ISKPL Hisse - Işık Plastik Sanayi ve Dış Ticaret Pazarlama A.Ş.

₺12,12

Güncel Fiyat

₺59.097.997,30

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.6 (5.21%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

ISKPL Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺12,12

Satış

₺12,13

Günlük Değişim %

5,21%
Günlük Hacim (TL) ₺59.097.997,30
Taban ₺10,37

Haftalık En Yüksek

₺12,40

Aylık En Yüksek

₺12,40
F/K 25,05

Piyasa Değeri

₺2.580.571.795,80

Yabancı Oranı (%)

2,54%
Volatilite 7,38%

Açılış Fiyatı

₺11,55

Alış

₺12,12

Günlük Değişim (TL)

₺0,60
Tavan ₺12,67

Haftalık En Düşük

₺10,62

Aylık En Düşük

₺7,90
PD/DD 2,21

Sermaye

₺212.918.465,00
Net Kâr ₺103.028.577,00

ISKPL - Şirket Hakkında

ISKPL şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. ISKPL ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

ABDULLAH ÇEKER

Kuruluş Tarihi

04/10/1988

Halka Arz Tarihi

21.01.2021

Sektör

Endüstriyel plastik levha ile plastikten sofra ve mutfak eşyası üretimi

Çalışan Sayısı

229

Adres

Tahtakale Mahallesi Uzunçarşı Caddesi No:216/1, Fatih/İstanbul

Merkez

TR

ISKPL Ortaklık Yapısı

Missing Image

Işık Plastik Sanayi ve Dış Ticaret Pazarlama A.Ş.

1998 senesinde Mehmet Çeker tarafından kurulan Işık Plastik Sanayi ve Dış Ticaret Pazarlama Anonim Şirketi (A.Ş.) günümüzde 250’den fazla kişiye istihdam sağlıyor. Şirket, her geçen gün büyüyen yapısıyla plastik sektörünün öncü firmalarından biri olma özelliğini korumaya devam ediyor. Işık Plastik Sanayi ve Dış Ticaret Pazarlama A.Ş. plastikten mamul gıda ambalajı ve yine plastikten mamul endüstriyel levha pazarı alanında yatırımlar yapıyor.

Işık Plastik Sanayi Hakkında:

Işık Plastik Sanayi ve Dış Ticaret Pazarlama A.Ş. 1998 senesinde Mehmet Çeker tarafından Gebze’de kurulmuştur. Işık Plastik Sanayi ve Dış Ticaret Pazarlama A.Ş. plastikten mamul gıda ambalajı ve plastikten mamul endüstriyel levha pazarı alanında faaliyet göstermektedir.

Gebze’de büyük bir fabrikada üretimlerine devam eden Işık Plastik Sanayi ve Dış Ticaret Pazarlama A.Ş. 22 bin 689 metrekare toplam alan ve 15 bin 467 metrekare kapalı alanda hizmet vermektedir. 2000 senesinden beri aktif bir şekilde üretimlerine devam eden Işık Plastik Sanayi ve Dış Ticaret Pazarlama A.Ş. ürettiği ürünlerin uzun vadede şirkete olumlu geri dönüş getirmesi prensibini ilke edinmiştir.

Işık Plastik Sanayi ve Dış Ticaret Pazarlama A.Ş. ürettiği ürünleri hem Türkiye pazarında hem de yurt dışı pazarlarında satışa sunmaktadır. Şirket ürettiği ürünleri geri dönüşümlü plastiklerden imal etmektedir. Bunun yanı sıra yasal mevzuatlara uymaya ve çevreyi kirletecek herhangi bir faaliyette bulunmamaya büyük bir titizlikle dikkat etmektedir.

Işık Plastik Sanayi ve Dış Ticaret Pazarlama A.Ş. insan sağlığını her şeyin önüne koyarak plastik ürünlerde gıdaya uygun hammaddeler kullanmaktadır. Her zaman teknolojiyi yakından takip eden bir firma olan Işık Plastik üretimlerinde daima son teknolojiyi kullanmaktadır.

Işık Plastik Sanayi ve Dış Ticaret Pazarlama A.Ş. 21 ve 22 Ocak 2021 tarihlerinde talep toplayarak halka arz edilmiştir. 16,10 TL sabit fiyattan talep toplayan şirketin bedelsiz sermaye artırımı sonrasında düzeltilmiş halka arz fiyatı 3,92 TL olarak açıklanmıştır. Işık Plastik Sanayi ve Dış Ticaret Pazarlama A.Ş. hisseleri ISKPL hisse koduyla Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl ISKPL hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına ISKPL yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca ISIK PLASTIK SANAYI VE DIS TICARET PAZARLAMA A.S. hissesi alabilirsin.
ISKPL yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.