KONKA Hisse - Konya Kağıt Sanayi ve Ticaret A.Ş.

₺50,25

Güncel Fiyat

₺32.395.966,49

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺1.37 (2.8%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

KONKA Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺50,25

Satış

₺50,30

Günlük Değişim %

2,80%
Günlük Hacim (TL) ₺32.395.966,49
Taban ₺45,24

Haftalık En Yüksek

₺51,80

Aylık En Yüksek

₺52,85
F/K 21,37

Piyasa Değeri

₺6.532.500.000,00

Yabancı Oranı (%)

0,49%
Volatilite 6,14%

Açılış Fiyatı

₺49,32

Alış

₺50,25

Günlük Değişim (TL)

₺1,37
Tavan ₺55,25

Haftalık En Düşük

₺45,30

Aylık En Düşük

₺45,30
PD/DD 1,18

Sermaye

₺130.000.000,00
Net Kâr ₺305.688.103,00

KONKA - Şirket Hakkında

KONKA şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. KONKA ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

28/06/1995

Halka Arz Tarihi

26.11.2021

Sektör

İMALAT/KAĞIT VE KAĞIT ÜRÜNLERİ,BASIM VE YAYIN

Çalışan Sayısı

468

Adres

2.Organize Sanayi Bölgesi Vezirköy Caddesi No:1 42300 Selçuklu/KONYA

Merkez

TR

KONKA Ortaklık Yapısı

Missing Image

Konya Kağıt Sanayi ve Ticaret A.Ş.

31 yıldır Kombassan Kağıt ismiyle hizmet veren şirketin isminin Bera Holding tarafından yapılan düzenlemeyle Konya Kağıt olarak değiştirildiği biliniyor. 1988 yıllarının sonlarına doğru kurulan Kombassan –güncel adıyla– Konya Kağıt Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.) 1989 yılından beri fiili yatırımlarına devam ediyor. Haşim Bayram tarafından kurulan şirket, köklü geçmişiyle Türkiye’de kağıt üretiminin öncü şirketlerinden biri olmayı başarıyor. Şirketin faaliyet gösterdiği birçok alan bulunuyor.

Konya Kağıt Hakkında:

Sektörün öncü şirketlerinden biri olmayı başarmış Konya Kağıt Sanayi ve Ticaret A.Ş., Konya Organize Sanayi Bölgesinde ve İstanbul Güneşli tesislerinde yarısı kapalı olmak üzere iki farklı alanda hizmet vermektedir. Şirket, toplamda 205 bin metrekarelik (m2) alanda 1989 yılından beri faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. 461 çalışanıyla sektöre değer katmaya devam eden Konya Kağıt Sanayi ve Ticaret A.Ş. kağıt üretimi, matbaa ambalaj ve defter üretimi alanlarında faaliyet göstermektedir. Şirket, ambalaj üretim tesisleri olmak üzere dört ana üretim ünitesini bünyesinde barındırmaktadır.

Başkanlığını Erol Kaya’nın üstlendiği şirketin yönetim kurulunda Mustafa Ulvi Bezirici, Osman Elvan, Fethi Şimşek ve Hasan Tahsin Bayram yer almaktadır. Şirket tarafından gerçekleştirilen çalışmalar Türkiye’de kağıt üretimine yön verecek niteliktedir.

Şirket, 18-19 Kasım 2021 tarihlerinde halka arz olmuştur. Şirket, Borsa İstanbul (BİST)’da Ana Pazar borsasında işlem görmektedir. Yüzde 20 halka açıklık oranıyla pay başına 6,95 TL’den halka arz edilmiştir. En iyi gayret aracılığı yöntemiyle halka arz edilen Konya Kağıt Sanayi ve Ticaret A.Ş., 180.700.000 TL halka arz büyüklüğüne sahiptir. Şirket, borsada KONKA hisse kodunu kullanmaktadır. Şirket hisseleri BİST Temettü, BİST Ulusal, BİST Halka Arz, BİST Yıldız, BİST Sınai, BİST Odun Kağıt Baskı endekslerinde yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl KONKA hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına KONKA yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca KONYA KAGIT SANAYI VE TICARET A.S. hissesi alabilirsin.
KONKA yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.