IHYAY Hisse - İhlas Yayın Holding A.Ş.

₺5,26

Güncel Fiyat

₺10.312.099,34

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.12 (-2.23%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

IHYAY Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺5,26

Satış

₺5,27

Günlük Değişim %

-2,23%
Günlük Hacim (TL) ₺10.312.099,34
Taban ₺4,85

Haftalık En Yüksek

₺5,50

Aylık En Yüksek

₺5,50
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺2.367.000.000,00

Yabancı Oranı (%)

20,82%
Volatilite 4,65%

Açılış Fiyatı

₺5,38

Alış

₺5,26

Günlük Değişim (TL)

₺-0,12
Tavan ₺5,91

Haftalık En Düşük

₺4,95

Aylık En Düşük

₺3,20
PD/DD 3,20

Sermaye

₺450.000.000,00
Net Kâr ₺-427.173.393,00

IHYAY - Şirket Hakkında

IHYAY şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. IHYAY ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

UKAŞE GÜMÜŞER

Kuruluş Tarihi

15/07/2003

Halka Arz Tarihi

26.10.2010

Sektör

MEDYA, YAYINCILIK, REKLAMCILIK

Çalışan Sayısı

1105

Adres

MERKEZ MAHALLESİ 29 EKİM CADDESİ İHLAS PLAZA NO:11 B/31 YENİBOSNA - BAHÇELİEVLER / İSTANBUL

Merkez

TR

IHYAY Ortaklık Yapısı

Missing Image

İhlas Yayın Holding A.Ş.

İhlas Yayın Holding Anonim Şirketi (A.Ş.), 10 Temmuz 2003 tarihinde İhlas Holding bünyesinde kuruldu. Bir medya şirketi olan İhlas Yayın Holding A.Ş. gazete, dergi, kitap, radyo ve televizyon yayıncılık alanlarında faaliyet gösteriyor. Faaliyetlerini Türkiye’de gerçekleştiren İhlas Yayın Holding A.Ş., kaynaklarının dünya çapında çeşitli kanal ve dergilerde yayınlanmasını sağlıyor. Ahmet Mücahid Ören tarafından kurulan İhlas Yayın Holding A.Ş.’nin merkezi İstanbul'da yer alıyor. Şirketin yönetim kurulu başkanlığı da kurucusu Ahmet Mücahid Ören tarafından gerçekleştiriliyor.

İhlas Yayın Holding Hakkında:

İhlas Yayın Holding A.Ş., pek çok farklı alanda faaliyet göstermektedir. Şirketin iştirakleri arasında İhlas Haber Ajansı A.Ş., TGRT Haber TV A.Ş., TGRT Dijital TV Hizmetleri A.Ş., Dijital Varlıklar Görsel Medya ve İnternet Hizmetleri LTD. ŞTİ., İhlas Net A.Ş., İhlas Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. ve İhlas Gazetecilik A.Ş. yer almaktadır.

İhlas Yayın Holding A.Ş. yönetim kurulu üyeleri arasında 2023 yılı itibarıyla Ahmet Mücahid Ören, Ukaşe Gümüşer, Abdullah Tuğcu, İsmail Kapan, Mehmet Nureddin Yağcı, Resul İzmirli, Necmi Özer, Mustafa Tansu, Bülent Gençay bulunmaktadır. 

İhlas Yayın Holding A.Ş., 25-26 Ekim 2010 tarihlerinde 1,30 TL fiyatla halka arz olmuştur. Şirketin halka arzı için aracı kurum olarak Oyak Yatırım Menkul Değerler A.Ş. tercih edilmiştir. İhlas Yayın Holding’in Borsa İstanbul (BIST)’da ilk işlemi 5 Kasım 2010 tarihinde gerçekleşmiştir.

Şirket, IHYAY hisse koduyla Ana Pazar’da işlem görmektedir. Şirketin fiili dolaşımdaki pay oranının yüzde 73,93 olduğu bilinmektedir. İhlas Yayın Holding hisseleri BIST MALİ, BIST KATILIM TÜM, BIST ANA, BIST TÜM, BIST İSTANBUL, BIST TÜM-100, BIST HOLDİNG ve YATIRIM endekslerinde yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl IHYAY hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına IHYAY yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca IHLAS YAYIN HOLDING A.S. hissesi alabilirsin.
IHYAY yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.