INTEM Hisse - İntema İnşaat ve Tesisat Malzemeleri Yatırım ve Pazarlama A.Ş.

₺317,75

Güncel Fiyat

₺53.367.655,75

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺16.75 (5.56%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

INTEM Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺317,75

Satış

₺317,75

Günlük Değişim %

5,56%
Günlük Hacim (TL) ₺53.367.655,75
Taban ₺271,00

Haftalık En Yüksek

₺318,50

Aylık En Yüksek

₺323,00
F/K 72,70

Piyasa Değeri

₺6.172.200.000,00

Yabancı Oranı (%)

0,65%
Volatilite 7,14%

Açılış Fiyatı

₺301,75

Alış

₺317,50

Günlük Değişim (TL)

₺16,75
Tavan ₺331,00

Haftalık En Düşük

₺283,25

Aylık En Düşük

₺283,25
PD/DD 12,89

Sermaye

₺19.440.000,00
Net Kâr ₺84.897.687,00

INTEM Hisse Haberleri ve Yorumları

Tümünü Gör

INTEM - Şirket Hakkında

INTEM şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. INTEM ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

ALİ MURAT AKÖZ (vekil)

Kuruluş Tarihi

01/08/1978

Halka Arz Tarihi

16.03.1990

Sektör

Yapı malzemeleri ticareti ve iştirak yatırımları

Çalışan Sayısı

193

Adres

Büyükdere Caddesi Ali Kaya Sokak No:5 34394 Levent, Şişli İstanbul

Merkez

TR

INTEM Ortaklık Yapısı

Missing Image

İntema İnşaat ve Tesisat Malzemeleri Yatırım ve Pazarlama A.Ş.

İntema İnşaat ve Tesisat Malzemeleri Yatırım ve Pazarlama Anonim Şirketi (A.Ş.) 1978 yılında İstanbul’da kuruldu. Eczacıbaşı Yapı Grubunun bünyesinde hayata geçen İntema İnşaat ve Tesisat Malzemeleri Yatırım ve Pazarlama A.Ş., yapı malzemelerinin ticareti ve iştirak yatırımları alanında faaliyet gösteriyor. 2023 yılı itibarıyla şirketin yönetim kurulu üyeleri arasında Ferit Bülent Eczacıbaşı, Atalay Muharrem Gümrah, Mustafa Sacit Basmacı, Ali Murat Aköz, Nejat Emre Eczacıbaşı, Seyfettin Sarıçam, Hasan Toker Alban ve Zühal Atanan bulunuyor. Şirketin ana merkezi İstanbul’un Şişli ilçesinde yer alıyor.

İntema Yapı Ürünleri Hakkında:

İntema İnşaat ve Tesisat Malzemeleri Yatırım ve Pazarlama A.Ş. seramik sağlık gereçleri, küvet, duş tekneleri, banyo mobilyaları, seramik kaplama ürünleri, yapı kimyasalları ve armatür gibi ürünlerin üretimini gerçekleştirmektedir. Şirket karo ve yapı kimyasal ürünlerini yalnızca yurt içinde değil, yurt dışı pazarlarında da satışa sunmaktadır.

Toptan ve perakende satış yapan İntema İnşaat ve Tesisat Malzemeleri Yatırım ve Pazarlama A.Ş., çok sayıda satış noktasında ürünlerini sunmaktadır. 2023 yılı itibarıyla şirketin genel müdürlüğünü vekil olarak Ali Murat Aköz üstlenmektedir. 

İntema İnşaat ve Tesisat Malzemeleri Yatırım ve Pazarlama A.Ş., 16 Mart 1990 tarihinde halka arz olmuştur. Borsa İstanbul (BIST)’da da ilk işlemini aynı tarihte görmüştür. İntema İnşaat ve Tesisat Malzemeleri Yatırım ve Pazarlama A.Ş., INTEM hisse koduyla Ana Pazar’da işlem görmektedir. İntema hisseleri BIST KATILIM TÜM, BIST İSTANBUL, BIST HİZMETLER, BIST TÜM-100, BIST ANA, BIST TÜM ve BIST TİCARET endekslerinde yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl INTEM hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına INTEM yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca INTEMA INSAAT VE TESISAT MALZEMELERI YATIRIM VE PAZARLAMA A.S. hissesi alabilirsin.
INTEM yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.