KTLEV Hisse - Katılımevim Tasarruf Finansman A.Ş.

₺44,02

Güncel Fiyat

₺389.243.552,00

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.02 (0.05%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

KTLEV Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺44,02

Satış

₺44,02

Günlük Değişim %

0,05%
Günlük Hacim (TL) ₺389.243.552,00
Taban ₺39,62

Haftalık En Yüksek

₺48,42

Aylık En Yüksek

₺95,30
F/K 5,44

Piyasa Değeri

₺7.923.600.000,00

Yabancı Oranı (%)

7,08%
Volatilite 3,09%

Açılış Fiyatı

₺44,50

Alış

₺44,00

Günlük Değişim (TL)

₺0,02
Tavan ₺48,42

Haftalık En Düşük

₺43,36

Aylık En Düşük

₺43,34
PD/DD 4,99

Sermaye

₺180.000.000,00
Net Kâr ₺1.456.397.940,00

KTLEV - Şirket Hakkında

KTLEV şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. KTLEV ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

Ahmet ÖZCAN

Kuruluş Tarihi

27/09/2018

Halka Arz Tarihi

07.06.2023

Çalışan Sayısı

737

Adres

Şerifali Mah. Kale Sok. No: 21-23/1 Ümraniye/İstanbul

Merkez

TR

KTLEV Ortaklık Yapısı

Missing Image

Katılımevim Tasarruf Finansman A.Ş.

2018 yılında İstanbul’da kurulan Katılımevim Tasarruf Finansman Anonim Şirketi (A.Ş.), akaryakıt, gayrimenkul ve taahhüt sektöründe önde gelen büyük bir şirket olarak tanınıyor. Genel merkezi Ataşehir Finans Merkezi’nin yanı başında bulunan Katılımevim Tasarruf Finansman A.Ş., akdettiği genel tasarruf finansman sözleşmeleri kapsamında ve önceden belirlediği koşulların gerçekleşmesi şartıyla müşterilerinin konut, çatılı iş yeri ve araç sahibi olmaları için faizsiz finansman kullanmalarını sağlıyor.

Katılımevim Tasarruf Finansman Hakkında:

Biriken tasarrufların üretimini sağlamakta olan Katılımevim Tasarruf Finansman A.Ş., Serdar Turhan ve Ömer Burkay öncülüğünde kurulmuştur. Katılımevim Tasarruf Finansman A.Ş. günümüzde yüzde 25 halka arz açıklık oranına sahip bir şirket olup halka açık şekilde faaliyet göstermektedir. Yıldız Pazar’da faaliyet gösteren ve işlem gören Katılımevim Tasarruf Finansman A.Ş.’in İstanbul, Ümraniye’de yer alan ana merkezinden faaliyetlerini yürütmektedir.

Katılımevim Tasarruf Finansman A.Ş., 6 ila 7 Haziran 2023 tarihlerinde talep toplayarak halka arz edilmiştir. Şirketin belirtilen tarihlerde halka arzının 805 milyon TL ile gerçekleştiği bilinmektedir. Katılımevim Tasarruf Finansman A.Ş. hisselerinin halka arzı 13,43 TL eşit dağıtım yöntemiyle gerçekleşmiştir. Borsa İstanbul (BİST)’da işlem gören Katılımevim Tasarruf Finansman A.Ş. hisseleri 60,000,000 lot pay ile halka açılmıştır. 

Katılımevim Tasarruf Finansman A.Ş. hisseleri KTLEV hisse kodu BİST TÜM-100, BİST KATILIM 100, BİST YILDIZ, BİST HALKA ARZ, BİST KATILIM TÜM, BİST TÜM, BİST KATILIM 50 ve BİST MALİ endekslerinde yer almaktadır. Şirket halka arz işlemi için İnfo Yatırım Menkul Değerler A.Ş. aracı kurumuyla çalışmayı tercih edilmiştir. Şirket hisseleri Borsa İstanbul’da ilk kez 12 Haziran 2023 tarihinde işlem görmüştür. Şirketin halka açıklık oranı ise yüzde 33,33 olarak açıklanmıştır.

 

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl KTLEV hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına KTLEV yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca KATILIMEVIM TASARRUF FINANSMAN A.S. hissesi alabilirsin.
KTLEV yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.