IHEVA Hisse - İhlas Ev Aletleri İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş.

₺3,58

Güncel Fiyat

₺25.103.501,87

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.1 (2.87%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

IHEVA Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺3,58

Satış

₺3,58

Günlük Değişim %

2,87%
Günlük Hacim (TL) ₺25.103.501,87
Taban ₺3,23

Haftalık En Yüksek

₺3,90

Aylık En Yüksek

₺4,84
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺1.254.790.000,00

Yabancı Oranı (%)

1,56%
Volatilite 4,89%

Açılış Fiyatı

₺3,48

Alış

₺3,57

Günlük Değişim (TL)

₺0,10
Tavan ₺3,93

Haftalık En Düşük

₺3,29

Aylık En Düşük

₺2,53
PD/DD 1,22

Sermaye

₺350.500.000,00
Net Kâr ₺-209.988.335,00

IHEVA - Şirket Hakkında

IHEVA şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. IHEVA ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

BEKİR EREN

Kuruluş Tarihi

12/09/2019

Halka Arz Tarihi

26.09.1996

Sektör

Elektrikli ev aletleri üretimi

Çalışan Sayısı

276

Adres

Merkez Mahallesi 29 Ekim Caddesi İhlas Plaza No:11 B/21 Yenibosna-Bahçelievler/İstanbul

Merkez

TR

IHEVA Ortaklık Yapısı

Missing Image

İhlas Ev Aletleri İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş.

İhlas Ev Aletleri İmalat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.), günümüzde 270’i aşkın çalışanı ile elektrikli ev aletleri üretimi alanında faaliyetlerine devam ediyor. Şirketin ortakları arasında İhlas Pazarlama A.Ş. ve İhlas Holding A.Ş. bulunuyor. Şirket güçlü teknik kadrosuyla Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi’nde 12 bin 900 metrekare kapalı alana sahip tesislerde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. İhlas Ev Aletleri İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş. sektörünün öncü isimleri arasındaki yerini korumak için ilk günkü heyecanla ilerliyor.

İhlas Ev Aletleri Hakkında:

Elektronik cihaz ve ev aletleri üretimi alanında faaliyet göstermek üzere 7 Mayıs 1995 tarihinde kurulan İhlas Ev Aletleri İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş., uzman kadrosuyla faaliyetlerine devam etmektedir. Yurt içi Pazarlarda aktif bir faaliyet gösteren İhlas Ev Aletleri İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin ana merkezi İstanbul’un Bahçelievler ilçesinde yer almaktadır.

Şirketin iştirakleri arasında Detas Enerji Üretim A.Ş., İhlas Gayrimenkul Proje Geliştirme ve Ticaret A.Ş., İhlas Gazetecilik A.Ş., İhlas Madencilik Enerji ve Ticaret A.Ş., Şifa Yemek ve Gıda Üretim Tesisleri Ticaret A.Ş. ve KPT Lojistik Taşımacılık Turizm Reklam Pazarlama İç ve Dış Ticaret A.Ş. bulunmaktadır.

26-27 Eylül 1996 tarihinde halka arz edilen İhlas Ev Aletleri İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş., dönemin parasıyla 13 bin TL’den talep toplamıştır. Şirket halka arz taleplerini Garanti Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. Aracılığı ile sürdürmüştür. İhlas Ev Aletleri İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş.’in Borsa İstanbul (BİST)’da işlem gördüğü ilk tarih 7 Ekim 1996 olarak bilinmektedir.

Şirketin fiili dolaşımdaki payının 260,768,503 lot olduğu bilinmektedir. Şirkete dair hisselerin dahil olduğu endeksler arasında BİST METAL EŞYA, MAKİNA, BİST KURUMSAL YÖNETİM, BİST SINAİ, BİST GERİ ALIM, BİST TÜM-100, BİST ANA ve BİST KATILIM TÜM bulunmaktadır. Halka arz edilmiş bir şirket olarak faaliyet gösteren İhlas Ev Aletleri İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş., Borsa İstanbul’da IHEVA hisse kodu kısaltmasıyla işlem görmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl IHEVA hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına IHEVA yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca IHLAS EV ALETLERI IMALAT SANAYI VE TICARET A.S. hissesi alabilirsin.
IHEVA yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.