FONET Hisse - Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş.

₺16,48

Güncel Fiyat

₺147.243.825,16

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.23 (1.42%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

FONET Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺16,48

Satış

₺16,48

Günlük Değişim %

1,42%
Günlük Hacim (TL) ₺147.243.825,16
Taban ₺14,84

Haftalık En Yüksek

₺17,63

Aylık En Yüksek

₺20,14
F/K 12,28

Piyasa Değeri

₺2.373.120.000,00

Yabancı Oranı (%)

0,26%
Volatilite 5,05%

Açılış Fiyatı

₺16,40

Alış

₺16,47

Günlük Değişim (TL)

₺0,23
Tavan ₺18,12

Haftalık En Düşük

₺15,76

Aylık En Düşük

₺15,71
PD/DD 3,03

Sermaye

₺144.000.000,00
Net Kâr ₺193.290.038,00

FONET - Şirket Hakkında

FONET şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. FONET ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

Şahin AYDIN

Kuruluş Tarihi

10/01/2001

Halka Arz Tarihi

04.05.2017

Sektör

Her türlü bilgisayar donanımı içine işlenmiş yazılımların üretimi, geliştirilmesi

Çalışan Sayısı

499

Adres

Kızılırmak Mahallesi, 1445. Sokak, No:2, B/1, Çankaya / Ankara

Merkez

TR

FONET Ortaklık Yapısı

Missing Image

Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş.

Fonet Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi (A.Ş.) geliştirmiş olduğu yenilikçi teknolojileriyle ve etkin kadrosuyla hastanelerin finansal, idari ve tıbbi alanlardaki tüm süreçlerinin belirli bir düzen içerisinde yürütülmesini sağlıyor. Bilişim teknolojilerinin sağlık sektöründe etkin bir biçimde kullanılması açısından uluslararası standartlarda hizmet veren Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş. sağlık kuruluşlarının dijitalleşmelerine öncülük ediyor.

Fonet Bilgi Teknolojileri Hakkında:

Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş. 1997 yılında Ankara’da sağlık bilişimi alanında faaliyet göstermek amacıyla kurulmuştur. Şirket faaliyet alanları arasında Hastane Bilgi Yönetimi Sistemi (HBYS), sistem entegrasyonu, danışmanlık ve anahtar teslim bulunmaktadır.

Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş. bünyesinde bulunan alanında deneyimli personeller ve yenilikçi teknolojiler sayesinde hastanelerin tıbbi, idari ve finansal alanlardaki iş süreçlerinin dijital alanda yönetilmesini sağlamaktadır. Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş. sağlık alanında çalışan personeller ve yöneticilerin aktif çalışma ortamıyla buluşması ve sağlık hizmetlerinin teknolojiyle birlikte ilerleyerek kalitesinin yükseltilmesini hedeflemektedir.

Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş. 450’nin üzerinde personeliyle faaliyetlerine devam etmektedir. Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş. 27 Nisan 2017 tarihinde halka arz edilmiştir. Metro Yatırım Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla halka arz işlemi gerçekleştirilen  şirketin hisseleri ilk olarak 4 Mayıs 2017 tarihinde Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmeye başlamıştır. Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş. hisseleri FONET hisse kodu kısaltmasıyla farklı BİST endekslerinde işlem görmeyi sürdürmektedir.

Ana Pazar’da da işlem gören Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş.’nin fiili dolaşımdaki pay oranı yüzde 61,65 olarak açıklanmıştır. Şirket halka arz edilmesinin ardından yurt içi ve yurt dışı olmak üzere toplamda 163 yeni ortağa sahip olmuştur.

Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş.’nin toplam sermayesinin 40 milyon TL olduğu bilinmektedir.  Halka arzın yanı sıra sermayede bir paydaş daha bulunmaktadır. Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş. hisselerinin yüzde 38,35’lik kısmının Abdülkerim Gazen’e ait olduğu bilinmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl FONET hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına FONET yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca FONET BILGI TEKNOLOJILERI .A.S. hissesi alabilirsin.
FONET yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.