GOLTS Hisse - Göltaş Göller Bölgesi Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş.

₺548,00

Güncel Fiyat

₺333.456.380,00

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺24 (4.58%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

GOLTS Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺548,00

Satış

₺548,00

Günlük Değişim %

4,58%
Günlük Hacim (TL) ₺333.456.380,00
Taban ₺471,75

Haftalık En Yüksek

₺551,50

Aylık En Yüksek

₺554,00
F/K 4,92

Piyasa Değeri

₺9.864.000.000,00

Yabancı Oranı (%)

4,55%
Volatilite 7,35%

Açılış Fiyatı

₺523,00

Alış

₺547,50

Günlük Değişim (TL)

₺24,00
Tavan ₺576,00

Haftalık En Düşük

₺501,00

Aylık En Düşük

₺414,00
PD/DD 1,56

Sermaye

₺18.000.000,00
Net Kâr ₺2.003.300.441,00

GOLTS - Şirket Hakkında

GOLTS şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. GOLTS ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

12/02/1969

Halka Arz Tarihi

23.02.1995

Sektör

Klinnker ve çimento üretim

Çalışan Sayısı

493

Adres

ADRES     : Vişnezade Mahallesi Prof.Alaeddin Yavaşca Sokak Marmara Apartmanı No:4 Daire :2 34357 Beşiktaş/İSTANBUL TELEFON : 0.212.3270080 FAX  : 0.212.3271303

Merkez

TR

GOLTS Ortaklık Yapısı

Missing Image

Göltaş Göller Bölgesi Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Çimento piyasasında faaliyet gösteren Göltaş Göller Bölgesi Çimento Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.), özel sektör çimento fabrikası olarak hizmet veriyor. İleri teknoloji ve tam otomasyon sistemlerini kullanarak klinker, çimento ve hazır beton üretimi yapan şirket, ülkemizde inşaat sektörünün çimento ihtiyacını büyük bir ölçüde karşılıyor. Türkiye’nin yanı sıra dünyanın 43 noktasına çimento ihracatı yapan Göltaş Göller Bölgesi Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş., Türkiye ekonomisine önemli katkılarda bulunuyor.

Göltaş Göller Bölgesi Çimento Hakkında:

Göltaş Göller Bölgesi Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş., 1969 yılında Isparta’da 60 milyon TL sermaye ve 2 bin ortak iştirakiyle kurulmuş olup günümüzde varlığını güçlü bir şekilde sürdürmektedir. Türkiye'de 600 bin ton/yıl kapasiteli ilk özel sektör çimento fabrikası olarak bilinen Göltaş Çimento A.Ş., kurulduğu ilk yıllarda Isparta’nın yanı sıra ağırlıklı olarak Burdur, Antalya ve Denizli’nin çimento ihtiyacını karşılamıştır. Günümüze kadar istikrarlı bir büyüme elde eden şirket, Isparta ve Antalya’daki modern tesisleriyle hazır beton üretimi de yapmaktadır.

Göltaş Göller Bölgesi Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş., çimentonun ham maddesi olan klinker ve portland çimento, portland kompoze çimento, puzolanik çimento ve sülfata dayanıklı çimento üretmektedir. 2019 yılı itibarıyla şirketin yıllık klinker üretim kapasitesi ortalama 3 milyon 150 bin ton, yıllık çimento üretim kapasitesi 5 milyon 68 bin 800 ton olarak bilinmektedir. Göltaş Çimento bünyesinde yaklaşık 650 personel çalışmaktadır. Üretim kapasitesi, çalışan sayısı ve piyasa değeriyle Göltaş Çimento, Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu listesinde yer almaktadır.

Göltaş Göller Bölgesi Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş.; Göltaş Enerji A.Ş., Orma A.Ş., Elmasu A.Ş. ve Elmataş A.Ş. ile bağlı kuruluş olarak faaliyet göstermektedir. Şirketin genel merkezi İstanbul’da bulunmaktadır.

Göltaş Göller Bölgesi Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş., 23 Şubat 1995 tarihinde halka arz olmuştur. GOLTS hisse koduna sahip olan şirketin halka açıklık oranı yüzde 67,90’dır. Göltaş Göller Bölgesi Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisseleri Borsa İstanbul (BİST)’da 276,00 TL açılış fiyatıyla işlem görmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl GOLTS hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına GOLTS yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca GOLTAS GOLLER BOLGESI CIMENTO SANAYI VE TICARET A.S. hissesi alabilirsin.
GOLTS yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.