IZINV Hisse - İz Yatırım Holding A.Ş.

₺54,00

Güncel Fiyat

₺12.497.527,90

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺2 (3.85%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

IZINV Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺54,00

Satış

₺54,00

Günlük Değişim %

3,85%
Günlük Hacim (TL) ₺12.497.527,90
Taban ₺48,60

Haftalık En Yüksek

₺54,40

Aylık En Yüksek

₺62,75
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺839.463.804,00

Yabancı Oranı (%)

1,79%
Volatilite 5,58%

Açılış Fiyatı

₺52,00

Alış

₺53,80

Günlük Değişim (TL)

₺2,00
Tavan ₺59,40

Haftalık En Düşük

₺49,32

Aylık En Düşük

₺48,00
PD/DD 4,96

Sermaye

₺15.545.626,00
Net Kâr ₺-4.987.305,00

IZINV - Şirket Hakkında

IZINV şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. IZINV ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

DAVID JAMES PRICE

Kuruluş Tarihi

08/10/2010

Halka Arz Tarihi

. .

Sektör

Şirketin amacı, özellikle yerli ve yabancı finans piyasaları düzenine ilişkin olarak, Sermaye Piyasası mevzuatında belirtilen yatırım hizmetleri ve faaliyetleri niteliğinde olmamak kaydıyla; teknik planlama, programlama, bütçeleme, projelendirme, finansal ve organizasyon, firma değerleri gibi konularda yatırım ve araştırmalar yapmak, aktiflerini kar etme yeteneğine ve potansiyeline sahip sermaye şirketlerinin çıkarmış olduğu veya çıkaracağı pay senetleri ile diğer menkul kıymetlere, nakit, değerli maden ve emtialara yatırım yapmak, kurulmuş veya kurulacak şirketlerin sermaye ve yönetimine katılarak bunların yatırım, finansman, organizasyon ve yönetim meselelerini toplu bir bünye içerisinde değerlendirmek ve ekonomik dalgalanmalara karşı yatırımların güvenliğini arttırmak ve böylece bu şirketlerin sağlıklı şekilde gelişmelerini ve devamlılıklarını teminat altına almak amacıyla, Türkiye içinde ve dışında bulunan her türlü taşınır ve taşınmazlara yatırım yapmak ve işletmek, bu amaçlara uygun ticari, sinai ve mali finansal yatırım girişimlerinde bulunmaktır.

Çalışan Sayısı

11

Adres

YENİKÖY MAH. SARI ASMA SOK. NO: 5 SARIYER/İSTANBUL

Merkez

TR

IZINV Ortaklık Yapısı

Missing Image

İz Yatırım Holding A.Ş.

İz Tarım Hayvancılık ve Gıda Sanayi Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.) 2010 senesinde İstanbul’da tarım ve hayvancılık sektörlerinde faaliyet göstermeye başlıyor. Şirketin İngiltere merkezli Alpha Ventures Investment LLP firması ile pay devir sözleşmesi bulunuyor. Şirket 2022 senesinde ana faaliyet alanını ve adını değiştirerek günümüzde faaliyetlerini İz Yatırım Holding A.Ş. olarak sürdürüyor.

İz Yatırım Holding Hakkında:

İz Yatırım Holding A.Ş. 2010 senesinde İstanbul’da kurulmuştur. Şirketin ilk kuruluş ismi İz Tarım Hayvancılık ve Gıda Sanayi Ticaret A.Ş. olarak bilinmektedir. Şirket ilk kurulduğunda tarım ve hayvancılık sektörlerinde faaliyet göstermiştir. Şirket 2022 senesinde ana faaliyet alanında değişikliğe gitmiştir. Bu tarihten itibaren İz Yatırım Holding A.Ş. olarak faaliyet göstermeye başlamıştır.

İz Tarım Hayvancılık ve Gıda Sanayi Ticaret A.Ş. hayvancılık alanındaki ilk işletmesini 2010 senesinde açmıştır. İşletme, Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesinde açılmıştır ve toplamda 720 sağmal ve bin adet hayvan kapasitesine sahip bir şekilde kurulmuştur. İz Yatırım Holding A.Ş. yer alan Meyfit Tarım Meyve ve Fidan Üreticiliği Anonim Şirketi 2010 senesinde soğuk hava depoculuğu ve tarım alanlarında bölgenin lider kuruluşu olmayı hedefiyle hayata geçirilmiştir.

Meyfit Tarım Meyve ve Fidan Üreticiliği A.Ş. toplamda 8 bin ton kapasitelik bir üretim tesisine sahiptir. Meyfit, bölgenin en büyük soğuk hava deposu olma özelliğini de taşımaktadır. İz Yatırım Holding A.Ş. faaliyet gösterdiği her alanda büyük başarılar elde etmiştir. Başarılı ortaklıklara da imza atan şirket her sene biraz daha büyümeyi sürdürmüştür.

İz Yatırım Holding A.Ş. 14 Aralık 2020 tarihinde  İngiltere merkezli bir yatırım şirketi olan Alpha Ventures Investment LLP firması ile pay devir sözleşmesi imzalamıştır. 2022 senesinde bir İz Yatırım Holding A.Ş. iştiraki olarak İz Agriculture Tarım Hayvancılık ve Gıda Sanayi Ticaret A.Ş. kurulmuştur.

İz Yatırım Holding A.Ş. hisseleri 6 ila 7 Kasım 2013 tarihlerinde 2,72 TL sabit fiyat ile talep toplayarak halka arz edilmiştir. İz Yatırım Holding A.Ş. hisseleri IZINV hisse kodu kısaltmasıyla Borsa İstanbul (BİST) endekslerinde işlem görmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl IZINV hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına IZINV yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca IZ YATIRIM HOLDING ANONIM SIRKETI hissesi alabilirsin.
IZINV yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.