GLRYH Hisse - Güler Yatırım Holding A.Ş.

₺11,98

Güncel Fiyat

₺33.416.579,33

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.19 (1.61%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

GLRYH Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺11,98

Satış

₺12,00

Günlük Değişim %

1,61%
Günlük Hacim (TL) ₺33.416.579,33
Taban ₺10,79

Haftalık En Yüksek

₺12,65

Aylık En Yüksek

₺13,69
F/K 3,95

Piyasa Değeri

₺1.437.600.000,00

Yabancı Oranı (%)

1,01%
Volatilite 2,54%

Açılış Fiyatı

₺11,82

Alış

₺11,98

Günlük Değişim (TL)

₺0,19
Tavan ₺13,17

Haftalık En Düşük

₺11,71

Aylık En Düşük

₺11,71
PD/DD 0,49

Sermaye

₺120.000.000,00
Net Kâr ₺364.051.007,00

GLRYH - Şirket Hakkında

GLRYH şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. GLRYH ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

AYŞE TERZİ

Kuruluş Tarihi

18/08/2011

Halka Arz Tarihi

. .

Sektör

HOLDİNG

Çalışan Sayısı

226

Adres

Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Levent Plaza Blok No: 173 İç Kapı No: 30 Şişli/İSTANBUL

Merkez

TR

GLRYH Ortaklık Yapısı

Missing Image

Güler Yatırım Holding A.Ş.

Güler Yatırım Holding Anonim Şirketi (A.Ş.)’nin ana faaliyeti kurulmuş ve kurulacak şirketlerin sermaye ve idarelerini iştirak etmek olarak biliniyor. Bunun yanı sıra Güler Yatırım Holding A.Ş. iş birliği içerisinde olduğu şirketlerin verecekleri yatırım kararları doğrultusunda kaynaklarını kanalize ederek yatırım, finansman, organizasyon ve yönetim alanında danışmanlık yaparak faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor. 

Güler Yatırım Holding Hakkında:

Güler Yatırım Holding A.Ş., Başkent Menkul Kıymetler Yatırım Ortaklığı A.Ş. unvanı ile 20 Ocak 2006 tarihinde kurulmuştur. 2 milyon 700 bin TL sermaye ile İstanbulda kurulan Güler Yatırım Holding A.Ş., sermayesini çok kısa süre içerisinde artırmayı başarmıştır. Türkiye merkezli bir şirket olarak hayata geçen Güler Yatırım Holding A.Ş.’nin ana merkezi İstanbul’un Maslak kentinde yer almaktadır.

2011 yılında şirketin sermayesi 9 milyon TL’ye ulaşmıştır. Güler Holding Grubu, 2018 yılında tanı sektöründe Türkiye’nin öncü kuruluşlarından olan RTA Laboratuvarları Biyolojik Ürünler İlaç ve Makine Sanayi Ticaret A.Ş.’yi bünyesine dâhil etmiştir. Güler Yatırım Holding A.Ş.’in yönetim kurulu üyeleri arasında Murat Güler, Ayşe Terzi, Ayşe Hümay Yıldız, Şaban Orçun Kalkan, Atilla Esen ve Dilek Şarman bulunmaktadır.

GLRHY hisse kodu ile Borsa İstanbul (BİST)’da işlem gören Güler Yatırım Holding A.Ş., ilk olarak 18 Ağustos 2011 tarihinde halka arz edilmiştir. Şirketin halka arz edilen fiili dolaşımdaki payının 106,358,843 lot olduğu bilinmektedir.

Güler Yatırım Holding A.Ş.hisselerinin dahil olduğu endeksler arasında BİST ANA, BIST TÜM-100, BİST MALİ, BİST HOLDİNG ve YATIRIM ve BİST TÜM bulunmaktadır. Güler Yatırım Holding A.Ş.’nin iştirakleri arasında A1 Capital Menkul Değerler A.Ş., ICG Finansal Danışmanlık A.Ş., Pardus Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. ve RTA Laboratuvarları Biyolojik Ürünler İlaç ve Makine Sanayi Ticaret A.Ş. bulunmaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl GLRYH hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına GLRYH yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca GULER YATIRIM HOLDING A.S. hissesi alabilirsin.
GLRYH yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.