KRGYO Hisse - Körfez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

₺26,08

Güncel Fiyat

₺23.686.281,62

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.08 (0.31%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

KRGYO Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺26,08

Satış

₺26,20

Günlük Değişim %

0,31%
Günlük Hacim (TL) ₺23.686.281,62
Taban ₺23,40

Haftalık En Yüksek

₺26,60

Aylık En Yüksek

₺27,92
F/K 14,04

Piyasa Değeri

₺1.721.280.000,00

Yabancı Oranı (%)

4,73%
Volatilite 2,92%

Açılış Fiyatı

₺26,00

Alış

₺26,12

Günlük Değişim (TL)

₺0,08
Tavan ₺28,60

Haftalık En Düşük

₺25,48

Aylık En Düşük

₺24,50
PD/DD 1,93

Sermaye

₺66.000.000,00
Net Kâr ₺122.558.089,00

KRGYO - Şirket Hakkında

KRGYO şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. KRGYO ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

UFUK GÜNER

Kuruluş Tarihi

29/12/2011

Halka Arz Tarihi

06.05.2014

Sektör

Sermaye Piyasası Kurulu'nun Gayrimenkul Yatırım Ortaklıklarına ilişkin düzenlemelerinde yazılı amaç ve konularla iştigal etmek

Çalışan Sayısı

8

Adres

Altunizade Mahallesi Kısıklı Caddesi Aköz İş Merkezi Blok No: 14/1 İç Kapı No: 5 Üsküdar / İstanbul

Merkez

TR

KRGYO Ortaklık Yapısı

Missing Image

Körfez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Kuveyt Türk Katılım Bankası Anonim Şirketi (A.Ş)’nin iştiraki olarak kurulan Körfez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., 1996 yılından beri hizmet vermeyi sürdürüyor. Hizmete başladığı yıllarda Körfez Gayrimenkul İnşaat Taahhüt Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş. unvanı ile faaliyet gösteren Körfez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., Sermaye Piyasası Kurulu Gayrimenkul Yatırım Ortaklıklarına ilişkin düzenlemelerde belirtilen amaç ve konuları iştigal etmek ve bu konuda faaliyet göstermek amacıyla kuruluyor. Gayrimenkule dayalı sermaye piyasası araçları, gayrimenkul projeleri ve gayrimenkule dayalı haklara yatırım yapmak alanında faaliyet gösteriyor.  

Körfez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Hakkında:

Körfez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin yüzde 28,92 ve yüzde 46.08 oranında Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş.’ye ait olduğu bilinmektedir. Halk arz edilmiş bir şirket olan Körfez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. yurt içi pazarlarda faaliyetlerini aktif olarak sürdürmeye devam etmektedir.  Bir gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketi olan Körfez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., geniş bir forte sahip olmasını sağlayacak projeler yürütmektedir.

Körfez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. hisseleri ilk olarak 24 ila 25 Ekim 2014 tarihlerinde talep toplayarak halk arz edilmiştir. Şirketin halka arzı 1,15 TL sabit fiyat ile gerçekleşmiştir. Körfez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. halka arz işleminde aracı kurum olarak Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’yi tercih etmiştir. Şirketin Borsa İstanbul (BİST)’da ilk işlem gördüğü tarihin ise 6 Mayıs 2014 olduğu bilinmektedir.  KRGYO hisse kodu kısaltmasıyla işlem gören şirket hisselerinin halka açıklık oranı yüzde 24,82 olarak açıklanmıştır.

Körfez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. hisseleri BİST TÜM-100, BİST KATILIM TÜM, BİST MALİ, BİST GAYRİMENKUL, BİST ANA ve BİST TÜM endekslerinde yer almaktadır. Ana Pazar’da işlem gören hisseleri ile borsada yer alan Körfez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., gayrimenkul yatırım ortaklıkları sektörünün öncü firmalarından biri olmayı amaçlamaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl KRGYO hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına KRGYO yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca KORFEZ GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S. hissesi alabilirsin.
KRGYO yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.