IEYHO Hisse - Işıklar Enerji Yapı Holding A.Ş.

₺4,83

Güncel Fiyat

₺80.104.080,57

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.07 (1.47%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

IEYHO Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺4,83

Satış

₺4,83

Günlük Değişim %

1,47%
Günlük Hacim (TL) ₺80.104.080,57
Taban ₺4,35

Haftalık En Yüksek

₺5,30

Aylık En Yüksek

₺5,78
F/K 11,64

Piyasa Değeri

₺2.625.567.391,50

Yabancı Oranı (%)

1,72%
Volatilite 3,36%

Açılış Fiyatı

₺4,78

Alış

₺4,82

Günlük Değişim (TL)

₺0,07
Tavan ₺5,31

Haftalık En Düşük

₺4,74

Aylık En Düşük

₺4,74
PD/DD 2,05

Sermaye

₺543.595.733,23
Net Kâr ₺225.514.598,00

IEYHO - Şirket Hakkında

IEYHO şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. IEYHO ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

SIRRI GÖKÇEN ODYAK

Kuruluş Tarihi

30/03/1982

Halka Arz Tarihi

06.08.1998

Sektör

Holding Faaliyeti

Çalışan Sayısı

644

Adres

IŞIKLAR ENERJİ VE YAPI HOLDİNG ANONİM ŞİRKETİ

Merkez

TR

IEYHO Ortaklık Yapısı

Missing Image

Işıklar Enerji Yapı Holding A.Ş.

Holding olarak faaliyet gösteren Işıklar Enerji Yapı Holding Anonim Şirketi (A.Ş.) 40 yılı aşkın süredir faaliyetlerine devam ediyor. Günümüzde genel müdürlüğü Sırrı Gökçen Odyak tarafından yürütülen Işıklar Enerji Yapı Holding A.Ş., 6 Ağustos 1998 tarihinde halka arz edildi ve günümüzde halka açık bir şirket olarak faaliyetlerine devam ediyor. Şirketin ortakları arasında Turgut Işık Mahdumları Gayrimenkul ve Turizm Yatırımları A.Ş. ile Işıklar Holding A.Ş bulunuyor. Işıklar Enerji Yapı Holding A.Ş.’in iştirakleri arasında ise Global Enerji Elektrik Üretim A.Ş., Pelitli Enerji A.Ş., Metemteks Sentetik İplik Sanayi ve Ticaret A.Ş., Işıklar İnşaat ve Turizm İşl. .A.Ş., Işıklar Ambalaj Pazarlama A.Ş., Yulaflı Enerji A.Ş. gibi farklı şirketler yer alıyor 

Işıklar Enerji Yapı Holding Hakkında:

Işıklar Enerji Yapı Holding A.Ş. Mart 1982 yılında kurulmuştur. Işıklar Enerji Yapı Holding A.Ş.’nin ana merkezi İstanbul, Sarıyer’de yer almaktadır. Işıklar Enerji Yapı Holding A.Ş.’nin yönetim kurulu üyeleri arasında Rıza Kutlu Işık, Uğur Işık, Sebahattin Levent Demirer, Sırrı Gökçen Odyak, Can Özdemir, Ziya Mehmet Günal, Volkan Girişken, Turgut Işık ve Ela Işık bulunmaktadır. 

Mali kuruluşlar, holding ve yatırım şirketleri sektöründe yer alan Işıklar Enerji Yapı Holding A.Ş., Ana Pazar’da işlem gören hisseleri ile halka arz edilmiş bir şirket olarak varlığını sürdürmektedir. Işıklar Enerji Yapı Holding A.Ş. Borsa İstanbul (BİST)’da ve Ana Pazar’da IEHYO hisse kodu ile işlem görmektedir. Şirkete dair hisselerin yer aldığı endeksler arasında BİST MALİ, BİST ANA, BİST İSTANBUL, BİST TÜM, BİST KATILIM TÜM, BİST KATILIM 100, BİST TÜM-100 ve BİST HOLDİNG ve YATIRIM endeksleri bulunmaktadır. 

6 Ağustos 1998 tarihinde halka arz edilen Işıklar Enerji Yapı Holding A.Ş., yüzde 88,45 fiili dolaşıma sahip olmuştur. Şirkete dair Borsa İstanbul’da işlem gören hisselerin 2023 Ekim ayı itibarıyla yaklaşık 4.15 TL’den işlem gördüğü bilinmektedir

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl IEYHO hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına IEYHO yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca ISIKLAR ENERJI VE YAPI HOLDING A.S. hissesi alabilirsin.
IEYHO yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.