GEREL Hisse - Gersan Elektrik Ticaret ve Sanayi A.Ş.

₺34,46

Güncel Fiyat

₺56.409.868,94

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.5 (-1.43%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

GEREL Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺34,46

Satış

₺34,48

Günlük Değişim %

-1,43%
Günlük Hacim (TL) ₺56.409.868,94
Taban ₺31,02

Haftalık En Yüksek

₺36,66

Aylık En Yüksek

₺43,64
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺2.756.800.000,00

Yabancı Oranı (%)

2,97%
Volatilite 2,40%

Açılış Fiyatı

₺35,04

Alış

₺34,46

Günlük Değişim (TL)

₺-0,50
Tavan ₺37,90

Haftalık En Düşük

₺34,42

Aylık En Düşük

₺34,42
PD/DD 3,83

Sermaye

₺80.000.000,00
Net Kâr ₺-22.498.689,00

GEREL - Şirket Hakkında

GEREL şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. GEREL ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

20/08/1985

Halka Arz Tarihi

05.05.2003

Sektör

Elektrik tesisat malzemesi ve elektronik

Çalışan Sayısı

175

Adres

İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi Gazi Bulvarı No:39 P.K. 57 34953 Tuzla / İstanbul - TR

Merkez

TR

GEREL Ortaklık Yapısı

Missing Image

Gersan Elektrik Ticaret ve Sanayi A.Ş.

Üretimlerine 1980 yılında Gersan Ticaret ünvanıyla başlayan ve 1985 yılından itibaren Gersan Elektrik Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi (A.Ş.) ünvanına sahip olan şirket, 40 yılı aşan deneyimiyle sektörün öncülerinden biri olmayı başarıyor. Sanayileşmeyle birlikte meydana gelen enerji talebinde artış ve mevcut enerji tesislerinin rehabilitasyonu, Gersan Elektrik Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin üretim alanlarını oluşturuyor. Gersan Elektrik Ticaret ve Sanayi A.Ş., enerji santrallerinden evde bulunan prizlere kadar uzanan hat üzerindeki iletkenleri taşıyan, koruyan ve birleştiren sistemler ve malzemeler üretiyor.

Gersan Elektrik Hakkında:

Sanayi tesisleri, enerji nakil hatları, mekanik taşıyıcı sistemleri, binalar, havaalanları, alışveriş merkezleri ve petrol-gaz rafinerileri gibi pek çok farklı alanda sistem ihtiyaçlarını karşılayan Gersan Elektrik Ticaret ve Sanayi A.Ş., üretime başladığı günden bu yana işinde her zaman profesyonelliği göz önünde bulunduran bir şirket olarak hizmet vermektedir.

Gersan Elektrik Ticaret ve Sanayi A.Ş., üretimini gerçekleştirdiği her türlü teknik hizmet ve çözümleri müşterisine yüksek memnuniyet hedefiyle sunmakta olan bir şirket olarak bilinmektedir. Ar-Ge firması olarak hayata geçen ve pek çok farklı alanda faaliyet gösteren Gersan Elektrik Ticaret ve Sanayi A.Ş., Yüksel Kardeş tarafından kurulmuştur. Şirketin merkezi İstanbul’da yer almaktadır.

Gersan Elektrik Ticaret ve Sanayi A.Ş. 5-7 Mayıs 2003 tarihlerinde halka arz olmuştur. YTL öncesi 2.800 TL fiyatla halka arzı gerçekleşen şirket, aracı kurum olarak Evgin Yatırım Menkul Değerler Ticaret A.Ş.’yi tercih etmiştir. Şirketin Borsa İstanbul (BİST)’daki ilk işlem tarihi ise 14 Mayıs 2003’tür. GEREL hisse koduna sahip olan Gersan Elektrik Ticaret ve Sanayi A.Ş., Ana Pazar’da işlem görmektedir. Gersan Elektrik hisseleri XUSIN, XUTUM, ISKDN, XBANA ve XMESY gibi endekslerde yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl GEREL hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına GEREL yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca GERSAN ELEKTRIK TICARET VE SANAYI A.S. hissesi alabilirsin.
GEREL yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.