EYGYO Hisse - EYG Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

₺10,52

Güncel Fiyat

₺24.733.848,80

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.06 (0.57%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

EYGYO Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺10,52

Satış

₺10,52

Günlük Değişim %

0,57%
Günlük Hacim (TL) ₺24.733.848,80
Taban ₺9,47

Haftalık En Yüksek

₺10,80

Aylık En Yüksek

₺11,46
F/K 11,32

Piyasa Değeri

₺2.104.000.000,00

Yabancı Oranı (%)

0,84%
Volatilite 4,30%

Açılış Fiyatı

₺10,46

Alış

₺10,51

Günlük Değişim (TL)

₺0,06
Tavan ₺11,57

Haftalık En Düşük

₺9,48

Aylık En Düşük

₺9,46
PD/DD 4,09

Sermaye

₺200.000.000,00
Net Kâr ₺185.923.138,00

EYGYO - Şirket Hakkında

EYGYO şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. EYGYO ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

HAKAN KAYA

Kuruluş Tarihi

15/09/2021

Halka Arz Tarihi

29/12/2022

Sektör

ŞIRKET, GAYRIMENKULLER, GAYRIMENKUL PROJELERI, GAYRIMENKULE DAYALI HAKLAR, SERMAYE PIYASASI ARAÇLARI VE SERMAYE PIYASASI KURULUNCA BELIRLENECEK DIĞER VARLIK VE HAKLARDAN OLUŞAN PORTFÖYÜ IŞLETMEK AMACIYLA PAYLARINI IHRAÇ ETMEK ÜZERE KURULAN VE SERMAYE PIYASASI MEVZUATINDA IZIN VERILEN DIĞER FAALIYETLERDE BULUNABILEN SERMAYE PIYASASI KURUMU NITELIĞINDE KAYITLI SERMAYELI HALKA AÇIK ANONIM ORTAKLIKTIR.

Adres

NECİP FAZIL MAH.HAMZA YERLİKAYA BULVARI NO:10 ÜMRANİYE/İSTANBUL

Merkez

TR

EYGYO Ortaklık Yapısı

Missing Image

EYG Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

EYG Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi (A.Ş.) her geçen gün yenilikçi iş modelleri geliştirmeyi hedefliyor. Şirket, gayrimenkul sektöründe geleceğe dönük yapılanmasıyla aktif faaliyet göstermeye devam ediyor. EYG Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., dönemin dinamiklerini yakalayarak dünya standartlarında projeler gerçekleştiriyor. Şirket, doğanın güzelliklerinden ilham alarak yaşamı zenginleştirirken aynı zamanda doğayı gözeterek üretimlerinin her aşamasını kontrollü ve bilinçli bir şekilde sürdürüyor.

EYG GYO Hakkında:

EYG Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. 2014 yılında Ömer Faruk Çelik tarafından kurulmuştur. Şirket, gayrimenkul ve inşaat sektörlerinde faaliyete başlamıştır. Projelerine İstanbul’da başlayan EYG Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., Türkiye’de gayrimenkul sektörünün öncüleri arasında yer alarak ülke genelinde proje ve faaliyetler gerçekleştirmektedir.

Şirketin kurucusu olan Ömer Faruk Çelik, günümüzde şirketteki varlığını yönetim kurulu başkanı konumuyla sürdürmektedir. Şirketin ortaklık yapısında en büyük hisse oranı sahibi yüzde 66,87 ile şirketin kurucusu ve yönetim kurulu başkanı Ömer Faruk Çelik’tir. Bu ortaklığı yüzde 30 oranla halka arz ortakları takip eder. Bunun haricinde Nuran Çelik, Ezgi Çelik ve Yunus Emre Çelik de belirli hisse oranlarıyla şirkette ortaklık sahibidir.

EYG Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. 22 Aralık 2022 tarihinde Ana Pazar’da 14,23 TL fiyatla halka arz olmuştur. Şirketin Borsa İstanbul (BİST)’da ilk işlem tarihi ise 29 Aralık 2022’dir. Şirketin fiili dolaşımdaki pay oranı yüzde 29,99’dur. EYG Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı hisseleri yurt içi ve yurt dışı olmak üzere toplamda 883 bin 639 kişiye dağıtılmıştır. Şirket, EYGYO hisse koduyla borsada işlem görmeye devam etmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl EYGYO hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına EYGYO yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca EYG GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S. hissesi alabilirsin.
EYGYO yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.