KZGYO Hisse - Kuzu Grup Gayri Menkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

₺21,36

Güncel Fiyat

₺9.408.381,60

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.32 (-1.48%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

KZGYO Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺21,36

Satış

₺21,36

Günlük Değişim %

-1,48%
Günlük Hacim (TL) ₺9.408.381,60
Taban ₺19,52

Haftalık En Yüksek

₺22,06

Aylık En Yüksek

₺23,18
F/K 33,93

Piyasa Değeri

₺4.272.000.000,00

Yabancı Oranı (%)

0,53%
Volatilite 2,40%

Açılış Fiyatı

₺21,68

Alış

₺21,32

Günlük Değişim (TL)

₺-0,32
Tavan ₺23,84

Haftalık En Düşük

₺21,26

Aylık En Düşük

₺20,42
PD/DD 0,47

Sermaye

₺200.000.000,00
Net Kâr ₺125.898.551,00

KZGYO - Şirket Hakkında

KZGYO şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. KZGYO ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

08/05/2023

Halka Arz Tarihi

29.08.2023

Çalışan Sayısı

290

Adres

Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Kanyon Ofis, No:185 Şişli,34394 İstanbul

Merkez

TR

KZGYO Ortaklık Yapısı

Missing Image

Kuzu Grup Gayri Menkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1943 yılında bir aile şirketi olarak Abdulkerim Kuzu ve üç kardeşi tarafından kurulan Kuzu Grup Gayri Menkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi (A.Ş.), 80 yıllık deneyimini her geçen gün daha da geliştirmeye devam ediyor. Abdülkerim Kuzu’nun vefatı sonrasında şirketi Garip, Gökçen, Güven ve Özen Kuzu devralıyor. Şirket, günümüzde Türkiye’nin kalkınma dinamiklerine ve ekonomisine tam ve koşulsuz destek veriyor olması sebebiyle ülkemizin önde gelen şirketlerinden biri olmayı başarıyor. Sürekli yükselen başarı grafiğiyle Kuzu Grup Gayri Menkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., bulunduğu faaliyet alanlarında lider olarak hareket etmeyi başarıyor.

Kuzu Grup Gayri Menkul Yatırım Ortaklığı Hakkında:

Global arenada ilk 20 içerisinde yer almayı hedefleyen ve sürdürülebilir projeler gerçekleştiren Kuzu Grup Gayri Menkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., Orta Doğu ve Afrika’da toplamda 7 milyon 700 bin metrekare, Türkiye’de ise 466 bin metrekare inşaat sahasında hizmet göstermeye devam etmektedir. Kuzu Grup Gayri Menkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., bugüne dek tamamlanan ve gerçekleştirilmekte olan çok sayıda projeye imza atmaktadır.

Şirketin gayrimenkul geliştirme ve turizm yatırımlarında lider oyuncu olma vizyonuyla gerçekleştirdiği çalışmaları büyük bir başarı yakalamasını sağlamaktadır. Kuzu Grup Gayri Menkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., 80 yıldır istikrarlı bir gelişme göstermesi sebebiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır. Günümüzde şirketin yönetim kurulunda Gökçen, Güven ve Özen Kuzu yer almaktadır.

Kuzu Grup Gayri Menkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., 21-22-23 Ağustos 2023 tarihlerinde 20,76 TL sabit fiyatla halka arz olmuştur. Şirket, KZYGO hisse koduyla Borsa İstanbul (BİST)’da Yıldız Pazar'da işlem görmektedir. Şirketin BİST için ilk işlem tarihi 29 Ağustos 2023 olarak bilinmektedir. 49,993,010 lot fiili dolaşımdaki paraya ve yüzde 24,99 fiili dolaşımdaki pay oranına sahip olduğu bilinmektedir. Kuzu Grup Gayri Menkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., Kuzu Grup’un halka açılan ilk şirketi olarak bilinmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl KZGYO hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına KZGYO yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca KUZUGRUP GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S. hissesi alabilirsin.
KZGYO yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.