KRPLS Hisse - Koroplast Temizlik Ambalaj Ürünleri Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş.

₺7,91

Güncel Fiyat

₺6.267.112,58

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.08 (1.02%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

KRPLS Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺7,91

Satış

₺7,91

Günlük Değişim %

1,02%
Günlük Hacim (TL) ₺6.267.112,58
Taban ₺7,12

Haftalık En Yüksek

₺8,48

Aylık En Yüksek

₺8,83
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺1.381.086.000,00

Yabancı Oranı (%)

2,03%
Volatilite 2,30%

Açılış Fiyatı

₺7,91

Alış

₺7,90

Günlük Değişim (TL)

₺0,08
Tavan ₺8,70

Haftalık En Düşük

₺7,51

Aylık En Düşük

₺7,51
PD/DD 2,10

Sermaye

₺174.600.000,00
Net Kâr ₺-157.275.382,00

KRPLS - Şirket Hakkında

KRPLS şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. KRPLS ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

ŞÜKRÜ MERİÇ DAYANĞAN

Kuruluş Tarihi

15/09/1989

Halka Arz Tarihi

28.07.2022

Çalışan Sayısı

262

Adres

Atatürk Mah.Orhan Veli Cad.No:12/1 Esenyurt - İstanbul

Merkez

TR

KRPLS Ortaklık Yapısı

Missing Image

Koroplast Temizlik Ambalaj Ürünleri Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş.

Koroplast Temizlik Ambalaj Ürünleri Sanayi ve Dış Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.) 1981 yılında kuruldu. Korozo Ambalaj tarafından kurulan Koroplast, 1980 yılında Türkiye’de ilk kez çöp torbası üretimi yapan marka olma özelliği taşıyor. Streç film, alüminyum folyo, kilitli poşet, fırın torbası, pişirme kağıdı ve mikrodalga pişirme poşeti gibi ürünlerin üretimini gerçekleştiren Koroplast, Avrupa’nın ilk 10 ambalaj üreticisi markası arasına girmeyi başarabilen şirketlerden biri olarak biliniyor. İstanbul’un Esenyurt ilçesinde bulunan 15 bin 750 metrekarelik kapalı alanda faaliyetlerini sürdüren Koroplast, 1760 kişilik ekibiyle yılda 15,5 bin ton üretim gerçekleştiriyor.

Koroplast Hakkında:

Koroplast, yurt içi pazarlarda faaliyet göstermekte ve müşterilerinin değişen isteklerini başarılı bir şekilde karşılamaktadır. Şirket özellikle çöp torbası üretimiyle öne çıksa da günümüzde faaliyet gösterdiği alanlar ve üretimini gerçekleştirdiği ürünler geniş bir listeye sahiptir. Yurt içi pazarlarda faaliyet gösteren şirket, üretimlerini geliştirmek ve artırmak için sıklıkla teknolojik yenilikleri kullanmaktadır.

Koroplast’ın yönetim kurulu üyeleri arasında Server Gamze Çuhadaroğlu, Elçin Gürkan, Mehmet Yağız Çekin, Özge Doğan, Uğur Berke Demirhan ve Özgür Akyıldız yer almaktadır. Şirket Korozo Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve diğer ortaklıklar tarafından yürütülen bir ortaklık yapısıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Koroplast, 20-22 Temmuz 2022 tarihlerinde halka arz olmuştur. Halka arzın toplam büyüklüğü 367 milyon 380 bin TL’dir. Koroplast hisseleri 28 Temmuz 2022 tarihinden beri Borsa İstanbul (BIST)’da Ana Pazar’da işlem görmektedir. KRPLS hisse koduna sahip olan şirket BIST KİMYA PETROL PLASTİK, BIST ANA, BIST SINAİ, BIST HALKA ARZ, BIST KATILIM TUM, BIST İSTANBUL, BIST TÜM ve BIST TÜM-100 endekslerinde yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl KRPLS hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına KRPLS yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca KOROPLAST TEMIZLIK AMBALAJ URUNLERI SANAYI VE DIS TICARET A.S. hissesi alabilirsin.
KRPLS yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.