HUBVC Hisse - Hub Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

₺11,88

Güncel Fiyat

₺10.688.893,91

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.28 (2.41%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

HUBVC Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺11,88

Satış

₺11,88

Günlük Değişim %

2,41%
Günlük Hacim (TL) ₺10.688.893,91
Taban ₺10,70

Haftalık En Yüksek

₺11,99

Aylık En Yüksek

₺14,00
F/K 8,20

Piyasa Değeri

₺831.600.000,00

Yabancı Oranı (%)

2,36%
Volatilite 4,14%

Açılış Fiyatı

₺11,63

Alış

₺11,86

Günlük Değişim (TL)

₺0,28
Tavan ₺13,06

Haftalık En Düşük

₺10,94

Aylık En Düşük

₺9,80
PD/DD 2,52

Sermaye

₺70.000.000,00
Net Kâr ₺101.467.860,00

HUBVC - Şirket Hakkında

HUBVC şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. HUBVC ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

BOĞAÇ GÖNCÜ

Kuruluş Tarihi

29/09/2006

Halka Arz Tarihi

. .

Sektör

Sermaye Piyasası Kurulu'nun Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklıklarına ilişkin düzenlemelerinde yazılı amaç konularla iştigal etmek

Çalışan Sayısı

7

Adres

Esentepe Mahallesi Büyükdere Caddesi Bina No : 201 Daire : 84 Kat : 4 Şişli İstanbul

Merkez

TR

HUBVC Ortaklık Yapısı

Missing Image

Hub Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Hub Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi (A.Ş.), gelişme potansiyeline sahip olan erken aşama teknoloji girişimlerine finansman ve geniş kapsamlı destek sağlamak amacıyla kuruldu. Desteklediği şirketlerin global çapta başarıya ulaşmalarını hedefleyen Hub Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı (GSYO), başarısızlık oranlarının yüzde 80’leri bulduğu erken aşama girişimcilik dünyasında önemli bir görev gerçekleştiriyor. İstanbul merkezli kurulan Hub GSYO, bugün pek çok farklı bölgede faaliyet gösteriyor.

Hub GSYO Hakkında:

25 Eylül 2006 tarihinde Marbaş B Tipi Menkul Kıymetler Yatırım Ortaklığı A.Ş. ünvanıyla İstanbul’da Namık Kemal Gökalp tarafından kurulan şirket, 2012 yılında isim değişikliğine gitmiştir. 2018 yılında yapılan son değişiklikle şirketin ünvanı Hub Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. olmuştur. Hub GSYO’nun ana merkezi günümüzde İstanbul, Şişli'de yer almaktadır. Giriş sermayesi yatırım ortaklıkları ve mali kuruluşlar sektöründe faaliyet gösteren Hub GSYO, pek çok farklı şirketle bağlı ortaklık ilişkisine sahiptir.

Şirket, tecrübeli yönetim ekibi ve alanında kendini kanıtlamış mentor ağı sayesinde fiyatlama, pazarlama, ürün pazar uyumu, strateji, yeni müşterilere erişim, ekip geliştirme, satış kanalları geliştirme, finansal planlama, globale açılma, yeni yatırımcılara erişme gibi pek çok farklı konuda yatırım gerçekleştirmektedir. 

Hub GSYO, gerçekleştirdiği yatırımlarla girişimlerin büyümesine destek olmaktadır. Gerekli projelere uygun desteği vererek önemli bir kaldıraç rolü oynayan Hub GSYO, sektörün öncülerinden biri olmayı başarmaktadır.

Hub Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş., 8 Aralık 2006 tarihinde halka arz olmuştur. Şirketin Borsa İstanbul (BIST)’da ilk işlem tarihi de aynı tarihtir. Hub GSYO, HUBVC hisse koduyla Ana Pazar’da işlem görmektedir. Süresiz bir şirket olarak faaliyet gösteren Hub GSYO’nun hisseleri BIST ANA, BIST TÜM, BIST HOLDİNG ve YATIRIM, BIST KATILIM TÜM, BIST MALİ ve BIST TÜM-100 endekslerine dahildir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl HUBVC hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına HUBVC yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca HUB GIRISIM SERMAYESI YATIRIM ORTAKLIGI A.S. hissesi alabilirsin.
HUBVC yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.