KNFRT Hisse - Konfrut Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.

₺11,95

Güncel Fiyat

₺7.598.056,29

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.28 (2.4%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

KNFRT Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺11,95

Satış

₺11,95

Günlük Değişim %

2,40%
Günlük Hacim (TL) ₺7.598.056,29
Taban ₺10,76

Haftalık En Yüksek

₺12,02

Aylık En Yüksek

₺14,34
F/K 43,54

Piyasa Değeri

₺3.154.800.000,00

Yabancı Oranı (%)

2,99%
Volatilite 3,08%

Açılış Fiyatı

₺11,75

Alış

₺11,94

Günlük Değişim (TL)

₺0,28
Tavan ₺13,14

Haftalık En Düşük

₺11,21

Aylık En Düşük

₺11,21
PD/DD 2,56

Sermaye

₺264.000.000,00
Net Kâr ₺72.459.175,00

KNFRT - Şirket Hakkında

KNFRT şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. KNFRT ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

CAN AYDEMİR

Kuruluş Tarihi

01/02/1991

Halka Arz Tarihi

29.05.1996

Sektör

Meyve suyu konsantresi, meyve püresi, domates salçası üretimi

Çalışan Sayısı

238

Adres

Cevizli Mahallesi Zuhal Caddesi Ritim İstanbul AVM A3 Blok Apt No: 46C/182 Maltepe/İstanbul

Merkez

TR

KNFRT Ortaklık Yapısı

Missing Image

Konfrut Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Konfrut Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.), 1968 yılında Döhler Gıda Sanayi A.Ş. tarafından Akkent Meyve Suyu Kooperatifi olarak kuruldu. Şirket başlangıçta meyve ve sebze suyu konsantreleri ve meyve püreleri üretti. Zaman içerisinde ise bugünkü ünvanına kavuştu. Geniş bir tedarik ağına sahip olan Konfrut Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.), organizasyon hacmi yüksek bir marka olarak biliniyor. Şirket 60’tan fazla ürün grubunda 500 bin tondan fazla ham madde tedarik ediyor. Konfrut tarafından tedarik edilen ürün grupları arasında meyve, sebze, çay, çeşitli bakliyat ve kuru baklagiller bulunuyor.

Konfrut Hakkında:

Bilimsel tarım uzmanlarıyla sahada gelişmiş bir faaliyet gösteren Konfrut, çiftçilere toprak hazırlığından hasat aşamasına kadar üretim desteği vermektedir. Verimliliğin artması için bölgede iklim ve toprak yapısına en uygun tohumları, fide ve gübreleri sağlamaktadır. Şirketin tarımsal ticaret, tarımsal girdi uygulamaları ve zirai ham madde tedariki gibi pek çok farklı alanda faaliyet gösterdiği bilinmektedir.  Konfrut meyve suyu konsantresi, meyve püresi ve domates salçası gibi farklı ürünlerin üretimini gerçekleştirmektedir.

Şirketin yönetim kurulu üyeleri arasında Kerim Aydemir, Muhammed Enes Haşim, Can Güçlü, Can Aydemir ve Christian Dr. Hebeler bulunmaktadır. Yurt içi pazarlarda dikkat çeken faaliyetler gösteren ve sektörün öncülerinden biri olmayı başaran Konfrut’in ana merkezi İstanbul, Maltepe’de yer almaktadır.

Şirketin genel müdürlüğü Kerim ve Can Aydemir tarafından yürütülmektedir. Gıda ve içecek imalatı sektöründe faaliyet gösteren Konfrut’in ortakları arasında Döhler Gıda Sanayi A.Ş. bulunmaktadır.

Konfrut Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş., 29 Mayıs 1996 tarihinde YTL öncesi 5.300 TL fiyatla sabit fiyatla halka arz olmuştur. Şirket Borsa İstanbul (BIST)’da ilk kez 10 Mayıs 1996 tarihinde işlem görmüştür. Konfrut hisseleri, KNFRT hisse koduyla Ana Pazar’da işlem görmektedir. Şirketin dahil olduğu endeksler arasında BIST SINAİ, BIST TÜM-100, BIST DENİZLİ, BIST KATILIM TÜM, BIST ANA, BIST GIDA İÇECEK ve BIST TÜM bulunmaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl KNFRT hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına KNFRT yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca KONFRUT GIDA SANAYI VE TICARET A.S. hissesi alabilirsin.
KNFRT yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.