KARTN Hisse - Kartonsan Karton Sanayi ve Ticaret A.Ş.

₺113,60

Güncel Fiyat

₺38.230.328,30

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.1 (0.09%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

KARTN Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺113,60

Satış

₺113,60

Günlük Değişim %

0,09%
Günlük Hacim (TL) ₺38.230.328,30
Taban ₺102,30

Haftalık En Yüksek

₺114,40

Aylık En Yüksek

₺125,40
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺8.520.000.000,00

Yabancı Oranı (%)

1,13%
Volatilite 3,61%

Açılış Fiyatı

₺113,50

Alış

₺113,50

Günlük Değişim (TL)

₺0,10
Tavan ₺124,90

Haftalık En Düşük

₺101,40

Aylık En Düşük

₺101,40
PD/DD 3,57

Sermaye

₺75.000.000,00
Net Kâr ₺-845.665.096,00

KARTN - Şirket Hakkında

KARTN şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. KARTN ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

HALUK İBER

Kuruluş Tarihi

27/06/1967

Halka Arz Tarihi

06.01.1986

Sektör

Kuşeli karton üretimi

Çalışan Sayısı

301

Adres

PROF. BÜLENT TARCAN CAD. ENGİN PAK İŞ MERKEZİ NO:5 K:3 GAYRETTEPE/BEŞİKTAŞ/İSTANBUL/TÜRKİYE

Merkez

TR

KARTN Ortaklık Yapısı

Missing Image

Kartonsan Karton Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Pak Topluluğu tarafından hayata geçirilen Kartonsan Karton Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.) gıda, ambalaj, kuşeli karton ve gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteriyor. 1970 yılından beri üretim yapan ve sektörün en deneyimli şirketlerinden biri olmayı başaran Kartonsan Karton Sanayi ve Ticaret A.Ş., bulunduğu sektörde öncü olmasını sağlayacak projelere imza atıyor. Kartonsan Karton Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin yönetim kurulu üyeleri arasında Ünal Bozkurt, Aslı Balkır, Süleyman Kaya, Sinan Ercan Gülçur, Mehmet İmregün, Hatice Canan İmregün, İlker Cengiz, Ahmet Göksel Yücel, Süleyman Kadriye Mirze ve Haluk İber yer alıyor. Ayrıca Kartonsan Karton Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin Türkiye kuşeli karton pazarında yüzde 41 pazar payına sahip olduğu biliniyor.

Kartonsan Karton Sanayi ve Ticaret Hakkında:

Piyasa talep koşulları ve müşteri beklentileri doğrultusunda ürün portföyünü durmaksızın geliştiren Kartonsan Karton Sanayi ve Ticaret A.Ş. ürünlerini 27 ülkede on milyonlarca tüketiciye sunmaktadır. Şirket normprint, exprint ve luxtriplex çeşitlerindde kuşeli karton üretimi gerçekleştirmektedir.

Geri dönüştürülmüş kuşe karton üretimiyle ilgilenen ve Türkiye merkezli bir şirket olarak kurulan Kartonsan Karton Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ye ait hisseler Borsa İstanbul (BİST)’da KARTN hisse kodu kısaltmasıyla işlem görmektedir. Borsa İstanbul’un yanı sıra Yıldız Pazar’da da faaliyet gösteren Kartonsan Karton Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisseleri ilk kez 10 Ocak 1986 tarihinde halk arz edilmiştir. Şirketin fiili dolaşımdaki payının 16,326,196 lot ve halka açıklık oranının yüzde 21,76 olduğu bilinmektedir.

Kartonsan Karton Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ye ait borsada işlem gören hisse senetlerinin fiyatı 2023 yılının Ekim ayı itibari ile 80.90 TL’ye ulaşmıştır. Kartonsan Karton Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisse senetleri birçok endeskte yer almaktadır. Bu endeksler arasında BİST YILDIZ, BİST SINAİ, BİST TÜM, BİST TEMETTÜ, BİST KOCAELİ, BİST ORMN, KAĞIT, BASIM ve BİST TÜM-100 endeksleri bulunmaktadır. Şirket hisselerindeki yabancı oranı yüzde 1,78 ve hisse senetlerinin volatilitesi ise yüzde 4,28 olarak açıklanmaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl KARTN hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına KARTN yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca KARTONSAN KARTON SANAYI VE TICARET A.S. hissesi alabilirsin.
KARTN yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.