ICBCT Hisse - ICBC Turkey Bank A.Ş.

₺16,39

Güncel Fiyat

₺102.898.160,04

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.07 (0.43%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

ICBCT Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺16,39

Satış

₺16,40

Günlük Değişim %

0,43%
Günlük Hacim (TL) ₺102.898.160,04
Taban ₺14,76

Haftalık En Yüksek

₺17,29

Aylık En Yüksek

₺17,29
F/K 15,76

Piyasa Değeri

₺14.095.400.000,00

Yabancı Oranı (%)

0,90%
Volatilite 6,07%

Açılış Fiyatı

₺16,49

Alış

₺16,39

Günlük Değişim (TL)

₺0,07
Tavan ₺18,02

Haftalık En Düşük

₺14,28

Aylık En Düşük

₺13,28
PD/DD 2,89

Sermaye

₺860.000.000,00
Net Kâr ₺894.207.000,00

ICBCT - Şirket Hakkında

ICBCT şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. ICBCT ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

SHAOXIONG XIE

Kuruluş Tarihi

28/04/1986

Halka Arz Tarihi

23.05.1990

Sektör

Bankacılık

Çalışan Sayısı

865

Adres

MASLAK MAHALLESİ DEREBOYU / 2 CADDESİ NO:13 34398 SARIYER-İSTANBUL

Merkez

TR

ICBCT Ortaklık Yapısı

Missing Image

ICBC Turkey Bank A.Ş.

21 Mayıs 2015 tarihine kadar GSD Grubu bünyesinde bulunan ICBC Turkey Bank Anonim Şirketi (A.Ş.), 2014 yılının nisan ayı itibarıyla Commercial Bank of China şirketi altında hizmet vermeye devam ediyor. Türkiye'nin bankacılık konusunda en önemli şirketleri arasında yer alan ICBC Turkey Bank A.Ş. Çin yuanı üzerinden işlem kabul etme ve ticari işlemlerde kolaylık sağlama avantajları sunuyor. ICBC Turkey Bank A.Ş. yalnızca yurt içi değil, yurt dışı pazarlarda da aktif bir rol oynuyor. ICBC Turkey Bank A.Ş. Çin yuanı vadeli mevduat hesaplarına faiz sağlama işlemi gibi sektördeki diğer bankalarda bulunmayan avantajlara sahip. Bankacılık sektörünün önde gelen markaları arasına adını yazdıran ICBC Turkey Bank A.Ş. her zaman tecrübeli ekibiyle yeni hizmetler vermeye devam ediyor. ICBC Turkey Bank A.Ş. çözüm odaklı stratejisi ile dikkat çekmeyi de başarıyor. 

ICBC Turkey Bank Hakkında:

ICBC Turkey Bank A.Ş. hisselerinin Ana Pazar’da işlem gördü bilinmektedir. Şirketin ana merkezi İstanbul’un Sarıyer ilçesinde yer almaktadır.  ICBC Turkey Bank A.Ş.’nin yönetim kurulu üyeleri arasında Gao Xiangyang, Liu Peiguo, Oraj Özel, Chuanling Zhang ve Liu Long’un isimleri bulunmaktadır. 

ICBC Turkey Bank A.Ş. hisselerinin halka arz işlemi 28 Nisan 1990 tarihinde gerçekleşmiş ve aynı tarihte Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmeye başlamıştır. Şirketin 61,477,607 lot paya sahip olduğu bilinmektedir. ICBC Turkey Bank A.Ş. hisseleri ICBCT hisse kodu ile işlem görmektedir. Ayrıca ICBC Turkey Bank A.Ş. hisseleri farklı borsa endekslerinde de işlem görmeyi sürdürmektedir. 

ICBC Turkey Bank A.Ş. hisse senetlerinin yer aldığı borsa endeksleri arasında BİST TÜM, BİST BANKA, BİST TÜM-100, BİST MALİ ve BİST ANA endeksleri bulunmaktadır. ICBC Turkey Bank A.Ş. hisselerinin halka açıklık oranı yüzde 7,14 olarak bilinmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl ICBCT hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına ICBCT yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca ICBC TURKEY BANK A.S. hissesi alabilirsin.
ICBCT yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.