EUKYO Hisse - Euro Kapital Yatırım Ortaklığı A.Ş.

₺22,50

Güncel Fiyat

₺5.997.524,14

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.76 (3.5%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

EUKYO Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺22,50

Satış

₺22,50

Günlük Değişim %

3,50%
Günlük Hacim (TL) ₺5.997.524,14
Taban ₺20,26

Haftalık En Yüksek

₺23,60

Aylık En Yüksek

₺26,94
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺450.000.000,00

Yabancı Oranı (%)

0,00%
Volatilite 5,15%

Açılış Fiyatı

₺21,52

Alış

₺22,48

Günlük Değişim (TL)

₺0,76
Tavan ₺24,74

Haftalık En Düşük

₺21,00

Aylık En Düşük

₺21,00
PD/DD 6,96

Sermaye

₺20.000.000,00
Net Kâr ₺-13.416.135,00

EUKYO Hisse Haberleri ve Yorumları

Tümünü Gör

EUKYO - Şirket Hakkında

EUKYO şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. EUKYO ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

SEDA BAYRAK

Kuruluş Tarihi

11/03/2011

Halka Arz Tarihi

. .

Sektör

Sermaye Piyasası Kurulu'nun Menkul Kıymet Yatırım Ortaklıkları'na ilişkin düzenlemelerinde yazılı amaç ve konular ile iştigal etmek üzere kurulmuştur

Çalışan Sayısı

6

Adres

Ceyhun Atıf Kansu Caddesi No:66 Balgat-Çankaya/ANKARA

Merkez

TR

EUKYO Ortaklık Yapısı

Missing Image

Euro Kapital Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Euro Kapital Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi (A.Ş.) Yurt Menkul Kıymetler A.Ş. ünvanıyla Euro Grup bünyesinde 2011 yılında kuruldu. Yatırım kuruluşu olarak faaliyet göstermeye başlayan Euro Kapital Yatırım Ortaklığı A.Ş., Euro Yatırım Holding’in bir alt şirketi olarak faaliyet gösteriyor. Türkiye merkezli bir şirket olan Euro Kapital Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin ana merkezi Ankara’da yer alıyor. Şirketin ortakları arasında Mustafa Şahin ve Ege Sigorta A.Ş. bulunuyor. Euro Kapital Yatırım Ortaklığı A.Ş. hem yurt içi hem de yurt dışı pazarda Sermaye Piyasası Kurulunun menkul kıymet yatırım ortaklarına ilişkin düzenlemeler gerçekleştiriyor.

Euro Kapital Yatırım Ortaklığı Hakkında:

Yatırım ortaklığı sektöründe faaliyet gösteren Euro Kapital Yatırım Ortaklığı A.Ş., yerli ve uluslararası borsalarla diğer organize borsa dışı piyasalarda işlem gören sermaye piyasası araçlarına yatırım ve portföy yönetimi alanında faaliyet göstermektedir. Euro Kapital Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin yönetim kurulu üyeleri arasında Orkun Şahin, Ali Arslan, Selina Özlem Şahin, Osman Demirci ve Gülnur Berber Civelek bulunmaktadır.

Euro Kapital Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin faaliyet gösterdiği alanlar arasında ortaklık portföyü oluşturmak, yönetmek ve gerektiğinde portföyde değişiklikler yapmak bulunmaktadır. Bunun yanı sıra şirket, portföy çeşitlenmesiyle yatırım riskini faaliyet alanları ve ortaklık durumuna göre en aza indirecek şekilde dağıtmak için çalışmalar gerçekleştirmektedir. Euro Kapital Yatırım Ortaklığı A.Ş. menkul kıymetlere, mali piyasa ve kurumlara ve ortaklıklara ilişkin gelişmeleri izlemekte ve portföy yönetimiyle ilgili gerekli görülen önlemleri almaktadır. Şirketin faaliyetleri arasında portföy değerini korumaya ve artırmaya yönelik araştırmalar yapmak da bulunmaktadır.

Euro Kapital Yatırım Ortaklığı A.Ş., 27-28-29 Temmuz 2011 tarihlerinde 1,00 TL sabit fiyatla halka arz olmuştur. Şirket Borsa İstanbul (BIST)’da ilk kez 15 Temmuz 2011 tarihinde işlem görmüştür. Euro Kapital Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin hisseleri EUKYO hisse koduyla Alt Pazar’da işlem görmektedir. Şirket, BIST MENKUL KIYM Y.O. endeksine dahil edilmiştir. Euro Kapital Yatırım Ortaklığı A.Ş., günümüzde Çankaya’da yer alan merkezleriyle hizmet vermeye devam etmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl EUKYO hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına EUKYO yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca EURO KAPITAL YATIRIM ORTAKLIGI A.S. hissesi alabilirsin.
EUKYO yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.