GSRAY Hisse - Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş.

₺8,23

Güncel Fiyat

₺565.411.085,15

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.23 (2.88%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

GSRAY Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺8,23

Satış

₺8,23

Günlük Değişim %

2,88%
Günlük Hacim (TL) ₺565.411.085,15
Taban ₺7,41

Haftalık En Yüksek

₺8,39

Aylık En Yüksek

₺9,71
F/K 49,22

Piyasa Değeri

₺8.888.400.000,00

Yabancı Oranı (%)

0,14%
Volatilite 3,88%

Açılış Fiyatı

₺8,07

Alış

₺8,22

Günlük Değişim (TL)

₺0,23
Tavan ₺9,05

Haftalık En Düşük

₺7,85

Aylık En Düşük

₺7,68
PD/DD 0,00

Sermaye

₺1.080.000.000,00
Net Kâr ₺180.585.477,00

GSRAY - Şirket Hakkında

GSRAY şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. GSRAY ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

26/11/1997

Halka Arz Tarihi

14.02.2002

Sektör

Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş. sporun bütün dallarıyla ilgili ticari ve sınai faaliyetlerde ve yatırımlarda bulunmak üzere kurulmuş bir şirkettir.

Çalışan Sayısı

702

Adres

Huzur Mahallesi Metin Oktay Caddesi Ali Sami Yen Spor Kompleksi Rams Park No:9A Sarıyer/İstanbul

Merkez

TR

GSRAY Ortaklık Yapısı

Missing Image

Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş.

Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar Anonim Şirketi (A.Ş.), Türk futbolunun köklü kulüplerinden biri olan Galatasaray’ın profesyonel futbol takımının başarılarını ticari bir şekilde değerlendirmek amacıyla kurulan bir marka pazarlama şirketi. Galatasaray Sportif A.Ş., Galatasaray Spor Kulubü’nün medya, sponsorluk, lisanslı ürünler ve reklam haklarının ekonomik değerini maksimize etmek misyonuyla faaliyet gösteriyor. Şirket genel olarak kulubün sporla ilgili ticari faaliyetlerini koordine ederek gelirlerini artırmayı ve marka değerini yükseltmeyi hedefliyor.

Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar Hakkında:

Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş., Türkiye'nin en köklü spor kulüplerinden biri olan Galatasaray'ın ulusal ve uluslararası arenadaki rekabet gücünü artırmak için 2010 yılında Galatasaray Futbol A.Ş. ile birleşme kararı alınarak kurulmuştur. 2010 yılından bugüne Galatasaray Spor Kulubü’nün uluslararası arenadaki ünü artırılarak taraftarlara daha etkin hizmet sunulmakta ve futbolun tüm mali, ticari ve sportif faaliyetleri daha iyi bir şekilde yönetilmektedir.

Galatasaray Sportif A.Ş., Galatasaray markasının pazarlama haklarına sahip olarak bu markanın ticari potansiyelini en üst düzeye çıkarmayı hedeflemektedir. Şirket, sporun farklı dallarında ticari ve sınai faaliyetlerde bulunurken aynı zamanda Galatasaray Futbol Takımı'nın medya yayınları, reklamları, sponsorlukları ve isim haklarını yönetmektedir. 

Ayrıca gişe gelirleri, futbolcu transferleri gelir/giderleri ve maaşları gibi futbol faaliyetlerine ilişkin hesapların kontrolü de şirketin sorumlulukları arasında yer almaktadır. Galatasaray Sportif A.Ş., Türk sporunun önemli bir simgesi olarak hem ulusal hem de uluslararası alanda kendini kanıtlamış ve Galatasaray Spor Kulubü’nün büyümesine önemli katkılarda bulunmuştur.

Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş., 14 Şubat 2002 tarihinde 0,27 TL birim fiyatla halka arz olmuştur. Galatasaray Sportif hisse kodu GSRAY olup Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmektedir. Şirketin dahil olduğu BİST endeksleri arasında BİST Yıldız, BİST Tüm-100, BİST Tüm, BİST İstanbul, BİST Spor ve BİST Hizmetler yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl GSRAY hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına GSRAY yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca GALATASARAY SPORTIF SINAI VE TICARI YATIRIMLAR A.S. hissesi alabilirsin.
GSRAY yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.