KGYO Hisse - Koray Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

₺35,18

Güncel Fiyat

₺7.490.478,10

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺1.38 (4.08%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

KGYO Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺35,18

Satış

₺35,18

Günlük Değişim %

4,08%
Günlük Hacim (TL) ₺7.490.478,10
Taban ₺31,68

Haftalık En Yüksek

₺38,78

Aylık En Yüksek

₺42,50
F/K 2,19

Piyasa Değeri

₺1.407.200.000,00

Yabancı Oranı (%)

0,51%
Volatilite 5,56%

Açılış Fiyatı

₺33,68

Alış

₺35,16

Günlük Değişim (TL)

₺1,38
Tavan ₺38,68

Haftalık En Düşük

₺33,36

Aylık En Düşük

₺32,00
PD/DD 1,58

Sermaye

₺40.000.000,00
Net Kâr ₺642.312.390,00

KGYO Hisse Haberleri ve Yorumları

Tümünü Gör

KGYO - Şirket Hakkında

KGYO şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. KGYO ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

MURAT OKTAY

Kuruluş Tarihi

24/12/1996

Halka Arz Tarihi

11.06.1998

Sektör

Gayrimenkul yatırım ortaklığı

Çalışan Sayısı

178

Adres

Levent Mah. Cömert Sk. Yapı Kredi Plaza Sitesi B Blok No:1B Kat 10 İç Kapı No:26 Beşiktaş-İstanbul

Merkez

TR

KGYO Ortaklık Yapısı

Missing Image

Koray Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Piyasa beklentilerini doğru analiz ederek dünya standartlarında özgün projeler hayata geçirme faaliyetlerine odaklanan Koray Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi (A.Ş.) bugüne dek gerçekleştirdiği pek çok projeyle çalışmalarından söz ettirmeyi başarıyor. Şirket gerçekleştirdiği projelerle sektörün lider isimleri arasında yer alıyor. Koray Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin başlıca faaliyetleri arasında gayrimenkul portföyü oluşturma ve varlık yönetiminin yanı sıra gayrimenkul araçlarına yatırım yapmak işlemleri bulunuyor. Koray Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. gösterdiği faaliyetlerle gayrimenkul yatırım ortaklığı konusunda önemli bir hizmeti yurt içi pazarlarda yürütüyor.

Koray Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Hakkında:

Koray Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. 1996 yılında Yapı Kredi Bankası ile Koray Grubu’nun ortak girişimi olarak hayata geçirilmiştir. Şirket faaliyete başladığı yıldan itibaren hız kesmeden çalışmalarına devam etmektedir. Koray Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin yönetim kurulu üyeleri arasında Ayduk Koray, Selim Koray, Murat Koray ve Semra Koray Turgut bulunmaktadır.

Koray Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. hisselerinin 11 ve 12 Haziran 1998 tarihlerinde talep toplayarak halka arz edildiği bilinmektedir. Şirket hisseleri dönemin parasıyla 3 bin 500 TL ile halka arz edilmiştir. Koray Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. hisseleri ilk kez 18 Haziran 1998 tarihinde İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB)’nda işlem görmeye başlamıştır. Şirket hisseleri günümüzde Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmeye devam etmektedir. 

Koray Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. halka arz işlemi için aracı kurum olarak Yapı Kredi Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’yi tercih etmiştir. Koray Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. hisseleri KGYO hisse kodu kısaltmasıyla pek çok farklı borsa endeksinde işlem görmeyi sürdürmektedir. Bu endeksler arasında BİST GAYRİMENKUL YAT. ORT., BİST ANA, BİST MALİ, BİST TÜM, BİST KATILIM TÜM ve BİST TÜM-100 yer almaktadır. Koray Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. hisselerinin halka açıklık oranı yüzde 48,94 olarak bilinmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl KGYO hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına KGYO yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca KORAY GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S. hissesi alabilirsin.
KGYO yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.