GESAN Hisse - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

₺49,68

Güncel Fiyat

₺312.081.767,55

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.26 (0.53%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

GESAN Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺49,68

Satış

₺49,68

Günlük Değişim %

0,53%
Günlük Hacim (TL) ₺312.081.767,55
Taban ₺44,72

Haftalık En Yüksek

₺51,35

Aylık En Yüksek

₺56,30
F/K 30,81

Piyasa Değeri

₺22.852.800.000,00

Yabancı Oranı (%)

10,44%
Volatilite 3,32%

Açılış Fiyatı

₺49,86

Alış

₺49,66

Günlük Değişim (TL)

₺0,26
Tavan ₺54,60

Haftalık En Düşük

₺46,62

Aylık En Düşük

₺46,48
PD/DD 3,18

Sermaye

₺460.000.000,00
Net Kâr ₺741.691.000,00

GESAN - Şirket Hakkında

GESAN şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. GESAN ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

19/07/1999

Halka Arz Tarihi

13.08.2021

Sektör

Elektrik enerjisi üretimi, iletimi ve dağıtımı için gerekli santralleri, alışveriş merkezleri, konut, bina, hastane, turizm ve benzeri her türlü tesislerin, elektrik sistemlerini tesis etmek, kurmak, montajlarını yapmak

Çalışan Sayısı

1501

Adres

Saray Mahallesi Atom Caddesi No:15 Kahramankazan/ANKARA

Merkez

TR

GESAN Ortaklık Yapısı

Missing Image

Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

Elektrik üretimi, iletimi, kontrolü ve dağıtımı aşamalarında anahtar teslim taahhüt gerçekleştiren Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.), 23 yılı aşkın süredir sektördeki çalışmalarını yürütüyor. Geniş ürün yelpazesiyle sistemin üretim ve tedariğini sağlayan Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş., sahip olduğu mühendislik ve üretim gücüyle istikrarlı bir şekilde büyümeyi hedefliyor. Şirket açık ve kapalı üretim alanları, test laboratuvarları ve Ar-Ge merkezleriyle Türkiye'nin yanı sıra 60 ülkeye de ürün ve hizmetlerini ulaştırıyor.

Girişim Elektrik Hakkında:

Türkiye'nin önde gelen enerji gruplarından biri olan Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş., öncelikli olarak anahtar teslim taahhüt, elektriksel ve elektromekaniksel ürün ve sistem üretimi alanlarında hizmet vermektedir. Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.'nin yedi ülkede bini aşkın personeli bulunmaktadır.

Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş., 1999 yılında Ankara’da kurulmuştur. Kurulduğu yıldan itibaren hem yurt içinde hem de yurt dışında çalışmalarını sürdürmektedir. Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş., Türkiye’de ve dünya çapında 60'ı aşkın ülkede yüzlerce farklı proje tamamlamıştır.

Toplamda 80 bin metrekarenin üzerindeki üretim alanlarıyla hizmet veren Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.'nin Makedonya, Hollanda, Irak, Cezayir, Fas ve Ukrayna'da da yerleşik ofisleri ve tesisleri bulunmaktadır. Ayrıca Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş. Eaton, Schneider Electric, Alstom, Nordex, ABB, Siemens, Andritz Hydro, Sediver, Cargill, TBEA ve daha pek çok uluslararası şirketle iş birliği ve ortaklık yapmaktadır.

Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş., 13 Ağustos 2021 tarihinde 17,00 TL fiyatla halka arz olmuştur. Şirket hisseleri ilk olarak 19 Ağustos 2021 tarihinde işlem görmüştür. GESAN hisse kodu kısaltmasıyla Borsa İstanbul (BİST)'da işlem gören şirketin halka açıklık oranı yüzde 28,46 olarak duyurulmuştur. Şirket hisseleri BİST 50 endeksinde yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl GESAN hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına GESAN yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca GIRISIM ELEKTRIK SANAYI TAAHHUT VE TICARET A.S. hissesi alabilirsin.
GESAN yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.