EUHOL Hisse - Euro Yatırım Holding A.Ş.

₺3,60

Güncel Fiyat

₺54.220.807,30

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.12 (-3.23%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

EUHOL Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺3,60

Satış

₺3,61

Günlük Değişim %

-3,23%
Günlük Hacim (TL) ₺54.220.807,30
Taban ₺3,24

Haftalık En Yüksek

₺3,80

Aylık En Yüksek

₺3,80
F/K 320,95

Piyasa Değeri

₺540.000.000,00

Yabancı Oranı (%)

8,50%
Volatilite 5,91%

Açılış Fiyatı

₺3,73

Alış

₺3,60

Günlük Değişim (TL)

₺-0,12
Tavan ₺3,96

Haftalık En Düşük

₺3,39

Aylık En Düşük

₺3,07
PD/DD 2,04

Sermaye

₺150.000.000,00
Net Kâr ₺1.682.497,00

EUHOL - Şirket Hakkında

EUHOL şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. EUHOL ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

24/12/1996

Halka Arz Tarihi

10.06.2010

Sektör

Yatırım Holding

Çalışan Sayısı

7

Adres

YILDIZPOSTA CADDESİ NO:17 KAT:4 ESENTEPE/ŞİŞLİ/İSTANBUL

Merkez

TR

EUHOL Ortaklık Yapısı

Missing Image

Euro Yatırım Holding A.Ş.

Euro Yatırım Holding Anonim Şirketi (A.Ş.) finans sektöründe banka ve sigortacılık alanında faaliyet gösteriyor. İstanbul merkezli bir yatırım şirketi olan Euro Yatırım Holding A.Ş., sektördeki çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Euro Yatırım Holding Hakkında:

Euro Yatırım Holding A.Ş. 1996 yılında Mustafa Şahin tarafından 60 milyon TL sermayeyle kurulmuştur. Şirket, Euro Grup bünyesinde 2001 senesinde Tasarruf Mevduatı ve Sigorta Fonu’ndan tamamı satın alınarak Lider Şirket adıyla finans sektöründe yatırım kuruluşu olarak devam etmiştir.

Euro Yatırım Holding günümüzde Türkiye’nin yanı sıra Almanya ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti gibi farklı ülkelerde faaliyetlerine devam etmektedir. Euro Holding Yatırım A.Ş. çatısı altında Eurocity Bank A.G., Euro Finans Menkul Değerler A.Ş., Euro Portföy Yönetim A.Ş. bulunmaktadır. Şirketin yatırım ortakları ise Euro Menkul Kıymetler Yatırım Ortaklığı A.Ş., Euro Trend Yatırım Ortaklığı A.Ş. ve Euro Kapital Yatırım Ortaklığı A.Ş.’dir.

Euro Yatırım Holding A.Ş. 10 Haziran 2010 tarihinde 1,71 TL fiyatla halka arz olmuştur. Şirketin Borsa İstanbul (BIST)’da ilk işlem tarihi 21.06.2010’dur. Fiili dolaşımdaki pay oranı ise yüzde 89,83’tür.

Euro Yatırım Holding hisseleri, EUHOL hisse koduyla işlem görmektedir. Şirketin dahil olduğu endeksler arasında BIST ANA, BIST TÜM-100, BIST İSTANBUL, BIST MALİ, BIST HOLDİNG ve YATIRIM yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl EUHOL hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına EUHOL yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca EURO YATIRIM HOLDING A.S. hissesi alabilirsin.
EUHOL yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.