IZFAS Hisse - İzmir Fırça Sanayi ve Ticaret A.Ş.

₺37,94

Güncel Fiyat

₺66.873.331,76

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.06 (0.16%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

IZFAS Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺37,94

Satış

₺37,96

Günlük Değişim %

0,16%
Günlük Hacim (TL) ₺66.873.331,76
Taban ₺34,10

Haftalık En Yüksek

₺39,00

Aylık En Yüksek

₺39,00
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺2.240.831.250,00

Yabancı Oranı (%)

14,92%
Volatilite 4,12%

Açılış Fiyatı

₺37,86

Alış

₺37,86

Günlük Değişim (TL)

₺0,06
Tavan ₺41,66

Haftalık En Düşük

₺33,50

Aylık En Düşük

₺25,66
PD/DD 17,11

Sermaye

₺59.062.500,00
Net Kâr ₺-26.615.435,00

IZFAS - Şirket Hakkında

IZFAS şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. IZFAS ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

12/11/2012

Halka Arz Tarihi

. .

Sektör

FIRÇA İMALATI VE PAZARLAMA

Çalışan Sayısı

91

Adres

M.KEMAL ATATÜRK BULV.NO : 18 AOSB ÇİĞLİ İZMİR

Merkez

TR

IZFAS Ortaklık Yapısı

Missing Image

İzmir Fırça Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1993 senesinde İzmir şehrinin Buca ilçesinde kurulan İzmir Fırça Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.) fırça üretimi ve pazarlaması alanında faaliyet gösteriyor. Köklü ve başarılı bir şirket olan İzmir Fırça Sanayi ve Ticaret A.Ş. günümüzde sektörün öncü isimleri arasında yer alıyor. Faaliyetlerine Buca ilçesinde başlayan şirket 2009 senesinden beri taşındığı Çiğli ilçesinde çalışmalarına devam ediyor. İzmir Fırça Sanayi ve Ticaret A.Ş. ortakları arasında Orhan Dilberoğlu ve Natan Kohen yer alıyor.

İzmir Fırça Hakkında:

İzmir Fırça Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1993 senesinde İzmir’in Buca ilçesinde Orhan Dilberoğlu ve Natan Kohen tarafından kurulmuştur. Ancak şirket günümüzde hizmetlerini Çiğli’de sürdürmektedir. İzmir Fırça Sanayi ve Ticaret A.Ş. 2014 senesinde iç yönergesini tescil ettirmiştir. Aynı sene içerisinde ise İzmir Fırça Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisseleri halka açılmıştır.

Birinci sınıf kaliteli ürünler üreten şirketin ürün yelpazesi oldukça geniştir. Şirketin yapı ürünleri arasında fırça türleri, rulo türleri, mala, spatula fayans tarağı vb çelik ürünler, boya karıştırıcı, rulo eleği, merdiven, branda ve bant gibi yardımcı malzemeler yer almaktadır. İzmir Fırça Sanayi ve Ticaret A.Ş. bunun yanı sıra fırça, mop, camsil, yersil, sırık, temizlik bezi, kova gibi temizlik ürünlerinin de üretimini yapmaktadır.

İzmir Fırça Sanayi ve Ticaret A.Ş. kurulduğu günden beri kaliteli, yenilikçi ve özgün ürünler tasarlamaktadır. Bu kapsamda üretilmekte olan fırça, süpürge, rulo ve mopları Türkiye ve dünya pazarında büyük ilgi görmektedir. İzmir Fırça Sanayi ve Ticaret A.Ş. tüm ürünlerini uluslararası kalite standartlarına uygun bir şekilde üretmektedir.

İzmir Fırça Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisseleri 1 ve 2 Temmuz 2014 tarihlerinde 1,85 TL sabit fiyat ile talep toplayarak halka arz edilmiştir. İzmir Fırça Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisseleri IZFAS hisse kodu kısaltmasıyla Borsa İstanbul (BİST) endekslerinde işlem görmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl IZFAS hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına IZFAS yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca IZMIR FIRCA SANAYI VE TICARET A.S. hissesi alabilirsin.
IZFAS yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.