IHGZT Hisse - İhlas Gazetecilik A.Ş.

₺1,24

Güncel Fiyat

₺28.765.553,57

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.01 (0.81%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

IHGZT Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺1,24

Satış

₺1,24

Günlük Değişim %

0,81%
Günlük Hacim (TL) ₺28.765.553,57
Taban ₺1,12

Haftalık En Yüksek

₺1,26

Aylık En Yüksek

₺1,44
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺992.000.000,00

Yabancı Oranı (%)

0,82%
Volatilite 3,25%

Açılış Fiyatı

₺1,24

Alış

₺1,23

Günlük Değişim (TL)

₺0,01
Tavan ₺1,36

Haftalık En Düşük

₺1,20

Aylık En Düşük

₺1,20
PD/DD 0,45

Sermaye

₺800.000.000,00
Net Kâr ₺-820.712.513,00

IHGZT Hisse Haberleri ve Yorumları

Tümünü Gör

IHGZT - Şirket Hakkında

IHGZT şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. IHGZT ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

UKAŞE GÜMÜŞER

Kuruluş Tarihi

15/08/2000

Halka Arz Tarihi

04.06.2010

Sektör

Ana faaliyet konusu günlük haftalık aylık ve daha kısa ve uzun dönemli veya dönemsiz olarak türkçe ve yabancı dillerde gazete, dergi, kitap, ansiklopedi, broşür ve mecmua çıkartmak, basmak, yurt içinde ve yurt dışında yaymak, satmak, dağıtmak ve pazarlamak

Çalışan Sayısı

617

Adres

Merkez Mahallesi 29 Ekim Caddesi İhlas Plaza No:11 A/41 34197 Yenibosna-Bahçelievler/ İSTANBUL

Merkez

TR

IHGZT Ortaklık Yapısı

Missing Image

İhlas Gazetecilik A.Ş.

Temelleri Türkiye Gazetesi olarak atılan şirket, günümüzde İhlas Gazetecilik Anonim Şirketi (A.Ş.) olarak faaliyetlerine devam ediyor. Gazete, 1970 senesinden beri hizmet veriyor. İhlas Gazetecilik, her zaman gerçek ve doğru habercilik anlayışına sahip bir firma olarak basın-yayın ve ahlak ilkelerini eksiksiz uyguluyor. Şirket, rekabet gücü yüksek bir medya kuruluşu olarak sektörde önemli bir yerde duruyor.

İhlas Gazetecilik Hakkında:

İhlas Gazetecilik A.Ş. 20 Nisan 1970 tarihinde kurulmuştur. Şirket, ülkemizde kurulduğu günden bu yana sahibi ve yayın politikası değişmeyen tek ulusal gazete olarak anılmaktadır.

Gerçek ve doğru habercilik anlayışından hiçbir zaman şaşmayan İhlas Gazetecilik, basın-yayın ahlak ve ilkelerini tavizsiz bir şekilde uygulamaktadır. Şirket, her daim evrensel ve çağdaş değerlere bağlı yayıncılık çizgisini benimseyen bir gazete olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

2009 senesinde gazetenin tasarımı ve sayfa düzeni tamamen değiştirilmiştir. Bu işlemin temelinde gazetenin 2008 senesinde başlattığı “yeni içerik ve yeni görünüm” hareketi yatmaktadır.

İhlas Gazetecilik A.Ş., kurulduğu günden bu yana medya sektöründe pek çok ilke imza atmıştır. Örneğin; Türkiye’nin ilk ve tek çevre ekolojisi sayfası İhlas Gazetecilik A.Ş.’ye aittir.

Habercilik alanında başarılı faaliyetlere imza atan İhlas Gazetecilik, içeriğin yanı sıra güçlü bir teknik ve dağıtım altyapısına da sahiptir. Şirketin İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Trabzon ve Antalya’da baskı tesisleri bulunmaktadır. İhlas Gazetecilik’in yalnızca İstanbul tesisi saatte 55 bin adet gazete basma kapasitesine sahiptir.

İhlas Gazetecilik Ankara, İzmir, Adana, Trabzon ve Antalya’da yer alan baskı tesisleri sayesinde yerel haberlerle desteklenmiş sayfalar üreterek her bölgenin gündemine hitap eden bir gazete olmayı başarmaktadır.

İhlas Gazetecilik 3-4 Haziran 2010 tarihlerinde 1,65 TL sabit fiyatla halka arz olmuştur. İhlas Gazetecilik hisseleri IHGZT hisse koduyla Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl IHGZT hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına IHGZT yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca IHLAS GAZETECILIK A.S. hissesi alabilirsin.
IHGZT yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.