FLAP Hisse - Flap Kongre Toplantı Hizmetleri Otomotiv ve Turizm A.Ş.

₺8,14

Güncel Fiyat

₺8.295.161,19

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.09 (1.12%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

FLAP Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺8,14

Satış

₺8,14

Günlük Değişim %

1,12%
Günlük Hacim (TL) ₺8.295.161,19
Taban ₺7,25

Haftalık En Yüksek

₺8,22

Aylık En Yüksek

₺8,22
F/K 6,22

Piyasa Değeri

₺764.062.500,00

Yabancı Oranı (%)

2,03%
Volatilite 2,98%

Açılış Fiyatı

₺8,13

Alış

₺8,13

Günlük Değişim (TL)

₺0,09
Tavan ₺8,85

Haftalık En Düşük

₺7,60

Aylık En Düşük

₺7,26
PD/DD 1,21

Sermaye

₺93.750.000,00
Net Kâr ₺122.819.450,00

FLAP - Şirket Hakkında

FLAP şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. FLAP ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

GÜRKAN GENÇLER

Kuruluş Tarihi

28/07/2006

Halka Arz Tarihi

. .

Sektör

Yurtiçi ve yurtdışında ulusal ve uluslararası düzeyde kongre ve toplantı organizasyonu yapmak

Çalışan Sayısı

35

Adres

Birlik Mahallesi Podgoritsa Caddesi No:1 Çankaya / Ankara

Merkez

TR

FLAP Ortaklık Yapısı

Missing Image

Flap Kongre Toplantı Hizmetleri Otomotiv ve Turizm A.Ş.

Turizm sektöründe bulunan her alandaki gelişme ve yeniliklerin yakın takipçisi olan Flap Kongre Toplantı Hizmetleri Otomotiv ve Turizm Anonim Şirketi (A.Ş.) istek ve beğenilere göre organizasyon yapıyor. Flap Kongre Toplantı Hizmetleri Otomotiv ve Turizm A.Ş. çalışmalarına iki farklı ilde bulunan ofisleriyle devam ediyor. Flap Kongre Toplantı Hizmetleri Otomotiv ve Turizm A.Ş. düzenlenen organizasyonlarda kişilere en kaliteli hizmeti sunmayı hedefliyor. Alanında profesyonel olan 40 kişilik kadrosu ve yılların vermiş olduğu tecrübeyle sektörde en iyiler arasında yer alan Flap Kongre Toplantı Hizmetleri Otomotiv ve Turizm A.Ş. sunduğu hizmetleri tüm dünyaya tanıtmayı planlıyor.

Flap Kongre Toplantı Hizmetleri Hakkında:

Flap Kongre Toplantı Hizmetleri Otomotiv ve Turizm A.Ş. 1993 yılında Ankara’da kurulmuştur. Hem yurt içinde hem de yurt dışında ulusal ve uluslararası düzeyde kongre ve toplantı organizasyonlarını yürütmektedir. Flap Kongre Toplantı Hizmetleri Otomotiv ve Turizm A.Ş. kısa sürede kendisini fazlasıyla geliştirmiştir. Ankara’da faaliyete başlayan Flap Kongre Toplantı Hizmetleri Otomotiv ve Turizm A.Ş. günümüzde faaliyetlerini Ankara ve İstanbul olmak üzere iki şehirde yürütmektedir. 

Flap Kongre Toplantı Hizmetleri Otomotiv ve Turizm A.Ş. 21 Haziran 2012 tarihinde Galata Menkul Değerler Anonim Şirketi aracılığıyla halka arz edilmiştir. Şirketin Borsa İstanbul (BİST)’daki ilk işlem tarihi 29 Haziran 2012 olarak açıklanmıştır. Ana Pazar’da işlem gören Flap Kongre Toplantı Hizmetleri Otomotiv ve Turizm A.Ş. hisseleri 4.90 TL’den talep toplamaya açılmıştır. Aynı zamanda Flap Kongre Toplantı Hizmetleri Otomotiv ve Turizm A.Ş.’nin fiili dolaşımdaki pay oranı yüzde 78,54 olarak duyurulmuştur.

Flap Kongre Toplantı Hizmetleri Otomotiv ve Turizm A.Ş. sermayesinin toplamda 93 milyon 750 bin TL olduğu bilinmektedir. Şirket sermayesinde toplamda halka arzın yanı sıra iki farklı paydaş yer almaktadır. Gürkan Gençler ve Gökhan Saygı şirketin yüzde 21,46’lık hissesini ellerinde bulundurmaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl FLAP hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına FLAP yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca FLAP KONGRE TOPLANTI HIZMETLERI OTOMOTIV VE TURIZM A.S. hissesi alabilirsin.
FLAP yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.