GIPTA Hisse - Gıpta Ofis Kırtasiye ve Promosyon Ürünleri İmalat Sanayi A.Ş.

₺45,94

Güncel Fiyat

₺35.147.342,44

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺1.92 (4.36%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

GIPTA Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺45,94

Satış

₺45,94

Günlük Değişim %

4,36%
Günlük Hacim (TL) ₺35.147.342,44
Taban ₺41,36

Haftalık En Yüksek

₺46,30

Aylık En Yüksek

₺54,65
F/K 23,37

Piyasa Değeri

₺6.064.080.000,00

Yabancı Oranı (%)

3,23%
Volatilite 5,50%

Açılış Fiyatı

₺44,02

Alış

₺45,92

Günlük Değişim (TL)

₺1,92
Tavan ₺50,50

Haftalık En Düşük

₺42,20

Aylık En Düşük

₺40,40
PD/DD 4,49

Sermaye

₺132.000.000,00
Net Kâr ₺259.507.733,00

GIPTA Hisse Haberleri ve Yorumları

Tümünü Gör

GIPTA - Şirket Hakkında

GIPTA şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. GIPTA ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

16/03/1990

Halka Arz Tarihi

14.09.2023

Çalışan Sayısı

332

Adres

Zübeyde Hanım Mah. Kazım Karabekir Cad. No:7/82 Altındağ/ANKARA

Merkez

TR

GIPTA Ortaklık Yapısı

Missing Image

Gıpta Ofis Kırtasiye ve Promosyon Ürünleri İmalat Sanayi A.Ş.

1990 yılında kurulan Gıpta Ofis Kırtasiye ve Promosyon Ürünleri İmalat Sanayi Anonim Şirketi (A.Ş.), dünya genelinde 20’den daha fazla ülkeye hizmet veriyor. Şirket yurt içinde de geniş bir ürün yelpazesiyle çalışmalarını sürdürüyor. Gıpta Ofis Kırtasiye ve Promosyon Ürünleri İmalat Sanayi A.Ş. ilk olarak takvim ve ajanda üretimiyle faaliyetlerine başlıyor. Ancak kısa süre içerisinde faaliyet alanını genişletiyor. Ankara merkezli olarak kurulan Gıpta Ofis Kırtasiye ve Promosyon Ürünleri İmalat Sanayi A.Ş.’nin 23 bin metrekaresi kapalı olan 43 bin metrekarelik modern bir üretim tesisi bulunuyor. Günümüzde şirketi yönetim kurulu başkanlığı Vecdet Fehmi Şendil tarafından yürütülüyor.

Gıpta Ofis Kırtasiye ve Promosyon Ürünleri İmalat Sanayi Hakkında:

Gıpta Ofis Kırtasiye ve Promosyon Ürünleri İmalat Sanayi A.Ş.’nin ana merkezi Ankara’da yer almaktadır. Gıpta Ofis Kırtasiye ve Promosyon Ürünleri İmalat Sanayi A.Ş. kağıt ve kağıt ürünlerinin yanı sıra basın ve imalat alanında da faaliyet göstermektedir. Gıpta Ofis Kırtasiye ve Promosyon Ürünleri İmalat Sanayi A.Ş. hisseleri Yıldız Pazar’da işlem görmeye devam etmektedir.

Gıpta Ofis Kırtasiye ve Promosyon Ürünleri İmalat Sanayi A.Ş. hisseleri 6 ila 8 Eylül 2023 tarihlerinde talep toplayarak halka arz edilmiştir. Şirketin halka arz işlemi için Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. aracı kurum olarak tercih edilmiştir. Gıpta Ofis Kırtasiye ve Promosyon Ürünleri İmalat Sanayi A.Ş. hisselerinin halka arz için belirlenen fiyatı 20,90 TL olarak açıklanmıştır. Şirket hisseleri Borsa İstanbul (BİST)’da ilk işlemini 14 Eylül 2023 yılında gerçekleştirmiştir. 

Gıpta Ofis Kırtasiye ve Promosyon Ürünleri İmalat Sanayi A.Ş. hisseleri GIPTA hisse oduyla farklı borsa endekslerinde işlem görmektedir. Bu endeksler arasında BİST ORMAN KAĞIT, BASIM, BİST SINAİ, BİST TÜM-100, BİST HALKA ARZ, BİST TÜM, BİST YILDIZ ve BİST ANKARA yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl GIPTA hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına GIPTA yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca GIPTA OFIS KIRTASIYE VE PROMOSYON URUNLERI IMALAT SANAYI A.S. hissesi alabilirsin.
GIPTA yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.