KCAER Hisse - Kocaer Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş.

₺50,70

Güncel Fiyat

₺58.900.725,70

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.25 (0.5%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

KCAER Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺50,70

Satış

₺50,75

Günlük Değişim %

0,50%
Günlük Hacim (TL) ₺58.900.725,70
Taban ₺45,42

Haftalık En Yüksek

₺54,85

Aylık En Yüksek

₺59,50
F/K 30,14

Piyasa Değeri

₺33.371.677.500,00

Yabancı Oranı (%)

16,61%
Volatilite 2,68%

Açılış Fiyatı

₺50,45

Alış

₺50,70

Günlük Değişim (TL)

₺0,25
Tavan ₺55,45

Haftalık En Düşük

₺49,10

Aylık En Düşük

₺49,10
PD/DD 4,05

Sermaye

₺657.570.000,00
Net Kâr ₺1.107.257.600,00

KCAER - Şirket Hakkında

KCAER şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. KCAER ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

25/12/1984

Halka Arz Tarihi

30.06.2022

Çalışan Sayısı

942

Adres

Gümüşçay Mahallesi, Menderes Bulvari No:45, Merkezefendi, Denizli

Merkez

TR

KCAER Ortaklık Yapısı

Missing Image

Kocaer Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Kocaer Çelik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.) yarattığı güven, sunduğu kalite ve ürün çeşitliliği ile güneş enerjisi alt yapısı, enerji hattı, madencilik, tünel, ulaşım, yapısal çelik, tarım, makine imalat, gemicilik ve savunma sanayi sektörlerinde faaliyet gösteriyor. Kocaer Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. yüksek mukavemetli, özel boy ve kesitlerde, farklı ebatlarda, özel kalitelerde çelik profilleri üretiyor ve bu profillerin satışlarını yurt içi ve yurt dışı dağıtım kanalları sayesinde müşterilerine ulaştırıyor.

Kocaer Çelik Sanayi ve Ticaret Hakkında:

İbrahim Kocaer tarafından kurulan Kocaer Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. kurulduğu ilk dönemde üretimlerine yurt içi odaklı başlamıştır. Kocaer Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. 60 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren şirket yıllık 18 bin ton çelik üretimi kapasitesiyle Denizli’de faaliyetlerine başlamıştır.

Kocaer Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1990 yılından itibaren ihracat yapmaya karar vererek bu doğrultuda İzmir şehrinin Aliağa ilçesindeki ilk tesisini 1996 yılında kurmuştur. Kocaer Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. ihracat yolculuğunda kazandığı ivme sayesinde 2017’de hafif kesit ürünlerinin üretildiği fabrikalarını da devreye almıştır.

Altı kıtada 140 ülkeye ihracat yapan Kocaer Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. bulunduğu sektördeki şirketler arasında en yüksek hacimde ihracat yapan firma konumuna ulaşmıştır. Dağıtım yelpazesini genişletme hedefiyle yaptığı yatırımlarıyla Birleşik Krallık’ta faaliyette bulunma amacıyla kurulmuş olan My Metal isimli dağıtım ağı, uluslararası ticaret alanında Kocaer Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. markasını temsil eden önemli adımlardan biri olmuştur.

Kocaer Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisseleri 22 Haziran 2022 tarihinde QNB Finans Yatırım Menkul Değerler Anonim Şirketi aracılığıyla 27.50 TL’den halka arz edilmiştir. Şirketin Borsa İstanbul (BİST)’daki ilk işlem tarihi 30 Haziran 2022 olarak açıklanmıştır. Ayrıca şirketin fiili dolaşımdaki pay oranı ise yüzde 20,90 olarak duyurulmuştur. Kocaer Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisseleri KCAER hisse kodu kısaltmasıyla çeşitli BİST endekslerinde işlem görmektedir. 

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl KCAER hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına KCAER yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca KOCAER CELIK SANAYI VE TICARET A.S. hissesi alabilirsin.
KCAER yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.