HEDEF Hisse - Hedef Holding A.Ş.

₺24,76

Güncel Fiyat

₺9.751.172,06

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.2 (-0.8%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

HEDEF Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺24,76

Satış

₺24,80

Günlük Değişim %

-0,80%
Günlük Hacim (TL) ₺9.751.172,06
Taban ₺22,48

Haftalık En Yüksek

₺26,98

Aylık En Yüksek

₺31,30
F/K 7,82

Piyasa Değeri

₺9.292.500.000,00

Yabancı Oranı (%)

0,03%
Volatilite 2,96%

Açılış Fiyatı

₺24,96

Alış

₺24,76

Günlük Değişim (TL)

₺-0,20
Tavan ₺27,44

Haftalık En Düşük

₺24,64

Aylık En Düşük

₺23,60
PD/DD 3,73

Sermaye

₺375.000.000,00
Net Kâr ₺1.188.919.318,00

HEDEF - Şirket Hakkında

HEDEF şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. HEDEF ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

NAMIK KEMAL GÖKALP

Kuruluş Tarihi

22/02/2011

Halka Arz Tarihi

15.10.2021

Sektör

HOLDİNG

Çalışan Sayısı

16

Adres

İnkılap Mahallesi, Dr.Adnan Büyükdeniz Caddesi, N4/2 D:7 Ümraniye/İstanbul

Merkez

TR

HEDEF Ortaklık Yapısı

Missing Image

Hedef Holding A.Ş.

Küçük ve orta büyüklükteki işletmelere (KOBİ) sermaye sağlamak adına 1996 yılında temelleri atılan Hedef Holding Anonim Şirketi (A.Ş.) 2011 yılından beri hizmetlerine devam ediyor. Türkiye'nin önde gelen yatırım gruplarından biri olması sebebiyle dikkat çeken Hedef Holding A.Ş. deneyim ve birikimini usta bir şekilde kullanıyor. Finans ve teknoloji başta olmak üzere pek çok alanda doğrudan ve dolaylı yatırımlar gerçekleştiren Hedef Holding A.Ş. sahip olduğu geniş iş ağı ile sektörün önde gelen markaları arasında yer almayı başarıyor. Hedef Holding A.Ş.’nin yönetim kurulu üyeleri arasında Sibel Gökalp ve Hedef Portföy Doğu Hisse Senedi Serbest Fon yer alıyor. Hedef Holding A.Ş. yurt içi pazarlarda aktif bir rol oynuyor.

Hedef Holding Hakkında:

Hedef Holding A.Ş. 1996 yılında KOBİ’lere hizmet sağlamak amacıyla kurulmuştur. Hedef Holding A.Ş. holdingler ve yatırım şirketleri ile mali kuruluşlar sektöründe faaliyet göstermeyi sürdürmektedir. Hedef Holding A.Ş.’nin ana merkezi İstanbul’da yer almaktadır. Hedef Holding A.Ş. 14 ve 15 Ekim 2021 tarihlerinde talep toplayarak halka arz edilmiştir. Eşit dağıtım yöntemiyle halka arz edilen Hedef Holding A.Ş.’nin halka arz fiyatı 1,96 TL olarak açıklanmıştır. 

Halka arz işlemini İnfo Yatırım Menkul Değerler A.Ş. aracı kurumuyla gerçekleştiren Hedef Holding A.Ş. hisseleri ilk kez 22 Ekim 2021 tarihinde Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmeye başlamıştır. Hedef Holding A.Ş. hisseleri HEDEF hisse kodu kısaltmasıyla farklı borsa endekslerinde yer almaktadır. Bu endeksler arasında BİST HOLDİNG ve YATIRIM, BİST TÜM, BİST TÜM-100, BİST HALKA ARZ, BİST MALİ, BİST YILDIZ ve BİST İSTANBUL bulunmaktadır. Hedef Holding A.Ş. hisselerinin halka açıklık oranı yüzde 19,99 olarak bilinmektedir. Şirket hisselerindeki yabancı oranı 2023 Ekim ayı itibarıyla yüzde 0,50 oranında bulunmaktadır. 

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl HEDEF hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına HEDEF yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca HEDEF HOLDING A.S. hissesi alabilirsin.
HEDEF yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.