IDGYO Hisse - İdealist Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

₺6,16

Güncel Fiyat

₺8.307.094,65

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.04 (-0.65%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

IDGYO Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺6,16

Satış

₺6,16

Günlük Değişim %

-0,65%
Günlük Hacim (TL) ₺8.307.094,65
Taban ₺5,55

Haftalık En Yüksek

₺6,26

Aylık En Yüksek

₺6,73
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺308.000.000,00

Yabancı Oranı (%)

0,93%
Volatilite 4,03%

Açılış Fiyatı

₺6,15

Alış

₺6,15

Günlük Değişim (TL)

₺-0,04
Tavan ₺6,77

Haftalık En Düşük

₺5,84

Aylık En Düşük

₺5,77
PD/DD 1,33

Sermaye

₺50.000.000,00
Net Kâr ₺-6.456.629,00

IDGYO Hisse Haberleri ve Yorumları

Tümünü Gör

IDGYO - Şirket Hakkında

IDGYO şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. IDGYO ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

İBRAHİM EKŞİ

Kuruluş Tarihi

28/11/2007

Halka Arz Tarihi

24.06.2010

Sektör

SERMAYE PİYASASI KURULU'NUN GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIKLARINA İLİŞKİN DÜZENLEMELERİNDE YAZILI AMAÇ VE KONULARLA İŞTİGAL ETMEK

Çalışan Sayısı

14

Adres

Kısıklı Mahallesi, Hanımseti Sokak, No:38 Kat:3 Ofis:6 Üsküdar / İSTANBUL

Merkez

TR

IDGYO Ortaklık Yapısı

Missing Image

İdealist Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Faydalı ve prestijli gayrimenkul projelerini en başarılı şekilde gerçekleştirmek amacıyla kurulan İdealist Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi (A.Ş.), uzun yıllardır gayrimenkul sektöründe güçlü projeler yürütüyor. Yatırımcıların güven ve memnuniyetini sağlamayı hedefleyen İdealist GYO, bu hedefini başarıyla sürdürmeye devam ediyor. İbrahim Ekşi, Mehmet Akif Ekşi, Eyüp Ekşi ve Mustafa Ekşi ortaklığında kurulan İdealist GYO’nun yönetim kurulu üyeleri arasında kurucular haricinde Didar Sevdil Yıldırım ve M. Levent Hacıislamoğlu bulunuyor. İstanbul’da kurulan şirketin ana merkezi halen İstanbul’un Üsküdar ilçesinde yer alıyor.

İdealist GYO Hakkında:

İdealist Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. 28 Kasım 2007 tarihinde kurulmuştur. Şirket gayrimenkul ve proje geliştirme, konut binalarının satışı ve kiralanmasıyla ilgili faaliyet göstermektedir. İdealist GYO, gerçekleştirdiği projelerle gayrimenkul sektöründe yurt içi pazarında önde gelen şirketlerden biri olarak anılmaktadır.

İdealist Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., 21-23 Haziran 2010 tarihlerinde 1,27 TL sabit fiyatla halka arz olmuştur. Şirket, Borsa İstanbul (BIST)’da ilk kez 1 Temmuz 2010 tarihinde işlem görmüştür. İdealist Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin halka arzı için Bizim Menkul Değerler A.Ş. aracı kurumu tercih edilmiştir.

Şirkete dair hisseler IDGYO hisse koduyla Ana Pazar’da işlem gömektedir. Gayrimenkul yatırım ortaklıkları ve mali kuruluşlar sektöründe faaliyet gösteren İdealist GYO’nun dahil olduğu endeksler arasında BIST TÜM-100, BIST TÜM, BIST MALİ, BIST GAYRİMENKUL YAT. ORT. ve BIST KATILIM TÜM bulunmaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl IDGYO hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına IDGYO yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca IDEALIST GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S. hissesi alabilirsin.
IDGYO yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.