EUYO Hisse - Euro Menkul Kıymet Yatırım Ortaklığı A.Ş.

₺16,40

Güncel Fiyat

₺13.800.128,44

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.44 (-2.61%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

EUYO Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺16,40

Satış

₺16,41

Günlük Değişim %

-2,61%
Günlük Hacim (TL) ₺13.800.128,44
Taban ₺14,76

Haftalık En Yüksek

₺18,30

Aylık En Yüksek

₺21,50
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺328.000.000,00

Yabancı Oranı (%)

1,42%
Volatilite 6,83%

Açılış Fiyatı

₺16,00

Alış

₺16,40

Günlük Değişim (TL)

₺-0,44
Tavan ₺18,04

Haftalık En Düşük

₺15,75

Aylık En Düşük

₺15,62
PD/DD 5,87

Sermaye

₺20.000.000,00
Net Kâr ₺-18.470.711,00

EUYO Hisse Haberleri ve Yorumları

Tümünü Gör

EUYO - Şirket Hakkında

EUYO şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. EUYO ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

ORKUN ŞAHİN

Kuruluş Tarihi

14/03/2006

Halka Arz Tarihi

07.06.2006

Sektör

PORTFÖY İŞLETMECİLİĞİ

Çalışan Sayısı

6

Adres

Ceyhun Atıf Kansu Cad. No:66 Balgat Çankaya-ANKARA

Merkez

TR

EUYO Ortaklık Yapısı

Missing Image

Euro Menkul Kıymet Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Euro Menkul Kıymet Yatırım Ortaklığı A.Ş., Sermaye Piyasası Kurulu’nun Menkul Kıymet Yatırım Ortaklıklarına ilişkin düzenlemiş olduğu yazılı amaç ve konularıyla ilgilenmek amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Şirketin faaliyet esasları arasında, portföy yatırım politikaları ve yönetim sınırlamalarında, Sermaye Piyasası Kurulu’na ait olan tüm düzenlemeleriyle birlikte mevzuata uygun faaliyet gösteriyor.

EURO Menkul Kıymet Yatırım Ortaklığı Hakkında:

Euro Menkul Kıymet Yatırım Ortaklığı A.Ş. 14 Mart 2006 tarihinde Ankara’da kurulmuştur. Çankaya Balgat merkezli kurulan şirket yatırım ortaklığı alanında faaliyet göstermektedir. Kayıtlı sermaye esasıyla kurulmuş olan Euro Menkul Kıymet Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin zirai, sınai ve ticari faaliyetle uğraşma gibi bir görevi bulunmamaktadır.

Ankara merkezli kurulan Euro Menkul Kıymet Yatırım Ortaklığı A.Ş. bugün Ankara’da bilinen en popüler gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden biri olarak konumlanmaktadır. Başkentte faaliyet gösteren Euro Menkul Kıymet Yatırım Ortaklığı A.Ş. sermaye ortaklığında en büyük pay sahibi olarak yüzde 91,41 pay oranıyla halka arz yer almaktadır. Bunun yanı sıra şirkette yüzde 0,34 gibi küçük bir pay oranı ile bir diğer sermaye sahibinin Mustafa Şahin olduğu bilinmektedir.

Euro Menkul Kıymet Yatırım Ortaklığı A.Ş. 7 Haziran 2006 tarihinde 1,10 TL hisse fiyatıyla talep toplayarak halka arz edilmiştir. Alt Pazar’da işlem gören şirketin Borsa İstanbul (BİST)’da ilk işlem tarihi 26 Haziran 2006 olarak açıklanmıştır. Euro Menkul Kıymet Yatırım Ortaklığı A.Ş. hisseleri EUYO hisse kodu kısaltması ile BİST endekslerinde işlem görmektedir. 

Euro Menkul Kıymet Yatırım Ortaklığı A.Ş. 9 Ekim 2023 tarihi itibarıyla 13,28 TL işlem fiyatına ulaşmıştır. Şirket hisseleri aynı haftayı 13,82 TL’lik küçük bir yükseliş ile kapatmıştır. Euro Menkul Kıymet Yatırım Ortaklığı A.Ş. hisselerinin günlük lot hacmi 2023 ekim ayı itibarıyla 318 bin 554 olarak açıklanmıştır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl EUYO hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına EUYO yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca EURO MENKUL KIYMET YATIRIM ORTAKLIGI A.S. hissesi alabilirsin.
EUYO yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.