ISBIR Hisse - İşbir Holding A.Ş.

₺122,90

Güncel Fiyat

₺3.669.086,90

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-1.1 (-0.89%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

ISBIR Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺122,90

Satış

₺122,90

Günlük Değişim %

-0,89%
Günlük Hacim (TL) ₺3.669.086,90
Taban ₺110,70

Haftalık En Yüksek

₺132,10

Aylık En Yüksek

₺139,34
F/K 24,64

Piyasa Değeri

₺3.980.367.216,00

Yabancı Oranı (%)

0,36%
Volatilite 1,13%

Açılış Fiyatı

₺124,00

Alış

₺122,70

Günlük Değişim (TL)

₺-1,10
Tavan ₺135,10

Haftalık En Düşük

₺122,60

Aylık En Düşük

₺116,11
PD/DD 1,12

Sermaye

₺32.387.040,00
Net Kâr ₺161.556.773,00

ISBIR - Şirket Hakkında

ISBIR şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. ISBIR ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

17/02/1968

Halka Arz Tarihi

. .

Çalışan Sayısı

6

Adres

Kavaklıdere Mahallesi Atatürk Bulvarı No.169/54 066680 Çankaya ANKARA

Merkez

TR

ISBIR Ortaklık Yapısı

Missing Image

İşbir Holding A.Ş.

17 Şubat 1968 tarihinde yurt içi ve yurt dışındaki ortaklar tarafından kurulan İşbir Holding Anonim Şirketi (A.Ş.), günümüzde sektörün öncülerinden biri olmayı başarıyor. Şirkete dair ilk yatırımın 9 Eylül 1968 tarihinde gerçekleştirildiği biliniyor. Bu yatırım ise Balıkesir’de kurulan İşbir Sentetik Dokuma Sanayi A.Ş. oluyor. İşbir Sünger Sanayi A.Ş. ise İşbir Holding A.Ş.’nin 1977 yılındaki bir diğer yatırımı olarak hayata geçiyor. Bugüne kadar geçen zamanda yaptığı yatırımlarla sektörün öncülerinden biri konumuna yükselen İşbir Holding A.Ş., özellikle yatak üretimi konusunda faaliyetler gösteriyor.

İşbir Holding Hakkında:

Ankara, İzmir ve Balıkesir’de bulunan fabrikalarıyla faaliyet göstermekte olan İşbir Holding A.Ş.’nin yönetim kurulu üyeleri arasında Necati Köklü, Mustafa Özpek ve Hasan Samet bulunmaktadır.

Şirket, gösterdiği faaliyetlerle sektörün öncülerinden biri olmayı başarmakta ve her geçen gün faaliyet alanını genişletmektedir. Pek çok farklı alanda üretim yapan İşbir Holding A.Ş., yalnızca yurt içinde değil yurt dışında da üretimler ve satışlar gerçekleştirmektedir.

İşbir Holding A.Ş., 21 Ekim 2012 tarihinde halka arz olmuştur. Fiili dolaşımdaki payın 8.016.033 lot olduğu bilinmektedir. Fiili dolaşımdaki pay oranı ise yüzde 24,75’tir. İşbir hisseleri Borsa İstanbul (BİST)’da piyasa öncesi işlem platformu endekslerine dahildir. Şirket, Yıldız Pazar'da ISBIR hisse koduyla işlem görmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl ISBIR hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına ISBIR yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca ISBIR HOLDING A.S. hissesi alabilirsin.
ISBIR yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.