GLBMD Hisse - Global Menkul Değerler A.Ş.

₺37,90

Güncel Fiyat

₺8.846.889,50

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.46 (1.23%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

GLBMD Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺37,90

Satış

₺37,90

Günlük Değişim %

1,23%
Günlük Hacim (TL) ₺8.846.889,50
Taban ₺34,12

Haftalık En Yüksek

₺42,18

Aylık En Yüksek

₺53,30
F/K 12,75

Piyasa Değeri

₺1.516.000.000,00

Yabancı Oranı (%)

14,98%
Volatilite 5,40%

Açılış Fiyatı

₺38,52

Alış

₺37,80

Günlük Değişim (TL)

₺0,46
Tavan ₺41,68

Haftalık En Düşük

₺36,22

Aylık En Düşük

₺36,22
PD/DD 3,99

Sermaye

₺40.000.000,00
Net Kâr ₺118.868.353,00

GLBMD Hisse Haberleri ve Yorumları

Tümünü Gör

GLBMD - Şirket Hakkında

GLBMD şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. GLBMD ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

Gülşeyma DOĞANÇAY

Kuruluş Tarihi

01/10/2004

Halka Arz Tarihi

23.06.2011

Sektör

Şirketin amacı, 4487 sayılı Kanunla değişik 2499 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu ve ilgili mevzuat hükümlerine uygun olarak sermaye piyasası araçları üzerinde aracılık faaliyetlerinde bulunmaktır.

Çalışan Sayısı

171

Adres

Barbaros Mah. Ihlamur Bul. No: 3 İç Kapı No: 89 Ataşehir / İstanbul

Merkez

TR

GLBMD Ortaklık Yapısı

Missing Image

Global Menkul Değerler A.Ş.

Bir Global Yatırım Holding iştiraki olan Global Menkul Değerler Anonim Şirketi (A.Ş.), 1990 yılında beri varlığını sürdürüyor. Şirket kurulduğu yıldan bugüne dek faaliyetlerini aktif olarak sürdürmeye ve pek çok farklı alanda faaliyet göstermeye devam ediyor. Şirket hem bireysel çalışanlara hem de kurumlara yönelik yerli ve yabancı yatırımcılara finansal danışmanlık, kurumsal finans ve araştırma hizmeti sunuyor. Türkiye merkezli bir şirket olarak kurulan Global Menkul Değerler A.Ş. hem yurt içi hem de yurt dışı pazarlarda faaliyet gösteriyor. Global Menkul Değerler A.Ş.’in iştirakleri arasında IEG Global Kurumsal Finansman Danışmanlık A.Ş. ve Global MD Portföy Yönetimi A.Ş. bulunuyor. Global Menkul Değerler A.Ş.’in ortakları arasında ise Global Yatırım Holding A.Ş. yer alıyor.

Global Menkul Değerler Hakkında:

Türkiye merkezli bir şirket olarak kurulan Global Menkul Değerler A.Ş.’nin ana merkezi İstanbul, Kağıthane’de yer almaktadır. Global Menkul Değerler A.Ş.’in yönetim kurulu üyeleri arasında Erol Göker, Gökhan Özer, Feyzullah Tahsin Bensel, Lütfü Hekimoğlu ve Ayşe Pervin Soydemir yer almaktadır. 

Global Menkul Değerler A.Ş.’nin 22-23 Haziran 2011 tarihinde halka arz edildiği bilinmektedir. Belirtilen tarihlerde ilk kez 1,65 TL ile halka arz edilen Global Menkul Değerler A.Ş. toplamda 10,000,000 lot paya sahip bir şirket olarak varlığını sürdürmektedir.

Global Menkul Değerler A.Ş. hisseleri Borsa İstanbul (BİST)’un çeşitli endekslerinde yer almaktadır. Bu endeksler arasında BİST TÜM-100, BİST TÜM, BİST GAYRİMENKUL YAT. ORT., BİST MALI ve BİST KATILIM TÜM endeksleri bulunmaktadır.  

Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş. aracı kurumu ile halka arz edilen Global Menkul Değerler A.Ş., GLBMD hisse kodu ile Borsa İstanbul’da işlem görmeyi sürdürmektedir. Şirket hisseleri ilk kez 29 Haziran 2011 tarihinde Borsa İstanbul’da işlem görmüştür. 2023 yılının Ekim ayı ile birlikte Global Menkul Değerler A.Ş.’e dair hisselerin 33.68 TL ile işlem gördüğü bilinmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl GLBMD hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına GLBMD yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca GLOBAL MENKUL DEGERLER A.S. hissesi alabilirsin.
GLBMD yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.