GOKNR Hisse - Göknur Gıda Maddeleri Enerji İmalat İthalat İhracat Tic. ve San. A.Ş.

₺22,04

Güncel Fiyat

₺65.558.860,90

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.64 (2.99%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

GOKNR Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺22,04

Satış

₺22,04

Günlük Değişim %

2,99%
Günlük Hacim (TL) ₺65.558.860,90
Taban ₺19,84

Haftalık En Yüksek

₺22,84

Aylık En Yüksek

₺23,40
F/K 8,97

Piyasa Değeri

₺7.714.000.000,00

Yabancı Oranı (%)

0,69%
Volatilite 5,42%

Açılış Fiyatı

₺21,40

Alış

₺22,02

Günlük Değişim (TL)

₺0,64
Tavan ₺24,24

Haftalık En Düşük

₺21,06

Aylık En Düşük

₺19,77
PD/DD 2,91

Sermaye

₺350.000.000,00
Net Kâr ₺859.917.570,00

GOKNR - Şirket Hakkında

GOKNR şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. GOKNR ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

18/05/2000

Halka Arz Tarihi

03.03.2023

Çalışan Sayısı

684

Adres

Erler Mahallesi 2716. Cadde No: 11 Etimesgut Ankara

Merkez

TR

GOKNR Ortaklık Yapısı

Missing Image

Göknur Gıda Maddeleri Enerji İmalat İthalat İhracat Tic. ve San. A.Ş.

29 yıl önce küçük bir ticaret şirketi olarak yola çıkan Göknur Gıda Maddeleri Enerji İmalat İthalat İhracat Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi (Tic. ve San. A.Ş.), günümüzde Ar-Ge merkezleri ve bünyesine kattığı biyogaz şirketleriyle ülke ekonomisine katkıda bulunmayı sürdürüyor. Fruit Drops, Yeni Hayat, Göknur Grain, Getone ve Absolutely markalarıyla hizmet vermeyi sürdüren Göknur Gıda Maddeleri Enerji İmalat İthalat İhracat Tic. ve San. A.Ş., Anadolu topraklarında üretilen meyve ve sebzeleri son teknolojiyle donatılmış fabrikalarında işleyerek meyve suyu ve salata sosu gibi ürünler üretiyor.

Göknur Gıda Maddeleri Hakkında:

Göknur Gıda Maddeleri Enerji İmalat İthalat İhracat Tic. ve San. A.Ş. organik meyve yetiştiriciliğiyle öne çıkmaktadır. Türkiye'nin dört farklı şehrindeki yüksek teknolojik donanımlara sahip şirketleriyle meyve, meyve konsantresi, püre konsantresi, doğal meyve aroması, NFC ve şişeli meyve suları gibi çok sayıda ürünle tüketicilerine hizmet vermektedir. Üretiminin yüzde 85'ini ihraç eden Göknur Gıda Maddeleri, Anadolu topraklarında özenle yetiştirdiği ve topladığı meyveleri dünyanın dört bir yanında milyonlarca tüketiciyle buluşturmaktadır.

1993 yılında Kayseri'de bir apartman dairesinde kurulan Göknur Gıda Maddeleri, faaliyetlerine uluslararası ticaret yapan bir şirket olarak başlamıştır. 1998 yılında Niğde konsantre tesisini kurmuş ve 1999 yılında organik meyve üretimi için çiftçilerle sözleşmeli tarım projesi başlatmıştır. 2012 yılında Venture Capital Bank'ın iştiraki olan Turkey Juice şirketin büyük hissedarı olmuştur. 2018 yılında Niğde'de Ar-Ge merkezi açan Göknur Gıda Maddeleri, 2021 yılında Mey Biyogaz ve Dinar Biyogaz şirketlerini de satın almıştır.

Göknur Gıda Maddeleri günümüzde tamamı organik 30 bin dekardan büyük meyve bahçesine, günlük yedi milyon kilogramdan fazla meyve işleme kapasitesine, dört farklı ilde fabrikaya ve dört farklı ülkede operasyon merkezine sahiptir. 2023 Mart ayında 11 TL'den halka arz olan Göknur Gıda hisselerinin halka arz açıklık oranı yüzde 22,64'tür. GOKNR hisse koduyla Borsa İstanbul (BİST)’da işlem gören şirket hisseleri BİST 100 endeksinde yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl GOKNR hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına GOKNR yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca GOKNUR GIDA MADDELERI ENERJI IMALAT ITH. IHR. TIC. VE SAN. A.S. hissesi alabilirsin.
GOKNR yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.