KLGYO Hisse - Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

₺5,54

Güncel Fiyat

₺82.514.763,42

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.12 (2.21%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

KLGYO Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺5,54

Satış

₺5,54

Günlük Değişim %

2,21%
Günlük Hacim (TL) ₺82.514.763,42
Taban ₺4,99

Haftalık En Yüksek

₺5,68

Aylık En Yüksek

₺6,42
F/K 4,78

Piyasa Değeri

₺7.728.300.000,00

Yabancı Oranı (%)

1,41%
Volatilite 4,61%

Açılış Fiyatı

₺5,43

Alış

₺5,53

Günlük Değişim (TL)

₺0,12
Tavan ₺6,09

Haftalık En Düşük

₺5,07

Aylık En Düşük

₺5,07
PD/DD 0,54

Sermaye

₺1.395.000.000,00
Net Kâr ₺1.617.232.000,00

KLGYO - Şirket Hakkında

KLGYO şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. KLGYO ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

GÖKHAN YILDIZ

Kuruluş Tarihi

01/09/2005

Halka Arz Tarihi

15.04.2011

Sektör

Şirket, Sermaye Piyasası Kurulu’nun Gayrimenkul Yatırım Ortaklıklarına ilişkindüzenlemelerinde yazılı amaç ve konularla iştigal etmek ve esas olarak gayrimenkullere,gayrimenkullere dayalı sermaye piyasası araçlarına, gayrimenkul projelerine vegayrimenkullere dayalı haklara yatırım yapmak

Çalışan Sayısı

97

Adres

Emniyet Evleri Mahallesi Eski Büyükdere Caddesi No.1/1 Kat.7 Kağıthane İstanbul

Merkez

TR

KLGYO Ortaklık Yapısı

Missing Image

Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Türkiye merkezli bir gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketi olan Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi (A.Ş.), öncelikli olarak gayrimenkul, gayrimenkule dayanan araçlar ve haklara yatırım yapmak üzere faaliyet gösteriyor. Bu faaliyet alanlarında kayıtlı sermayeli bir anonim şirketi olan Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. arazi geliştirme, proje geliştirme, tasarım ve planlama gibi pek çok farklı alanda da hizmetlerinde devam ediyor. İstanbul Sapphire, Kiler Lojistik Merkezi ve Çınarevler Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından tamamlanan önemli projeler arasında yer alıyor.

Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Hakkında:

Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., 1994 yılında kurulmuş bir gayrimenkul ortaklığı şirketi olarak hizmet vermektedir. Türkiye merkezli bir şirket olan Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., Ankara ve İstanbul'da da dahil olmak üzere pek çok farklı noktada gerçekleştirmekte olduğu projelerle dikkat çekmeyi başarmaktadır. 

Şirketin temelleri Nahit, Vahit ve Ümit Kiler tarafından atılmıştır. Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., süresiz bir şirket olarak hizmet vermektedir. Şirket, mali kuruluşlar ve gayrimenkul yatırım ortaklıkları sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir.

Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., 13-14-15 Nisan 2011 tarihlerinde halka arz olmuş ve bu tarihlerde halka arz fiyatı 5,10-6,10 TL olarak belirlenmiştir. Şirketin Borsa İstanbul (BİST) için ilk işlem tarihi 20 Nisan 2011’dir. 

Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., KLGYO hisse koduyla Ana Pazar’da işlem görmektedir. Şirketin halka arzında Deniz Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. aracı kurum olarak tercih edilmiştir. Fiili dolaşımdaki payının 643,187,220 lot olduğu bilinmektedir. Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı hisseleri BİST GAYRİMENKUL YAT. ORT., BİST YILDIZ, BİST TÜM, BİST TÜM-100 ve BİST MALİ endekslerinde yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl KLGYO hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına KLGYO yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca KILER GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S. hissesi alabilirsin.
KLGYO yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.