ISATR Hisse - Türkiye İş Bankası A.Ş. (A)

₺5.308.247,50

Güncel Fiyat

₺0,00

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0 (0%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

ISATR Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺0,00

Satış

₺0,00

Günlük Değişim %

0,00%
Taban ₺4.777.425,00

Haftalık En Yüksek

₺0,00

Aylık En Yüksek

₺5.308.247,50
F/K 0,07

Piyasa Değeri

₺5.308.247.500,00

Yabancı Oranı (%)

0,00%
Volatilite 0,00%

Açılış Fiyatı

₺0,00

Alış

₺0,00

Günlük Değişim (TL)

₺0,00
Tavan ₺5.839.070,00

Haftalık En Düşük

₺0,00

Aylık En Düşük

₺3.429.997,50
PD/DD 0,02

Sermaye

₺1.000,00
Net Kâr ₺73.409.935.000,00

ISATR - Şirket Hakkında

ISATR şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. ISATR ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

HAKAN ARAN

Kuruluş Tarihi

29/12/1999

Halka Arz Tarihi

08/01/1986

Sektör

BANKACILIK

Adres

İş Kuleleri 34330 Levent/İstanbul

Merkez

TR

ISATR Ortaklık Yapısı

Missing Image

Türkiye İş Bankası A.Ş. (A)

Türkiye İş Bankası Anonim Şirketi (A.Ş.) 29 aralık 1999 tarihinde bankacılık faaliyetlerine başlıyor. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk öncülüğünde kurulmuş bir banka olan Türkiye İş Bankası A.Ş. (A), ticari ve bireysel bankacılık hizmetleri sunmaya devam ediyor. Türkiye'nin en büyük özel bankası olma özelliğine sahip olacak Türkiye İş Bankası A.Ş. (A) sektöre yön veren hizmetler gerçekleştiriyor. Şirket Türkiye merkezli olarak kurulmuş olsa da kendini geliştiren çalışmaları ve yenilikçi hizmet anlayışı sayesinde günümüzde yalnızca yurt içi değil yurt dışı pazarlarda da faaliyet gösteriyor. Türkiye İş Bankası A.Ş. (A) Gürcistan, Almanya ve Rusya olmak üzere üç iştirak bankasına sahip.

Türkiye İş Bankası Hakkında:

Türkiye İş Bankası A.Ş. (A) 29 aralık 1999 tarihinde Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde kurulmuştur. Şirketin yönetim kurulu üyeleri arasında Adnan Bali, Güzide Meltem Kökden, Hakan Aran, Şebnem Aydın, Gökhan Şen, Fazlı Bulut, Durmuş Öztek, Recep Hakan Özyıldız, Mustafa Rıdvan Selçuk, Ahmet Gökhan Sungur ve Sadrettin Yurtsever yer almaktadır. 

Türkiye merkezli bir şirket olarak kurulmuş olan Türkiye İş Bankası A.Ş. (A) bankacılık sektöründe hem yurt içi hem de yurt dışı pazarlarında aktif bir rol oynamaktadır. Günümüzde şirketin genel müdürlük koltuğunda Hakan Aran oturmaktadır.

Türkiye İş Bankası A.Ş. (A) 8 Ocak 1986 tarihinde halka arz edilmiştir. Aynı tarihte borsada da ilk işlemini görmüştür. Türkiye İş Bankası A.Ş. (A) hisseleri ISATR hisse kodu kısaltmasıyla Borsa İstanbul (BİST) endekslerinde işlem görmeye devam etmektedir. Türkiye İş Bankası A.Ş. (A) hisseleri pek çok farklı BİST endeksinde yer almaktadır.

Türkiye İş Bankası A.Ş. (A) hisselerinin işlem gördüğü endeksler arasında BİST 50,  BİST 100, BİST SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK, BİST LİKİT BANKA, BİST 30, BİST TÜM, BİST TÜM-100, BİST MALİ, BİST YILDIZ, BİST BANKA ve BİST SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK 25 endeksleri bulunmaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl ISATR hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına ISATR yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca TURKIYE IS BANKASI A.S. hissesi alabilirsin.
ISATR yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.