GEDZA Hisse - Gediz Ambalaj San.ve Tic. A.Ş.

₺26,88

Güncel Fiyat

₺18.353.614,88

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-1.26 (-4.48%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

GEDZA Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺26,88

Satış

₺26,88

Günlük Değişim %

-4,48%
Günlük Hacim (TL) ₺18.353.614,88
Taban ₺25,34

Haftalık En Yüksek

₺29,00

Aylık En Yüksek

₺29,00
F/K 10,55

Piyasa Değeri

₺1.254.113.280,00

Yabancı Oranı (%)

3,08%
Volatilite 5,69%

Açılış Fiyatı

₺28,04

Alış

₺26,84

Günlük Değişim (TL)

₺-1,26
Tavan ₺30,94

Haftalık En Düşük

₺26,56

Aylık En Düşük

₺24,90
PD/DD 3,85

Sermaye

₺46.656.000,00
Net Kâr ₺118.922.330,00

GEDZA - Şirket Hakkında

GEDZA şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. GEDZA ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

İSMAİL HAKKI ÖZDOĞAN

Kuruluş Tarihi

07/05/1982

Halka Arz Tarihi

. .

Sektör

PLASTİKTEN YARI MAMUL HALDE PROFİL,ÇUBUK,TABAKA,LEVHA,BLOK,FİLM,FOLYO,ŞERİT V.B İLE MONOFİLAMENT İMALATI.

Çalışan Sayısı

231

Adres

HACIBABA MAHALLESİ HACIBABA KÜME EVLERİ NO: 72 ( KÜTAHYA YOLU 3.KM) 43600 GEDİZ/KÜTAHYA

Merkez

TR

GEDZA Ortaklık Yapısı

Missing Image

Gediz Ambalaj San.ve Tic. A.Ş.

1982 senesinde Kütahya’nın Gediz ilçesinde 10.000 ortağın bir araya gelmesiyle kurulan Gediz Ambalaj San.ve Tic. Anonim Şirketi (A.Ş.) her geçen gün büyüyerek faaliyetlerine devam ediyor. Türkiye’nin ilk ve tek polipropilen çift katlı oluklu levha fabrikası olarak kurulan şirket unvanını korumayı sürdürüyor. Üretimlerine altı adet İtalyan malı üretim hattı, levha şekillendirme üniteleri ve geri dönüşüm tesisiyle devam eden Gediz Ambalaj San.ve Tic. A.Ş. bugün Avrupa'nın en büyük üreticilerinden biri olarak biliniyor.

Gediz Ambalaj Hakkında:

Gediz Ambalaj San.ve Tic. A.Ş. 1982 senesinde Kütahya’nın Gediz ilçesinde kurulmuştur. Şirket, 10 bin ortağın bir araya gelmesiyle faaliyete geçmiştir. Türkiye’nin ilk ve tek polipropilen çift katlı oluklu levha fabrikası olarak kurulan Gediz Ambalaj San.ve Tic. A.Ş. günümüzde bu unvanını korumak için hız kesmeden çalışmalara devam etmektedir.

Gediz Ambalaj San.ve Tic. A.Ş. plastikten yarı mamul halde çubuk, profil, levha, tabela, film, blok, folyo, şerit v.b. ile monofilament imalatı yapmaktadır. Şirket sermayesinin 23 milyon 328 bin TL olduğu bilinmektedir. Gediz Ambalaj’ın, Gediz Plastik A.Ş adı altında bir iştiraki bulunmaktadır. Faaliyetlerini Gediz Plastik ile devam ettiren Gediz Ambalaj San.ve Tic. A.Ş. kalite yönetim sistemiyle faaliyet gösteren bir konumuna ulaşmıştır.

Hedefleri doğrultusunda başarılı bir şekilde ilerleme kaydeden Gediz Ambalaj San.ve Tic. A.Ş. uluslararası kalite standartlarında değişen müşteri gereksinimlerine en uygun ürün ve hizmetleri en hızlı şekilde sunmaktadır. Gediz Ambalaj San.ve Tic. A.Ş. müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlama ilkesiyle dünyanın en büyük polipropilen levha üreticisi olma yolunda ilerlemektedir.

Gediz Ambalaj San.ve Tic. A.Ş. kurulduğu günden beri sürekli bir büyüme elde etmiş ve sektöründe Avrupa’nın en büyük şirketlerinden biri, Türkiye’nin ilk ve lider kuruluşu olmayı başarmıştır. Yüksek üretim kapasitesine sahip şirket ulusal ve uluslararası pazarda dünya standartlarında hızlı talep karşılama gücüne sahiptir.

Gediz Ambalaj San.ve Tic. A.Ş. 21 Ocak 2014 tarihinde 5,12 TL sabit fiyatla halka arz edilmiştir. Gediz Ambalaj San.ve Tic. A.Ş. hisseleri GEDZA hisse koduyla Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl GEDZA hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına GEDZA yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca GEDIZ AMBALAJ SANAYI VE TICARET A.S. hissesi alabilirsin.
GEDZA yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.