GRSEL Hisse - GÜR-SEL Turizm Taşımacılık ve Servis Ticaret A.Ş.

₺137,50

Güncel Fiyat

₺125.081.904,60

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺2.7 (2%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

GRSEL Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺137,50

Satış

₺137,50

Günlük Değişim %

2,00%
Günlük Hacim (TL) ₺125.081.904,60
Taban ₺123,80

Haftalık En Yüksek

₺142,80

Aylık En Yüksek

₺154,40
F/K 9,05

Piyasa Değeri

₺14.025.000.000,00

Yabancı Oranı (%)

11,26%
Volatilite 7,05%

Açılış Fiyatı

₺135,10

Alış

₺137,40

Günlük Değişim (TL)

₺2,70
Tavan ₺151,20

Haftalık En Düşük

₺132,90

Aylık En Düşük

₺132,90
PD/DD 3,52

Sermaye

₺102.000.000,00
Net Kâr ₺1.549.917.061,00

GRSEL - Şirket Hakkında

GRSEL şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. GRSEL ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

31/12/2008

Halka Arz Tarihi

09.03.2022

Çalışan Sayısı

1069

Adres

Orta Mah. Bektaş Sok. No:1 Soğanlık, Kartal/İstanbul

Merkez

TR

GRSEL Ortaklık Yapısı

Missing Image

GÜR-SEL Turizm Taşımacılık ve Servis Ticaret A.Ş.

1993 senesinde faaliyete başlayan GÜR-SEL Turizm Taşımacılık ve Servis Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.), günümüzde halen ağırlıklı olarak personel ve öğrenci taşıma hizmetleri veriyor. Şirket, çalışmalarını uzman kadrosuyla sürdürüyor. Gürsel Turizm, bünyesinde bulunan 6 bin 700 kayıtlı araçla faaliyetlerine devam ediyor. Şirket toplamda 200 bin personele ve 40 bin öğrenciye hizmet veriyor. Çalışmalarına İstanbul’da başlayan Gürsel Turizm, günümüzde pek çok şehirde faaliyet gösteriyor.

Gürsel Turizm Hakkında:

Gürsel Turizm 1993 senesinde Levent Birant tarafından kurulmuştur. 1993 senesinde şirketi kuran Levent Birant, günümüzde hala şirketin yönetim kurulu başkanı olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Taşımacılık sektörüne yeni bir soluk getirmiş olan Gürsel Turizm, pek çok alanda hizmet vermeye devam etmektedir. Bununla birlikte şirket, ağırlıklı olarak öğrenci ve personel taşıma alanlarında faaliyet göstermektedir. Gürsel Turizm, her daim profesyonel kadrosuyla hizmet vermektedir.

Faaliyetlerine İstanbul’da başlayan şirket, günümüzde pek çok şehirde hizmetlerine devam etmektedir. Gürsel Turizm Kocaeli, Eskişehir, Ankara, İzmir, Manisa, Erzurum, Adana, Antalya, Trabzon, Bursa ve Muğla gibi şehirlerde faaliyet göstermektedir.

Gürsel Turizm ülke genelinde 500’den fazla saygın kuruluşa hizmet vermektedir. Şirketin günümüzde turizm sektörünün önde gelen firmalarından biri olmasının altında verdiği konforlu, güvenli ve dakik hizmeti yatmaktadır. Her daim en iyi marka araçları müşterileriyle buluşturan Gürsel Turizm, 2022 senesinde Mercedes’ten 25 adet araç satın alıp araç filosunu daha da genişletmiştir.

Gürsel Turizm bugüne kadar verdiği kaliteli, konforlu ve müşteri dostu hizmeti sayesinde kara yolu insan taşımacılığı dendiği zaman akla ilk gelen firmalar arasında yer almaktadır.

Gürsel Turizm 3-4 Mart 2022 tarihleri arasında 8,25 TL sabit fiyatla halka arz olmuştur. Gürsel Turizm hisseleri GRSEL hisse koduyla Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl GRSEL hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına GRSEL yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca GUR-SEL TURIZM TASIMACILIK VE SERVIS TICARET A.S. hissesi alabilirsin.
GRSEL yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.