FORMT Hisse - Formet Çelik Kapı A.Ş.

₺3,06

Güncel Fiyat

₺38.121.687,15

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.03 (-0.97%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

FORMT Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺3,06

Satış

₺3,07

Günlük Değişim %

-0,97%
Günlük Hacim (TL) ₺38.121.687,15
Taban ₺2,76

Haftalık En Yüksek

₺3,13

Aylık En Yüksek

₺3,30
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺1.646.680.713,12

Yabancı Oranı (%)

1,29%
Volatilite 2,59%

Açılış Fiyatı

₺3,10

Alış

₺3,06

Günlük Değişim (TL)

₺-0,03
Tavan ₺3,36

Haftalık En Düşük

₺3,02

Aylık En Düşük

₺2,71
PD/DD 1,69

Sermaye

₺538.130.952,00
Net Kâr ₺-191.692.728,00

FORMT - Şirket Hakkında

FORMT şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. FORMT ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

28/12/2016

Halka Arz Tarihi

. .

Çalışan Sayısı

191

Adres

KAYSERİ OSB MAH. 9.CADDE NO:18 MELİKGAZİ 38070 KAYSERİ

Merkez

TR

FORMT Ortaklık Yapısı

Missing Image

Formet Çelik Kapı A.Ş.

20 yıllık sektörel deneyimi ve tecrübesiyle Bursa’da faaliyet gösteren Formet Çelik Kapı Anonim Şirketi (A.Ş.) Türkiye’nin en büyük çelik kapı şirketlerinin arasında yer alıyor. Formet Çelik Kapı A.Ş.  yıllık 240 bini aşkın kapı üretimi yapıyor. Şirket aynı zamanda şirket 400’den fazla showroom ile ürünlerini hem yurt içinde hem de yurt dışında müşterilerle buluşturuyor.

Formet Çelik Kapı Hakkında:

Formet Çelik Kapı A.Ş. Mustafa Sezen tarafından 17 Ocak 2005 tarihinde kurulmuştur. Şirket günümüzde Türkiye’nin en büyük çelik kapı üreticileri arasında yer almaktadır. Oldukça geniş bir alanda üretimlerine devam eden Formet Çelik Kapı A.Ş. üretimini 32 bin metrekaresi kapalı olmak üzere toplamda 55 bin metrekarelik bir alanda gerçekleştirmektedir. Şirket üretim faaliyetlerini Kayseri Organize Sanayi Bölgesi'nde entegre olarak sürdürmektedir.

Formet Çelik Kapı A.Ş.’nin senelik üretim kapasitesi 240 bin adetin üzerine çıkmıştır. Şirket Türkiye geneline yayılmış yarı mamül ve tam mamül ürünlere sahiptir. Formet Çelik Kapı A.Ş. müşterileriyle 400'ü aşkın showroomda ürünlerini buluşturmaktadır. Aynı zamanda dünya üzerinde 40'a yakın ülkede günde üç ila beş bin kişi tarafından ziyaret edilmektedir.

Şirket portföyünde patenti, teknik tasarımı ve geliştirilmesi Formet Çelik Kapı A.Ş.’ye ait olan seçkin ve kaliteli ürünler yer almaktadır. Formet Çelik Kapı, başarılı AR-GE departmanı ile birlikte alanında uzman mühendis, teknisyen ve satış elemanlarıyla dünya geneline hizmet vermektedir.

Üretim süreçleri ISO-9001 kalite güvencesi ile yönetilen Formet Çelik Kapı A.Ş. aynı zamandan yangına dört saat dayanıklı yangın kapılarıyla güvenliği garanti altına almaktadır. Formet Çelik Kapı tarafından üretilen ürünler, uluslararası akrediteye sahip pek çok kalite ve güvenlik sertifikalarını almaya hak kazanmıştır. 

Faaliyetlerine hem Türkiye’de hem de yurt dışında başarılı bir şekilde devam eden Formet Çelik Kapı A.Ş. günden güne artan ihracat performansıyla ürünlerini Avrupa, Asya, Afrika, Amerika ve Orta Doğu'nun pek çok ülkesinde son tüketiciye ulaştırmaya devam etmektedir. Formet Çelik Kapı A.Ş. 14 ve 15 Mayıs 2008 tarihlerinde 7.33 TL sabit fiyat ile halka arz edilmiştir. Formet Çelik Kapı A.Ş. hisseleri FORMT hisse koduyla Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl FORMT hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına FORMT yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca FORMET METAL VE CAM SANAYI A.S. hissesi alabilirsin.
FORMT yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.