KAPLM Hisse - Kaplamin Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş.

₺226,40

Güncel Fiyat

₺9.285.523,20

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-6.6 (-2.83%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

KAPLM Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺226,40

Satış

₺226,40

Günlük Değişim %

-2,83%
Günlük Hacim (TL) ₺9.285.523,20
Taban ₺209,70

Haftalık En Yüksek

₺240,00

Aylık En Yüksek

₺273,75
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺4.528.000.000,00

Yabancı Oranı (%)

2,72%
Volatilite 6,48%

Açılış Fiyatı

₺222,50

Alış

₺225,50

Günlük Değişim (TL)

₺-6,60
Tavan ₺256,25

Haftalık En Düşük

₺219,00

Aylık En Düşük

₺150,50
PD/DD 6,24

Sermaye

₺20.000.000,00
Net Kâr ₺-93.620.740,00

KAPLM - Şirket Hakkında

KAPLM şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. KAPLM ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

İSA DOĞANLI

Kuruluş Tarihi

25/12/1975

Halka Arz Tarihi

23.08.1995

Sektör

Oluklu mukavva kutu üretimi

Çalışan Sayısı

232

Adres

KEMALPAŞA OSB MAHALLESİ İZMİR-ANKARA ASFALTI CADDESİ NO:75/1 KEMALPAŞA/İZMİR

Merkez

TR

KAPLM Ortaklık Yapısı

Missing Image

Kaplamin Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Kaplamin Ambalaj Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.) 80 bin tonluk oluklu mukavva üretim kapasitesiyle Türkiye'nin önde gelen firmalarından biri olmayı başarıyor. Kaplamin Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarım ve gıda sektörü başta olmak üzere yaş meyve, sebze; katı ve sıvı yağlar, et, balık, yumurta, içki ve meşrubat gibi pek çok farklı ürün grubu için ambalaj üretimi gerçekleştiriyor. Ayrıca şirketin tekstil ve hazır giyim sektörlerine malzeme üretimi gerçekleştirdiği de biliniyor. Kaplamin Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş. günümüzde Çukurova Holding A.Ş. bünyesinde hizmetlerine devam ediyor.

Kaplamin Ambalaj Sanayi ve Ticaret Hakkında:

Kaplamin Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş. çok ortaklı bir şirket olarak 1976 yılında İzmir’de kurulmuştur. Türkiye merkezli bir şirket olarak kurulmuş olan Kaplamin Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş. günümüzde ana merkezini İzmir, Kemalpaşa'da yürütmektedir. Şirket, kurulduğu yıldan beri hizmetlerine devam etmiş ve kendini geliştirerek piyasada söz sahibi olmayı daima sürdürmüştür. 

Kaplamin Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş. kağıt ve kağıt ürünlerinin basın ve imalatı alanında faaliyet göstermektedir. Kaplamin yalnızca gıda sektöründe değil, sanayi üretiminde de yer almaktadır. Bu alanda seramik, tekstil, hazır giyim, kimyasal ürünler ve dayanıklı tüketim malları gibi birbirinden farklı sektörlere malzeme üretimi gerçekleştirmektedir.

Kaplamin Ambalaj Sanayi ve Ticaret şirketine ait hisseler ilk olarak 23-24 Ağustos 1995 tarihlerinde dönemin parasıyla 11 bin 500 TL ile halka arz edilmiştir. Bu tarihlerde şirkete dahil hisselerin halka arz edilmesi için aracı kurum olarak Interbank tercih edilmiştir. İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’nda ilk işlemini 4 Eylül 1995 tarihinde gerçekleştirilen Kaplamin Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş. toplamda 2,360,241 lot hisse senedi dağıtmıştır. 

Günümüzde Kaplamin Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin halka açıklık oranı yüzde 16,64 olarak bilinmektedir. Şirket hisseleri KAPLM hisse kodu kısaltmasıyla Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmeyi sürdürmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl KAPLM hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına KAPLM yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca KAPLAMIN AMBALAJ SANAYI VE TICARET A.S. hissesi alabilirsin.
KAPLM yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.