INVEO Hisse - Inveo Yatırım Holding A.Ş.

₺43,26

Güncel Fiyat

₺31.315.326,26

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.5 (1.17%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

INVEO Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺43,26

Satış

₺43,26

Günlük Değişim %

1,17%
Günlük Hacim (TL) ₺31.315.326,26
Taban ₺38,94

Haftalık En Yüksek

₺43,60

Aylık En Yüksek

₺48,08
F/K 22,20

Piyasa Değeri

₺10.382.400.000,00

Yabancı Oranı (%)

0,34%
Volatilite 2,53%

Açılış Fiyatı

₺42,74

Alış

₺43,24

Günlük Değişim (TL)

₺0,50
Tavan ₺47,58

Haftalık En Düşük

₺42,28

Aylık En Düşük

₺40,26
PD/DD 1,67

Sermaye

₺240.000.000,00
Net Kâr ₺467.757.342,00

INVEO - Şirket Hakkında

INVEO şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. INVEO ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

ONUR TOPAÇ

Kuruluş Tarihi

12/03/1998

Halka Arz Tarihi

13.04.1999

Sektör

Faaliyet gösterdiği sektörde veya iş kolunda gösterdiği başarıya ulaşmış veya başarılı olması öngörülen şirketlere yatırım yapmak ve esas sözleşmede yer alan diğer işler.

Çalışan Sayısı

20

Adres

Altayçeşme Mahallesi Çamlı Sokak Pasco Plaza No :21 İç Kapı No: 45 Kat: 12 Maltepe/ İstanbul

Merkez

TR

INVEO Ortaklık Yapısı

Missing Image

Inveo Yatırım Holding A.Ş.

Doğru değerden yatırım yapan ve doğru zamanda yaptığı yatırımlarla yeni nesil değer yatırımcısı olarak anılan Inveo Yatırım Holding Anonim Şirketi (A.Ş.), sektörde öne çıkan çalışmalar yapmaya devam ediyor. Sinerjik faaliyet yönetimi ve performans takip kültürüyle değer yaratmaya devam eden şirket, farklı sektörlere dayanan köklü deneyimiyle adından söz ettiriyor. Teknoloji ve inovasyondan beslenen sürdürülebilirlik stratejileri, şirketin güçlü bir yönetime sahip olmasını sağlıyor. Inveo Yatırım Holding A.Ş.’nin, yaptığı yatırımlarla piyasa değerinin 2026 itibarıyla 1,5 milyar dolar seviyesine ulaşması hedefleniyor. Hedefine ulaşmak için başarılı çalışmalar yapan şirketin faaliyet alanı ise oldukça geniş olarak ele alınıyor.

Inveo Yatırım Holding Hakkında:

1998 yılında kurulan ve ilk yıllarda Gedik Yatırım Ortaklığı A.Ş. ismiyle çalışmalarına devam eden şirket, günümüzde Inveo Yatırım Holding A.Ş. olarak anılmaktadır. Erhan Topaç tarafından kurulan şirketin merkezi İstanbul’dadır. 2023 itibarıyla Inveo Yatırım Holding Genel Müdürlüğünü Kubilay Özalp yapmaktadır.

Şirketin yönetim kurulunda Erhan Topaç, Onur Topaç, Bora Oruç, Demet Özdemir ve Ülkü Feyyaz Taktak gibi isimler bulunmaktadır. Şirketin iştirakleri arasında Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş., HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. ve Devexperts Bilgi Dağıtım Hizmetleri A.Ş. gibi şirketler bulunmaktadır.

Inveo Yatırım Holding A.Ş., hisse senedi alım satımı, sabit gelirli menkul kıymetlerin alım satımı, hisse senedi sermaye piyasası işlemleri, varlık yönetimi, yatırım danışmanlığı ve kurumsal yatırımcılar için aracılık hizmetleri gibi pek çok alanda faaliyet göstermektedir.

INVEO hisse koduyla halka arz edilen şirket, uluslararası borsalarda ve borsa dışı organize piyasalarda işlem görmektedir. 13.04.1999 tarihinde halka arz olmuştur. Halka arz için ilk işlem tarihi ise 16.04.1999 olarak bilinmektedir. Inveo Yatırım Holding hisseleri Borsa İstanbul (BİST)’da BİST İstanbul, BİST Yıldız, BİST Holding ve Yatırım, BİST Mali ve BİST Tüm-100 endekslerinde işlem görmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl INVEO hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına INVEO yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca INVEO YATIRIM HOLDING A.S. hissesi alabilirsin.
INVEO yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.