ISMEN Hisse - İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş.

₺40,04

Güncel Fiyat

₺112.421.667,78

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.32 (-0.79%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

ISMEN Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺40,04

Satış

₺40,06

Günlük Değişim %

-0,79%
Günlük Hacim (TL) ₺112.421.667,78
Taban ₺36,34

Haftalık En Yüksek

₺43,32

Aylık En Yüksek

₺43,32
F/K 10,61

Piyasa Değeri

₺60.060.000.000,00

Yabancı Oranı (%)

25,84%
Volatilite 1,64%

Açılış Fiyatı

₺40,58

Alış

₺40,04

Günlük Değişim (TL)

₺-0,32
Tavan ₺44,38

Haftalık En Düşük

₺39,72

Aylık En Düşük

₺35,58
PD/DD 3,22

Sermaye

₺1.500.000.000,00
Net Kâr ₺5.658.577.000,00

ISMEN - Şirket Hakkında

ISMEN şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. ISMEN ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

Riza İhsan Kutlusoy

Kuruluş Tarihi

18/12/1996

Halka Arz Tarihi

11.05.2007

Sektör

Sermaye Piyasalarında Aracılık

Çalışan Sayısı

538

Adres

Levent Mahallesi, Meltem Sokak İş Kuleleri Kule 2 Kat:13 No:10/14 Beşiktaş İstanbul

Merkez

TR

ISMEN Ortaklık Yapısı

Missing Image

İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş.

İş Yatırım Menkul Değerler Anonim Şirketi (A.Ş.), Türkiye İş Bankası'nın zengin kültürünü taşıyarak piyasaya yön verme ve öncü rolünü sürdürme vizyonuyla hareket ediyor. Faaliyet gösterdiği sektörlerde, müşterilerinin özel ihtiyaçlarına odaklanarak yenilikçi ve özgün çözümleriyle adından söz ettiriyor. İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş., geniş uzman kadrosu ve zengin ürün yelpazesi sayesinde müşterilerine tüm yatırım bankacılığı hizmetlerini tek bir çatı altında sunarak nitelikli bir deneyim sağlıyor. 

İş Yatırım Hakkında

İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş., Türkiye'nin önde gelen finans kuruluşlarından biridir. Şirket, 1996 yılında Türkiye İş Bankası tarafından İstanbul'da kurulmuştur. İş Yatırım, finans sektöründe faaliyet göstermektedir ve özellikle menkul kıymetler ve sermaye piyasaları alanında uzmanlaşmıştır.

Şirket, Türkiye genelinde birçok il ve ilçede faaliyet göstermektedir ve yatırım danışmanlığı, portföy yönetimi, aracılık hizmetleri, hisse senedi ve tahvil alım satımı gibi finansal işlemler konusunda hizmet vermektedir. Uzun vadeli ilişkiler kurarak ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak güvene dayalı iş ilişkileri geliştirmeyi önemsemektedir.

İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş., 2000'li yılların ortalarından itibaren hız kazanan blok satışları ve özelleştirme girişimlerinde, sürdürdüğü danışmanlık hizmetleriyle ekonomi dünyasında önemli bir rol üstlenmiştir. 2000 yılından bu yana, 29 projede satıcı tarafla ve 39 projede alıcı tarafla çalışmalarını sürdürmektedir.

Özellikle 2005 yılından itibaren yabancı yatırımcıların Türkiye'ye gösterdiği ilgi, İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş’nin işlem hacmini önemli ölçüde artırmıştır. İşlem sayısı bazında lider konumuna yükselen ve bu süreçte birçok başarılı iş birliği gerçekleştiren şirket, çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.

Şirket, 2023 yılının Haziran ayı itibarıyla 36.835 milyon TL aktif ve 10.363 milyon TL öz kaynak büyüklüğüne sahip olarak, yıllık yüzde 236 artışla 4.252 milyon TL net kâra ulaşmıştır. Ayrıca yüzde 112 ortalama öz kaynak kârlılığı elde etme başarısını göstermiştir.

İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş., 10 Mayıs 2007 tarihinde ve perşembe günü halka arz olmuştur. İş Yatırım, Borsa İstanbul (BİST)’da 2ISYAT hisse koduyla işlem görmektedir. Ayrıca şirket, BİST'te farklı endekslerde yer almaktadır. Bunlar arasında öne çıkanlar BIST 100 ve BIST 30 endeksleridir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl ISMEN hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına ISMEN yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca IS YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S. hissesi alabilirsin.
ISMEN yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.