IHLAS Hisse - İhlas Holding A.Ş.

₺1,33

Güncel Fiyat

₺83.225.752,67

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.01 (-0.75%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

IHLAS Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺1,33

Satış

₺1,34

Günlük Değişim %

-0,75%
Günlük Hacim (TL) ₺83.225.752,67
Taban ₺1,20

Haftalık En Yüksek

₺1,37

Aylık En Yüksek

₺1,69
F/K 2,14

Piyasa Değeri

₺1.995.000.000,00

Yabancı Oranı (%)

11,93%
Volatilite 3,73%

Açılış Fiyatı

₺1,34

Alış

₺1,33

Günlük Değişim (TL)

₺-0,01
Tavan ₺1,46

Haftalık En Düşük

₺1,30

Aylık En Düşük

₺1,25
PD/DD 0,48

Sermaye

₺1.500.000.000,00
Net Kâr ₺932.761.145,00

IHLAS - Şirket Hakkında

IHLAS şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. IHLAS ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

25/12/1980

Halka Arz Tarihi

07.12.1994

Sektör

Sağlık, Eğitim, İnşaat ve dahili ticaret sektöründe faaliyet göstermektedir.

Çalışan Sayısı

2835

Adres

MERKEZ MAHALLESİ 29 EKİM CADDESİ İHLAS PLAZA NO:11 B/21 YENİBOSNA-BAHÇELİEVLER/İSTANBUL

Merkez

TR

IHLAS Ortaklık Yapısı

Missing Image

İhlas Holding A.Ş.

İhlas Holding Anonim Şirketi (A.Ş.), yurt içi ve yurt dışında geniş bir etkinlik alanına sahip olmak üzere inşaat ve gayrimenkul, medya, üretim, pazarlama ve ticaret, sağlık ve eğitim alanlarında faaliyet göstermek amacıyla kuruldu. Günümüzde 30’dan fazla şirket ve 2 bin 500’den fazla çalışanla ülke çapında geniş bir etkinliğe sahip olan İhlas Holding’in temelleri 1970 yılında Türkiye Gazetesi’nin kurulmasıyla atıldı. 1978 yılında gazetenin elden dağıtımıyla birlikte pazarlama faaliyetlerine başlayan İhlas Holding A.Ş., 1981 yılında kendine ait bir matbaa tesisi kurdu. Enver Ören tarafından kurulan İhlas Holding A.Ş., günümüzde hem yurt içi hem de yurt dışı pazarlarında aktif bir rol oynuyor.

İhlas Holding Hakkında:

İhlas Holding A.Ş. inşaat, medya, gazetecilik ve pazarlama gibi pek çok farklı alanda başarılı faaliyetler yürütmektedir. Holdingin ana merkezi günümüzde İstanbul’un Bahçelievler ilçesinde yer almaktadır.

İhlas Holding A.Ş.’nin bağlı ortaklıkları arasında İhlas İnşaat Proje Turizm ve Tic. A.Ş, Dijital Varlıklar Görsel Medya ve İnternet Hiz. Ltd. Şti., Şifa Yemek ve Gıda Üretim Tesisleri Tic. A.Ş., İhlas Pazarlama A.Ş., İhlas Haber Ajansı A.Ş., İhlas Net A.Ş. ve Kuzuluk Kaplıca İnşaat Turizm Sağlık ve Petrol Ürünleri Tic. A.Ş. gibi pek çok şirket bulunmaktadır.

İhlas Holding A.Ş., 25-26 Ekim 2010 tarihlerinde 1,30 TL sabit fiyatla halka arz olmuştur. Oyak Yatırım Menkul Değerler A.Ş. aracı kurumuyla halka arz edilen İhlas Holding A.Ş., IHLAS hisse koduyla Borsa İstanbul (BIST)’da Ana Pazar’da işlem görmektedir. İhlas Holding hisseleri BIST ANA, BIST TÜM, BIST İSTANBUL, BIST TÜM-100,  BIST KURUMSAL YÖNETİM, BIST HOLDİNG ve YATIRIM ve BIST MALİ endekslerinde yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl IHLAS hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına IHLAS yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca IHLAS HOLDING A.S. hissesi alabilirsin.
IHLAS yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.