ETYAT Hisse - Euro Trend Yatırım Ortaklığı A.Ş.

₺14,00

Güncel Fiyat

₺904.889,96

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0 (0%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

ETYAT Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺14,00

Satış

₺14,00

Günlük Değişim %

0,00%
Günlük Hacim (TL) ₺904.889,96
Taban ₺12,60

Haftalık En Yüksek

₺15,33

Aylık En Yüksek

₺17,86
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺280.000.000,00

Yabancı Oranı (%)

2,58%
Volatilite 4,07%

Açılış Fiyatı

₺13,99

Alış

₺13,98

Günlük Değişim (TL)

₺0,00
Tavan ₺15,40

Haftalık En Düşük

₺13,70

Aylık En Düşük

₺13,70
PD/DD 4,77

Sermaye

₺20.000.000,00
Net Kâr ₺-20.866.758,00

ETYAT Hisse Haberleri ve Yorumları

Tümünü Gör

ETYAT - Şirket Hakkında

ETYAT şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. ETYAT ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

Sibel ÜNAL AKSOY

Kuruluş Tarihi

05/10/2007

Halka Arz Tarihi

17.04.2008

Sektör

Sermaye Piyasası Kurulu'nun Menkul Kıymet Yatırım Ortaklıkları'na ilişkin düzenlemelerinde yazılı amaç ve konular ile iştigal etmek üzere kurulmuştur

Çalışan Sayısı

8

Adres

Ceyhun Atıf Kansu Cad. No:66 Balgat-ANKARA

Merkez

TR

ETYAT Ortaklık Yapısı

Missing Image

Euro Trend Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Euro Trend Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi (A.Ş.),  15 yılı aşkın süredir faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor. Hem bireysel hem de kurumsal müşteri kitlesine portföy yönetimi hizmeti vermektedir. Sektörlerinin önde gelen şirketlerine ait yaklaşık 120 milyon TL üzeri fon portföy Euro Trend Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından yönetilmektedir. 31 Ocak 2008 tarihinde Ankara’da kurulan şirket, kurulduğu tarihten bu yana faaliyetlerini büyük bir hızla sürdürmeye devam ediyor. 

Euro Trend Yatırım Ortaklığı Hakkında:

Euro Trend Yatırım Ortaklığı A.Ş., Sermaye Piyasası Kurulunun menkul kıymet yatırım ortaklıklarına ilişkin denemelerde bulunduğu amaç ve konularla ilgili çalışmaları yürütmek için kurulmuştur. Günümüzde şirketin yönetim kurulu üyeleri arasında Orkun Şahin, Ali Arslan, Osman Demirci, Sevinç bozkurt, Gülnur Berber Civelek bulunuyor. Şirketin Genel Müdürlüğü’nü Sibel Ünal Aksoy üstleniyor.

Euro Trend Yatırım Ortaklığı A.Ş. menkul kıymet yatırım ortaklıkları ve mali kuruluşlar sektöründe faaliyet göstermektedir. Şirketin ana merkezi başkent Ankara'da yer almaktadır. Süresiz bir şirket olarak açılan Euro Trend Yatırım Ortaklığı A.Ş., yurt içi pazarlarda sektörün öncüsü olmayı hedeflemekte,  faaliyetlerini ve hizmetlerini bu amaç doğrultusunda yürütmektedir.

Euro Trend Yatırım Ortaklığı A.Ş. hisse senetleri ilk kez 16, 17 ve 18 Nisan 2008 tarihlerinde talep toplamaya başlamıştır. Halka arz edilen şirket hisseleri ilk olarak 15 Mayıs 2008 tarihinde Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmüştür. Halka arzı için Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş. aracı kurumunu tercih eden Euro Trend Yatırım Ortaklığı A.Ş., ETYAT hisse kodu kısaltmasıyla BİST’te yer almayı sürdürmektedir. 

Alt Pazar’da işlem gören hisseleriyle dikkat çeken Euro Trend Yatırım Ortaklığı A.Ş. hisselerinin BIST MENKUL KIYM. Y.O. endeksine dahil olduğu bilinmektedir. Günümüzde Euro Trend Yatırım Ortaklığı A.Ş. Mustafa Şahin ve diğer ortaklarıyla birlikte hizmetlerini sürdürmektedir. Şirketin yüzde 93,33 kısmının halka arz edildiği bilinmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl ETYAT hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına ETYAT yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca EURO TREND YATIRIM ORTAKLIGI A.S. hissesi alabilirsin.
ETYAT yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.