KLSER Hisse - Kaleseramik Çanakkale Kalebodur Seramik Sanayi AS

₺98,70

Güncel Fiyat

₺325.962.751,20

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.7 (0.71%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

KLSER Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺98,70

Satış

₺98,70

Günlük Değişim %

0,71%
Günlük Hacim (TL) ₺325.962.751,20
Taban ₺88,20

Haftalık En Yüksek

₺113,00

Aylık En Yüksek

₺124,20
F/K 91,83

Piyasa Değeri

₺50.834.392.725,36

Yabancı Oranı (%)

0,37%
Volatilite 2,60%

Açılış Fiyatı

₺98,20

Alış

₺98,65

Günlük Değişim (TL)

₺0,70
Tavan ₺107,80

Haftalık En Düşük

₺84,30

Aylık En Düşük

₺84,30
PD/DD 25,12

Sermaye

₺514.778.660,51
Net Kâr ₺553.556.282,00

KLSER - Şirket Hakkında

KLSER şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. KLSER ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

ALTUĞ AKBAŞ

Kuruluş Tarihi

31/12/1958

Halka Arz Tarihi

20/07/2023

Sektör

DEKORATIF VE ARTISTIK KARO FAYANS, YER KAROSU, GRANIT SERAMIK, CEPHE KAPLAMASI, RÖLIEF, MOZAIK, HER TÜRLÜ SPLIT VE FASAT KAPLAMA MALZEMESI ALÇAK VE YÜKSEK GERILIM IZOLATÖRLERI, ELEKTROPORSELEN, STEATID VE PORSELEN TEKNIK SERAMIKLER; SIHHI TESISAT MALZEMELERI ARAÇ VE GEREÇLERI, FAYANS VE PORSELEN SOFRA VE MUTFAK EŞYALARI, ATEŞ TUĞLASI, ŞAMOT PORSELENDEN MAMUL SIRLI, SIRSIZ ÇEŞITLI PLAKA VE BORULAR, HER TÜRLÜ IZOLASYON MALZEMESI, SERAMIK YAPIŞTIRICILARI, DOLGU MALZEMELERI VE HARÇLAR BÜTÜN ÇEŞIT VE ŞEKILLERI ILE BILUMUM FAYANS, YER KAROSU PORSELEN VE SERAMIK EŞYA VE EMTIA IMALI, DAHILI SATIŞI, ITHALI, IHRACI.

Adres

LEVENT MAHALLESİ PROF. AHMET KEMAL ARU SOKAK NO:4 İÇ KAPI NO:1 BEŞİKTAŞ/İSTANBUL

Merkez

TR

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl KLSER hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına KLSER yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca KALESERAMIK CANAKKALE KALEBODUR SERAMIK SANAYI A.S. hissesi alabilirsin.
KLSER yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.