INFO Hisse - İnfo Yatırım A.Ş.

₺12,78

Güncel Fiyat

₺50.281.862,06

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.64 (5.27%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

INFO Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺12,78

Satış

₺12,79

Günlük Değişim %

5,27%
Günlük Hacim (TL) ₺50.281.862,06
Taban ₺11,51

Haftalık En Yüksek

₺12,81

Aylık En Yüksek

₺12,81
F/K 12,65

Piyasa Değeri

₺2.913.840.000,00

Yabancı Oranı (%)

3,11%
Volatilite 6,01%

Açılış Fiyatı

₺12,12

Alış

₺12,78

Günlük Değişim (TL)

₺0,64
Tavan ₺14,05

Haftalık En Düşük

₺11,36

Aylık En Düşük

₺11,25
PD/DD 2,32

Sermaye

₺228.000.000,00
Net Kâr ₺230.277.690,00

INFO - Şirket Hakkında

INFO şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. INFO ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

Tamer Akbal

Kuruluş Tarihi

28/12/1990

Halka Arz Tarihi

04.10.2011

Sektör

SERMAYE PİYASASINDA ALIM SATIMA ARACILIK FAALİYETLERİ

Çalışan Sayısı

325

Adres

İNKILAP MAHALLESİ, DR. ADNAN BÜYÜKDENİZ CAD. NO:4, (2.BLOK) D:16 (ADRES KODU: 2788031017) ÜMRANİYE - İSTANBUL

Merkez

TR

INFO Ortaklık Yapısı

Missing Image

İnfo Yatırım A.Ş.

28 aralık 1990 tarihinde Türkiye merkezli bir şirket olarak kurulan İnfo Yatırım Anonim Şirketi (A.Ş.), günümüzde halka arz edilmiş bir şirket olarak faaliyet göstermeye devam ediyor. Şirketin ana merkezi İstanbul’un Şişli ilçesinde yer alıyor. İnfo Yatırım A.Ş.  ortakları arasında Sibel Gökalp, Hedef Portföy Birinci Hisse Senedi Fonu ve Hedef Finansal Yatırımlar A.Ş. yer alıyor. İnfo Yatırım A.Ş.  sektörünün lideri olmasını sağlayacak çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. 

İnfo Yatırım Hakkında:

İnfo Yatırım A.Ş. 28 aralık 1990 tarihinde kurulmuştur. Sermaye piyasasında alım satım faaliyetleri yürütmek amacıyla kurulan ve kurulduğu yıldan beri çalışmalarına hızlı bir şekilde devam eden İnfo Yatırım A.Ş.’nin genel müdürlüğünü Tamer Akbal üstlenmektedir. Şirketin ana merkezi İstanbul’da yer almaktadır. İnfo Yatırım A.Ş. hisse senetleri Ana Pazar ve Kesin Alım Satım Pazarı’nda işlem görmektedir.

İnfo Yatırım A.Ş. vadeli işlem, opsiyon piyasası ve kaldıraçlı alım satım işlemlerinde aracılık hizmetleri vermekte olan bir şirket olarak bilinmektedir. İnfo Yatırım A.Ş.’nin yönetim kurulu üyeleri arasında  Namık Kemal Gökalp, Bülent Kırımlı, Ayça Gökalp, Elvan Soydaş, İlyas Avcı, Mehmet Ziya Gökalp ve Murat Tanrıöver yer almaktadır. Sermaye piyasalarında alım ve satıma aracılık etmek üzere faaliyet gösteren İnfo Yatırım A.Ş. sektörün değişen isteklerini başarılı şekilde karşılayabilmek adına pek çok farklı proje gerçekleştirmeyi sürdürmektedir.

İnfo Yatırım A.Ş. hisseleri 4 Ekim 2011 tarihinde halka arz edilmiştir. Şirket hisseleri ilk kez 11 Ekim 2011 tarihinde Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmüştür. İnfo Yatırım A.Ş. hisseleri INFO hisse kodu kısaltmasıyla farklı borsa endekslerinde işlem görmeye devam etmektedir. Bu endeksler arasında BİST TÜM 100, BİST MALİ, BİST TÜM, BİST ARACI KURUM ve BİST ANA endekslerinde yer almaktadır. İnfo Yatırım A.Ş. hisselerinin halka açıklık oranı yüzde 68,99 olarak bilinmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl INFO hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına INFO yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca INFO YATIRIM A.S. hissesi alabilirsin.
INFO yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.