HLGYO Hisse - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

₺3,01

Güncel Fiyat

₺26.940.396,35

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.01 (-0.33%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

HLGYO Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺3,01

Satış

₺3,01

Günlük Değişim %

-0,33%
Günlük Hacim (TL) ₺26.940.396,35
Taban ₺2,72

Haftalık En Yüksek

₺3,05

Aylık En Yüksek

₺3,18
F/K 3,66

Piyasa Değeri

₺9.466.450.000,00

Yabancı Oranı (%)

1,95%
Volatilite 1,32%

Açılış Fiyatı

₺3,02

Alış

₺3,00

Günlük Değişim (TL)

₺-0,01
Tavan ₺3,32

Haftalık En Düşük

₺2,96

Aylık En Düşük

₺2,81
PD/DD 0,47

Sermaye

₺3.145.000.000,00
Net Kâr ₺2.585.041.025,00

HLGYO - Şirket Hakkında

HLGYO şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. HLGYO ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

Erdal BEKİN

Kuruluş Tarihi

18/10/2010

Halka Arz Tarihi

15.02.2013

Sektör

GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI

Çalışan Sayısı

43

Adres

Barbaros Mah. Begonya Sk. WBC İş Merkezi No:2H Ataşehir / İstanbul

Merkez

TR

HLGYO Ortaklık Yapısı

Missing Image

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Türkiye Halk Bankası’na bağlı bir kurum olan Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi (A.Ş.), Türkiye gayrimenkul sektörünün önde gelen isimleri arasında yer alıyor. Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın, sadece kâr amacı güden bir şirket olmanın ötesine geçen bir vizyonu ve misyonu bulunuyor. Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, gayrimenkul sektörünün gelişimine katkıda bulunmak ve hem müşterilere hem de hissedarlara sürekli katma değer yaratmak misyonunu benimsiyor. Yatırımlarını titizlikle değerlendiren şirket, dünya standartlarında projelere imza atarak Türkiye ekonomisine değer katmayı sürdürüyor.

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Hakkında:

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., 18 Ekim 2010 tarihinde Türkiye Halk Bankası A.Ş. tarafından kurulmuştur. Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Türkiye'nin gayrimenkul sektöründe önemli bir oyuncu olarak faaliyet gösteren ve bu alanda yatırım yapma amacı güden bir şirkettir. Şirket, Türkiye'deki gayrimenkul piyasasına ve ekonomisine değer katarak dünya standartlarında projeler üretmeyi ve sektörün önde gelen güvenilir firmalarından biri olmayı hedeflemektedir.

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Türkiye'nin farklı bölgelerinde gayrimenkul projelerine yatırım yaparak faaliyet göstermektedir. Ayrıca gayrimenkul sektörüne dayalı haklara da yatırım yaparak portföyünü çeşitlendirmektedir. Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın tamamladığı projeler arasında Levent Otel, Referans Bakırköy Projesi, Şehristan Konutları Projesi, Eskişehir Panorama Plus Projesi, Bizimtepe Aydos Projesi ve Şekerpınar Projesi gibi önemli gayrimenkul projeleri bulunmaktadır.

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, yatırımcılarına değer katan bir şirket olarak varlığını sürdürmekte ve projeleriyle gayrimenkul sektörünün gelişimine katkıda bulunmaya devam etmektedir. Bu projeler gayrimenkul sektörünün büyümesinin yanında Türkiye'nin kentsel dönüşümüne de ivme kazandırmaktadır.

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., 15 Şubat 2013 tarihinde pay başına 1,35 TL fiyatla halka arz olmuştur. Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, HLGYO hisse koduyla Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmektedir. Şirketin dahil olduğu endeksler arasında BİST Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, BİST Tüm, BİST Mali, BİST Kurumsal Yönetim, BİST Katılım Tüm, BİST Tüm 100, BİST Geri Alım, BİST Katılım 100 ve BİST Yıldız yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl HLGYO hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına HLGYO yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca HALK GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S. hissesi alabilirsin.
HLGYO yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.