KLSER Hisse - Kaleseramik Çanakkale Kalebodur Seramik Sanayi AS

₺45,74

Güncel Fiyat

₺39.960.787,96

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.66 (-1.42%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

KLSER Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺45,74

Satış

₺45,78

Günlük Değişim %

-1,42%
Günlük Hacim (TL) ₺39.960.787,96
Taban ₺41,76

Haftalık En Yüksek

₺48,52

Aylık En Yüksek

₺53,73
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺23.545.975.931,73

Yabancı Oranı (%)

9,42%
Volatilite 3,09%

Açılış Fiyatı

₺46,60

Alış

₺45,74

Günlük Değişim (TL)

₺-0,66
Tavan ₺51,00

Haftalık En Düşük

₺45,52

Aylık En Düşük

₺44,55
PD/DD 2,80

Sermaye

₺514.778.660,51
Net Kâr ₺-231.264.330,00

KLSER - Şirket Hakkında

KLSER şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. KLSER ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

ALTUĞ AKBAŞ

Kuruluş Tarihi

31/12/1958

Halka Arz Tarihi

20/07/2023

Sektör

DEKORATIF VE ARTISTIK KARO FAYANS, YER KAROSU, GRANIT SERAMIK, CEPHE KAPLAMASI, RÖLIEF, MOZAIK, HER TÜRLÜ SPLIT VE FASAT KAPLAMA MALZEMESI ALÇAK VE YÜKSEK GERILIM IZOLATÖRLERI, ELEKTROPORSELEN, STEATID VE PORSELEN TEKNIK SERAMIKLER; SIHHI TESISAT MALZEMELERI ARAÇ VE GEREÇLERI, FAYANS VE PORSELEN SOFRA VE MUTFAK EŞYALARI, ATEŞ TUĞLASI, ŞAMOT PORSELENDEN MAMUL SIRLI, SIRSIZ ÇEŞITLI PLAKA VE BORULAR, HER TÜRLÜ IZOLASYON MALZEMESI, SERAMIK YAPIŞTIRICILARI, DOLGU MALZEMELERI VE HARÇLAR BÜTÜN ÇEŞIT VE ŞEKILLERI ILE BILUMUM FAYANS, YER KAROSU PORSELEN VE SERAMIK EŞYA VE EMTIA IMALI, DAHILI SATIŞI, ITHALI, IHRACI.

Adres

LEVENT MAHALLESİ PROF. AHMET KEMAL ARU SOKAK NO:4 İÇ KAPI NO:1 BEŞİKTAŞ/İSTANBUL

Merkez

TR

KLSER Ortaklık Yapısı

Missing Image

Kaleseramik Çanakkale Kalebodur Seramik Sanayi A.Ş.

Serüvenine 1957 yılında Türkiye'nin ilk seramik karo üreticisi Çanakkale Seramik Fabrikaları A.Ş. ile başlayan Kaleseramik Çanakkale Kalebodur Seramik Sanayi Anonim Şirketi (A.Ş.), dünya çapında seramik sektörüne öncülük ediyor. İlk yer karosu üreticisi ünvanına sahip olan Kalebodur Seramik Sanayi A.Ş. ise Çanakkale Seramik Fabrikaları A.Ş.’den 15 yıl sonra 1972 yılında kuruluyor. 65 yılı aşkın süredir seramik sektörüne yön veren Kaleseramik Çanakkale Kalebodur Seramik, ülkemizin sınırlarını aşarak dünyaya atılmış bir şirket olarak varlığını sürdürüyor. 

Kaleseramik Çanakkale Kalebodur Seramik Hakkında:

Temeli 27 Temmuz 1957 yılında İbrahim Bodur tarafından Çanakkale’de atılan Çanakkale Seramik Fabrikaları A.Ş, bugün ülkemizin büyük şirketleri arasında bulunmaktadır. 2000 yılından bu yana Çanakkale Seramik Fabrikaları A.Ş ve Kalebodur Seramik Sanayi A.Ş. "Kaleseramik Çanakkale Kalebodur Seramik Sanayi A.Ş" ismiyle tek çatı altında faaliyet göstermektedir. İki ortaklı bir şirket olan Kaleseramik’te şirket paylarının yüzde 77,7’si H.İbrahim Bodur Holding’e, yüzde 18,25’i ise Victory International’a ait bulunmaktadır.

Kale Grubu, farklı şirketleri bünyesine katarak gelişimine ivme kazandırmaktadır. Banyo ve mutfak mobilyaları üreten Kaledekor ve seramik sağlık gereçleri, armatür, vitrifiye ve akrilik üreten Kalevit şirketleri de Kaleseramik bünyesinde yer almaktadır. Kaleseramik Çanakkale Kalebodur Seramik Sanayi A.Ş., bu yönüyle sadece yer ve duvar karolarıyla değil banyo ve mutfak ürünleriyle de kalitesini dünyanın birçok noktasına taşımaktadır. Şirket, ürünlerini 86 ülkede 164 farklı bayi ve çeşitli satış noktalarında sunmaktadır.

Kaleseramik, tek bir alanda 68 milyon metrekare üretim kapasitesiyle dünyanın en büyük seramik kuruluşu olarak kabul edilmektedir. Üretim faaliyetlerini iklim krizi ile mücadeleyle destekleyen Çanakkale Kalebodur Seramik Sanayi A.Ş., tasarım sürecinden tüm üretim süreçlerine kadar sürdürülebilirlik ilkesi doğrultusunda hareket etmektedir. Sürdürülebilir bir geleceğin inşası için pek çok politika ve hedef belirleyen şirket, bu alanda çeşitli aksiyonlar da almaktadır.

Çanakkale Seramik Fabrikaları A.Ş., Türkiye’nin ilk halka açık şirketi olma özelliğini taşımaktadır. 31 Aralık 1958 tarihinde halka arz olan şirket, anonim şirkete dönüştüğünden bu yana 200 ortaklı halka açık şirket konumunda bulunmaktadır. 

Kaleseramik Çanakkale Kalebodur Seramik Sanayi A.Ş., 20-21 Temmuz 2023 tarihinde 25,00 TL sabit fiyatla halka arz olmuştur. Şirketin halka açıklık oranı yüzde 21,24 olup Borsa İstanbul (BİST)’da KLSER hisse koduyla işlem görmektedir. Kaleseramik Çanakkale Kalebodur Seramik Sanayi hisse senetleri Borsa İstanbulda en çok işlem gören hisseler arasında yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl KLSER hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına KLSER yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca KALESERAMIK CANAKKALE KALEBODUR SERAMIK SANAYI A.S. hissesi alabilirsin.
KLSER yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.