KLKIM Hisse - Kalekim Kimyevi Maddeler Sanayi ve Ticaret A.Ş.

₺23,52

Güncel Fiyat

₺11.621.879,42

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.08 (-0.34%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

KLKIM Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺23,52

Satış

₺23,52

Günlük Değişim %

-0,34%
Günlük Hacim (TL) ₺11.621.879,42
Taban ₺21,24

Haftalık En Yüksek

₺24,35

Aylık En Yüksek

₺26,62
F/K 25,14

Piyasa Değeri

₺10.819.200.000,00

Yabancı Oranı (%)

1,01%
Volatilite 3,62%

Açılış Fiyatı

₺23,74

Alış

₺23,50

Günlük Değişim (TL)

₺-0,08
Tavan ₺25,96

Haftalık En Düşük

₺22,90

Aylık En Düşük

₺22,90
PD/DD 4,51

Sermaye

₺460.000.000,00
Net Kâr ₺430.387.260,00

KLKIM - Şirket Hakkında

KLKIM şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. KLKIM ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

TİMUR KARAOĞLU

Kuruluş Tarihi

06/11/1973

Halka Arz Tarihi

07.05.2021

Sektör

çeşitli inşaat malzemelerinin imalatında kullanılan kimyevi maddeler imal etmek

Çalışan Sayısı

489

Adres

Firuzköy Mah. Firuzköy Bulvarı No:188 / 1 Avcılar - İstanbul

Merkez

TR

KLKIM Ortaklık Yapısı

Missing Image

Kalekim Kimyevi Maddeler Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Kalekim Kimyevi Maddeler Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.), köklü bir geçmişe sahip olan Kale Grubu bünyesinde hizmet veriyor. Sektöre seramik ürünleriyle atılan ve zamanla büyüyen Kalekim, inşaat sektörünün öncü firmaları arasında yer alıyor. Şirket, yılların verdiği deneyim doğrultusunda kalite, çevre duyarlılığı ve müşteri memnuniyeti konularında yüksek standartlar sunuyor. İnovasyon ve sürdürülebilirlik ilkesine bağlı kalarak sektörün dinamiklerini şekillendiriyor. Kalekim, sektördeki lider konumuyla Türkiye’de ve uluslararası pazarda adından söz ettirmeyi başarıyor.

Kalekim Kimyevi Maddeler Hakkında:

Kalekim Kimyevi Maddeler Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin temelleri Dr. H.İbrahim Bodur tarafından 1973 yılında İstanbul’da atılmıştır. Üretim faaliyetlerine seramik yapıştırıcıları ve derz dolgularıyla başlayan şirket, günümüzde inşaat sektörüne yönelik yapı kimyasalları da üretmektedir. Su yalıtım ürünleri, ısı yalıtım ürünleri, endüstriyel zemin uygulamaları, harç ve çimento gibi teknik uygulamalar, inşaat boya ve vernikleri gibi pek çok yapı kimyasalı üretiminde faaliyet göstermektedir.

Kalekim Kimyevi Maddeler’in hem Türkiye’de hem de yurt dışında zengin bir bayi ağı bulunmaktadır. Kalekim Türkiye’de İstanbul, Balıkesir, Isparta, Mersin, Yozgat, Erzurum ve Mardin’de yer alan tesislerinde üretim gerçekleştirmektedir. Dünya genelinde ise 80’den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

Kalekim Kimyevi Maddeler, inovasyonu ön planda tutarak yeni ürünler geliştirmekte ve sürdürülebilir büyümeyi hedeflemektedir. Şirket, bünyesinde bulunan ve dekoratif kaplama alanında faaliyet gösteren Visuelle markasıyla yeni pazarlara açılmıştır. Kalekim yüksek kaliteli ürünleri, güçlü yatırımları ve işletme sermayesiyle sektörde öncü konumu korumaya devam etmektedir.

Kalekim Kimyevi Maddeler Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin halka arzı 10 Mayıs 2021 tarihinde pay başına 14,75 TL fiyatla gerçekleşmiştir. Kalekim, KLKIM hisse koduyla Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmektedir. Şirketin bulunduğu BİST endeksleri arasında BİST Taş Toprak, BİST Sınai, BİST Tüm-100, BİST Tüm, BİST Katılım Tüm, BİST İstanbul, BİST Yıldız ve BİST Katılım 100 yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl KLKIM hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına KLKIM yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca KALEKIM KIMYEVI MADDELER SANAYI VE TICARET A.S. hissesi alabilirsin.
KLKIM yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.