EURO TREND YATIRIM ORTAKLIGI A.S. - ETYAT HİSSE

₺9,99

Güncel Fiyat

₺3.945.601,58

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.13 (1.32%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

ETYAT Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺9,99

Satış

₺9,99

Günlük Değişim %

1,32%
Günlük Hacim (TL) ₺3.945.601,58
Taban ₺9,00

Haftalık En Yüksek

₺11,31

Aylık En Yüksek

₺11,31
F/K 18,24

Piyasa Değeri

₺199.800.000,00

Yabancı Oranı (%)

0,43%
Volatilite 4,77%

Açılış Fiyatı

₺10,00

Alış

₺9,95

Günlük Değişim (TL)

₺0,13
Tavan ₺10,98

Haftalık En Düşük

₺9,16

Aylık En Düşük

₺8,65
PD/DD 3,78

Sermaye

₺20.000.000,00
Net Kâr ₺10.952.142,00

ETYAT Hisse Haberleri ve Yorumları

Tümünü Gör

ETYAT - Şirket Hakkında

ETYAT şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. ETYAT ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

Sibel ÜNAL AKSOY

Kuruluş Tarihi

05/10/2007

Halka Arz Tarihi

17.04.2008

Sektör

Sermaye Piyasası Kurulu'nun Menkul Kıymet Yatırım Ortaklıkları'na ilişkin düzenlemelerinde yazılı amaç ve konular ile iştigal etmek üzere kurulmuştur

Çalışan Sayısı

8

Adres

Ceyhun Atıf Kansu Cad. No:66 Balgat-ANKARA

Merkez

TR

ETYAT Ortaklık Yapısı

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl ETYAT hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına ETYAT yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca EURO TREND YATIRIM ORTAKLIGI A.S. hissesi alabilirsin.
ETYAT yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.